Zdieľaj

Nuxe Telový olej proti neústupnej celulitíde – recenzia

Bránite sa pohľadu do zrkadla, lebo sa na vás z odrazu vyškiera strašidelná celulitída? Ešte nič nie je stratené. Je veľa spôsobov, ako sa zbaviť celulitídy a určite medzi nimi nájdete taký, ktorý bude účinný. Predstavíme vám Nuxe Telový olej proti neústupnej celulitíde, ktorý bol namiešaný presne pre potreby problematickej oblasti zadku, stehien a brucha.

Celulitída je prejav toho, že s vaším telom nie je všetko v úplnom poriadku – že mu niečo chýba alebo naopak, dostáva viac toho, čo nepotrebuje. Ak sa už na vašich stehnách a zadku objavila pomarančová koža – nepekné tukové hrbolčeky pod kožou, môžete tento stav zmierniť. Pravdou je, že celulitídy sa už nikdy nezbavíte úplne, ale dokážete tieto prejavy výrazne zminimalizovať. Potrebujete zvýšiť pevnosť a pružnosť pokožky, zbaviť sa prebytočného tuku a posilniť svalstvo v postihnutej oblasti.

Čo všetko môžete v boji s celulitídou urobiť?

 • Prejsť na zdravší životný štýl a obmedziť/vylúčiť zlozvyky.
 • Pravidelne posilňovať svalstvo nôh a zadku.
 • Masírovať pokožku (zvýšená cirkulácia krvi zásobí poškodenú oblasť živinami a zahrievanie rozbíja zhluky tukových buniek).
 • Dodať pokožke a oslabenému spojivovému tkanivu vášho tela dostatok živín pre regeneráciu.

Nuxe – Luxus z prírody

Poznáte francúzsku prírodnú kozmetiku značky Nuxe? Jej názov vznikol spojením slov „Nature“ a „Luxury“, čím dokonale popisuje svoje priority. Je už dlhé roky stabilnou súčasťou lekárenského sortimentu kozmetiky a mnoho spokojných zákazníkov si získala práve pre svoje jedinečné prípravky, ktoré sa postarajú o pokožku rôznej kvality a poradia si i s viacerými nedostatkami pokožky – akné, ekzémy, vrásky, regenerácia, celulitída,… Produkty značky Nuxe sa opierajú o dlhoročný vedecký výskum, tak aby maximálne využívali silu obsiahnutých prírodných zložiek. V ponuke okrem krémov nájdete aj čistiace vody a gély, séra a oleje, slnečnú ochranu a parfumy – všetko so špecifickou a delikátnou vôňou, ktorá pohladí vaše zmysly.

Prečo by vám Nuxe Telový olej proti neústupnej celulitíde mohol pomôcť?Nuxe Telový olej proti neústupnej celulitíde - Recenzia

 1. Špeciálne sa zameriava na kritické a problematické oblasti – zadok, stehná, brucho.
 2. Obsah prírodných zložiek je až 99%, bez parabénov.
 3. Zmierňuje prejavy celulitídy, aktivuje rozkladanie a uvoľňovanie hrudkovitého tuku.
 4. Spevňuje a vyhladzuje pokožku, zjednocuje štruktúru a tón pokožky.

Zloženie

 • 10 výživných olejov, napríklad: sezamový olej, makadamiový olej, mandľový olej, grapefruitový olej, cédrový olej, rozmarínový olej

Obsahujú celý rad dôležitých vitamínov a živín – vitamíny A, B, E, nenasýtené mastné kyseliny, selén, zinok, vápnik, draslík, horčík, železo – to najdôležitejšie pre zdravú pokožku.

Sú bohatým zdrojom antioxidantov – zabraňujú starnutiu pokožky a stimulujú syntézu kolagénu. S pribúdajúcimi rokmi je pokožka náchylnejšia na vznik a rozšírenie celulitídy práve z dôvodu jej oslabenia, preto by ste nemali zabúdať na kvalitnú anti-age starostlivosť.

Dokážu regenerovať poškodené bunky pokožky a prenikať do spojivových tkanív.

