Zdieľaj

Čo je ketodiéta? Princíp ketodiéty je v radikálnom znížení príjmu sacharidov. Povolené denné množstvo by nemalo presiahnuť 25 gramov, čo v mnohých prípadoch, najmä pri klasickom jedálničku, znamená veľké škrty v jedlách a prílohách. Prakticky sa musíte vzdať najmä pečiva, sladkostí, výrobkov z múky, zakázaná je však aj ryža, zemiaky a väčšina druhov ovocia. Naopak, nemusíte sa obmedzovať v konzumácii mäsa – ako zdroju bielkovín a zeleniny – ako zdroju vitamínov, minerálov a potrebnej vlákniny.

#1

KetoMIX

Súčasťou tejto obľúbenej diéty je aj odborné poradenstvo. Pre ženy aj pre mužov


ketomix

1,50 € / porcia

 • Chudnutie začína na tretí deň
 • Kompletné menu, rady a tipy ako schudnúť
 • jedlo hotové za 5 minúť
 • Reálne výsledky
 • Žiadne škodlivé prísady

#2

KetoFit

Špeciálne zameraná na výživové potreby žien


ketofit

1,60€ / porcia

 • Účinná a rýchla diéta
 • vytvorená odborníkmi v ČR
 • Veľa chutí, žiadny stereotyp
 • Nemusíte športovať
 • Online poradňa a jedálničky 

#3

KetoDiet

Vhodná pre vyťažených ľudí. Veľký výber rozmanitých jedál


ketodiet

1,70 € / porcia

 • Vhodná pre mužov aj ženy
 • Rýchly chudnúci účinok
 • Bez nutnosti športovať
 • Rady, návody a jedálničke zdarma

Sacharidy, ktorých si pri tejto diéte musíte vzdať slúžia ako primárny zdroj energie pre všetky bunky vášho tela. Z čoho bude telo čerpať energiu, keď mu takto striktne stopnete prísun sacharidov? Telo prísun energie potrebuje a ak ju nemá v tejto podobe, začne miesto nej energiu uloženú v tukoch. A to je predsa to, čo je pri každej dobrej fungujúcej diéte žiadané – zbaviť sa prebytočného tuku. Tukové bunky sa štiepia v pečeni, vznikajú ketóny ako nové nosiče energie pre bunky a v tele vzniká stav zvaný ketóza. V stave ketózy je možné v krvi zistiť zvýšený obsah tzv. ketolátok.

Hlavný efekt tejto diéty je v rýchlom úbytku váhy. Keďže je strava cielene bohatá na bielkoviny, vďaka ktorým sa sa dlho cítite sýto, netrpíte ani pocitom hladu a navyše, chudnutím neprichádzate o svalstvo, iba o tuk. To sa priaznivo odráža na psychike a podporuje motiváciu v diétnom režime zotrvať.

Najlepšie a najznámejšie proteínové diéty sú podľa skúseností a recenzií 3 stálice – KetoMix, KetoFit a KetoDiet. Poďme sa na všetky 3 v prehľadnej sumarizácii pozrieť trochu bližšie.

 
Poštovnénad 56 € zdarmanad 55 € zdarmanad 60 € zdarma
Doba doručeniado 4 dnído 2 dnído 2 dní
Doba prípravy jedlado 5 minút/do 5 minút
VyrobenéČRČRČR
Pre koho je určenáPre mužov aj ženyVyvinutá špeciálne pre ženy
Cenovo výhodné balíčkyÁnoÁnoÁno
Produktové balíčkydiéta na 4 týždne / 6 týždňov / 9 týždňov / diéta na 14 týždňovdiéta na 2 týždne / 3 týždne / 4 týždnediéta na 2 týždne / 3 týždne / 4 týždne
Skúšobný balíčekbalíček na 1 týždeň - 52 €Skúšobný balíček - 11,27€
BonusyVýživové poradenstvo zdarma /
jedálniček + recepty zdarma
možnost vrátenia do 14 dní
Zľava
Ďalšíe infobez lepku / nie je podmienkou športovaťnie je podmienkou športovaťnie je podmienkou športovať
Cena za porciu(4 týždenná diéta)1,58 € 1,60 €1,70 €
Web výrobcuTUTUTU
RecenziaTUTUTU
Najlacnejšie zakúpite>>TU<< >>TU<< >>TU<<
Skúsenosti užívateľov96 %88 %84 %
CELKOVÉ HODNOTENIE🏆1. miesto - 97 %2. miesto - 89 %3. miesto - 84 %

