Zdieľaj

5 trikov ako opticky zväčšiť poprsie – Každá žena túži po tom, aby jej postava bola atraktívna a súmerná. Zameriavame pozornosť na zvýraznenie štíhleho pásu, oblých bokov a samozrejme aj na výhradne ženskú prednosť – na prsia.

Ak s tým, čo vám príroda nadelila nie ste z rôznych dôvodov tak úplne spokojné, ak by ste si rady zvýšili sebavedomie v krásnych nových šatách, len vám zopár centimetrov a trochu objemu v oblasti hrudníka chýba, potom si prečítajte tieto jednoduché triky, ktorými si opticky zväčšíte poprsie. A ako bonus k tomu – narastie aj spokojný pocit zo seba.

Prečítajte si recenziu !
Najlepší výrobok na zväčšenie prsníkov – TU

1. Venujte pozornosť svojmu oblečeniu

Výber šiat a topov je veľmi dôležitý. Upriamte svoju pozornosť na šaty bez ramienok a na výrazne horizontálne pruhy v hornej časti oblečenia – tento vzor opticky pridáva na objeme. Pozor však na jednofarebné korzetové zvršky, ktoré môžu urobiť ešte viac útlejšiu postavu. Opticky zväčšiť hornú časť tela dokážu aj trendové volány a riasenia, čipky a rôzne nášivky.

 

2.Správna podprsenka dokáže zázraky

Nosenie kvalitnej podprsenky, ktorá ideálne kopíruje a podporuje prsia, je základ. Veľa žien nosí nielen nesprávnu veľkosť, ale aj typ.  Push-up podprsenky sú najjednoduchším riešením pre okamžité vizuálne zväčšené poprsie – prsia pozdvihnú, doplnia, vytvoria estetický príťažlivý dekolt. Za zmienku stoja aj rôzne druhy gélových, olejových alebo vodných podprseniek, vďaka ktorým sa ženy cítia pohodlnejšie a prirodzenejšie.

 

3. Správne držanie tela

Vzpriamené, správne držanie tela väčšinu ľudí bolí, dokonca je nám akoby neprirodzené. Pod vplyvom sedavého spôsobu života, nekvalitného matraca a nedostatku pohybu sa hrbíme a predkláňame. A pritom treba tak málo – narovnať chrbát a vtiahnuť brucho. Vaše poprsie bude určite vyzerať väčšie. Ak sa chcete naučiť ako správne držať telo, zamerajte svoju pozornosť na jógu. Jednoduchými cvikmi na chrbát (či skôr oddychovými pozíciami) napravíte škody a odľahčíte svoju nesprávne zaťažovanú chrbticu. Ďalším riešením je plank (doska) – necelá minúta denne zosilní svaly chrbta i brucha a budete mať aj krajšie ramená a zadok.

 

4. Noste výrazné doplnky

Stanú sa z vás čarodejnice, ktoré objavili kúzlo optickej mágie! Stačí ak si zavesíte na krk dlhý náhrdelník, ktorý prirodzene splýva cez poprsie. Alebo zvoľte jednoduchú krátku retiazku s výrazným pestrofarebným príveskom. Veľmi dobre poslúžia aj krásne hodvábne šatky so zaujímavým druhom viazania alebo s brošňou.

 

5. Kontúrujte.

Kontúrovanie už nie len  záležitosťou zvýraznenia či potlačenia čŕt tváre. Ak sa pohráte s rôznymi odtieňmi dekoratívnej kontúrovacej palety a nebudete sa báť ani lesklých odleskov, dokážete pri troche cviku vytvoriť oku príjemnú ilúziu. Zvýrazníte si kľúčne kosti, opticky pridáte dekoltu na objeme – a na to všetko stačí zhliadnuť pár tutoriálov, ktorých je v dnešnej dobe na internete mnoho.

Tak smelo do toho. Nech sme všetky krásne, sebavedomé a príťažlivé.

Extra tip:

Oblečte si na seba viac vrstiev!
Opticky zväčšiť poprsie môžete aj s pomocou oblečenia. Nenoste príliš veľký výstrih do V. Zvoľte radšej menší a okrúhly. Ideálne si na seba oblečte viac vrstiev. Môžete si na seba natiahnuť dve tričká alebo tričko a košeľu. Pomôže vám nejakú šatku okolo krku.

Zväčšiť poprsie vám môže aj rozopnutý svetrík či bunda. Pokiaľ bude teplé počasie, mať na sebe viac vrstiev rozhodne nebude pohodlné. Namiesto toho si na krk navlečte výrazné doplnky. Šperky vám pomôžu opticky váš dekolt zväčšiť.

...

Žiadne komentáre