Majú silný vyhladzujúci a spevňujúci efekt.

Ľahko sa vstrebávajú, poskytujú hlbokú hydratáciu a zvyšujú prirodzenú ochranu kože.

Eliminujú zápalové procesy.

 • Extrakt z kakaa a extrakt z morských rias – dve overené zložky, ktoré účinne potláčajú prejavy celulitídy.

Majú pozitívny vplyv na látkovú výmenu, urýchľujú odplavovanie škodlivín z tukových buniek a čistia pokožku.

Brzdia ukladanie tuku a súčasne pôsobia na zmenšenie tukových buniek prítomných v danej oblasti – štiepia ich.

Majú odvodňujúci a spevňujúci účinok.

Nuxe Telový olej proti neústupnej celulitíde: Balenie a používanie

V jednom balení tohto produktu nájdete 100 ml oleja s polomastnou štruktúrou. Nanášajte olej na problematické partie každé ráno a/alebo večer. Krúživými pohybmi vmasírujte do pokožky. Olej sa rýchlo vstrebáva. Pre zvýraznenie účinku podporte aplikáciu anticelulitídnou masážou – postup nájdete TU.

Cena za 100 ml balenie produktu Nuxe Telový olej proti neústupnej celulitíde18,70€.

Najlacnejšie kúpiť môžete tu

Nuxe Telový olej proti neústupnej celulitíde: Recenzie a skúsenosti

Značka Nuxe je moja obľúbená, no konkrétne s týmto produktom som ešte nemala osobnú skúsenosť. Zistila som však, že mu patrí popredné miesto v rebríčkoch populárnosti a predajnosti na Slovensku. Predpokladám, že zdieľať svoj názor na produkty proti celulitíde je pre mnohé ženy príliš intímna záležitosť, preto som objavila iba zopár recenzií, v ktorých však ženy vyjadrili veľkú spokojnosť s telovým anticelulitídnym olejom Nuxe. Pochvaľujú si zloženie, účinok i vôňu.

Kozmetika Nuxe sa teší veľkej priazni hlavne v krajinách západnej Európy a práve tam som našla množstvo spokojných užívateliek, ktoré tento produkt používajú už dlhší čas. Dozvedela som sa od nich, že:

…Ten olej je jednoducho super, pokožka je vláčna a mäkká.

Hrbolčeky po celulitíde sa zmenšujú.

Príjemná textúra oleja – po pár minútach vsiakne a nemastí oblečenie.

Krásne prevonia pokožku.

Pokožka je viditeľne lepšej kvality. …

Nuxe Telový olej proti neústupnej celulitíde PLUSY:

 • Kvalitný a bezpečný prírodný výrobok
 • Jednoduché použitie
 • Polomastná štruktúra, ktorá sa veľmi rýchlo vstrebáva
 • Hladká a napnutá koža, celulitída menej viditeľná
 • Veľká obľúbenosť u zákazníčok
 • Krásna vôňa

Nuxe Telový olej proti neústupnej celulitíde MÍNUSY:

 • pomer cena/veľkosť balenia

Spoločnosť Nuxe nezostala len pri jednom výrobku na potlačenie celulitídy. Ak vám olejové zloženie nevyhovuje, tak za zmienku určite stojí Nuxe tvarujúce telové sérum proti celulitíde.

Záver:

Od žiadneho produktu, ktorý pôsobí proti celulitíde nemôžete čakať, že všetko urobí za vás. Musíte trochu popracovať na svojom životnom štýle – pridať viac zdravej stravy, viac pohybu,… Cielená starostlivosť a výživa pokožky v podobe telového oleja Nuxe môže potom veľmi dobre podporiť vašu snahu o krajšie telo.

Nuxe Telový olej

9.1

Cena

8.9/10

Výsledky

9.3/10

Plusy

 • Polomastná štruktúra, ktorá sa veľmi rýchlo vstrebáva
 • Hladká a napnutá koža, celulitída menej viditeľná
 • Veľká obľúbenosť u zákazníčok

Mínusy

 • pomer cena/veľkosť balenia
...

Žiadne komentáre