Ktorá varianta diéty je najlepšia?

Ketodiétu možno odporučiť najmä tým, ktorí potrebujú schudnúť rýchlo, napríklad pred letnou dovolenkou, rodinnou oslavou, stretávkou po rokoch. Alebo v prípade, ak už nemáte odhodlanie tráviť čas v kuchyni prípravou diétnych jedál, kde na vás striehne veľa nástrah. S takýmto kupovaným typom diéty šetríte čas a tešíte sa z úbytku kilogramov.

Ak potrebujete rekudovať váhu výraznejšie, potom sa ako vhodný javí balíček KETOMIX, ktorý je možné dodržiavať až 9 týždňov. Jeho súčasťou je aj výživové poradenstvo, takže v prípade krizy, nie ste na jej prekonanie sami. Vedenie pod dohľadom odborníkov sa odporúča najmä pre chudnúcich ľudí s vyššou telesnou hmotnosťou. Je to práve nutričný poradca, ktorý upozorní na prípadné zdravotné riziká či obmedzenia a nastaví parametre diéty tak, aby ste si pri diétovaní neublížili. Na KETOMIX sa vďaka tomu môžu odhodlať aj tí, ktorí musia dodržiavať bezlepkovú diétu. Výborné je i to, že po skončení diétovania máte k dispozícii jedálniček, ktorého dodržiavanie je optimálne nastavené tak, aby zabránilo neželanému jojo efektu a obmedzenie sacharidov už zďaleka nie je také striktné. V prepočte na jednu porciu vychádza najlacnejšie – iba 1,50 €.

Sú to práve ženy, ktoré idú z jednej diéty do druhej a zažili už niekoľko neúspechov a kilá naspäť ako bumerang. Skúšajú preto nové a nové “zaručené a overené” diéty, ktoré im však rozkolíšu hladiny hormónov, spustia veľký hlad a miesto úbytku tuku, začnú strácať svaly a vodu. Ak sa k tomu pridá nedostatok základných živín, odnesie si to pleť, vlasy a nechty. Pre takéto diéty je typické hladovanie. Je to však v rozpore so základnými princípmi fungovania metabolizmu. Čím viac hladujete, tým viac spomaľujete metabolizmus. Práve preto bola vyvinutá špeciálna KETOFIT diéta, ktorá je zameraná pre výživové potreby žien. Jej úlohou je naštartovať metabolizmus a dodať dostatok živín potrebných pre správne fungovanie, bez hladovania. Ženské telo má menej testosterónu, preto je prirodzene náchylné na ukladanie tuku a menšie množstvo svalov. KETOFIT tieto zákonitosti rešpektuje a je venovaná výhradne ženám.

KETODIET je tu pre všetkých, ktorí sú mimoriadne vyťažení, nemajú čas na meranie, váženie a zostavovanie jedálničkov. K dispozícii máte prehľadné výživové plány a online poradcov. Diéta je zostavená tak, že funguje ako dobrý odrazový mostík pre úbytok tých kilogramov, ktoré vám na svojom tele najviac prekážajú, či je to 5 alebo 15 kg. Vaša úloha však týmto nekončí, musíte byť schopní zmeniť svoj životný štýl, ozdraviť jedálniček a pokračovať bez akýchkoľvek ďalších podporných prostriedkov

Podľa čoho sa mám rozhodnúť?

Najdôležitejšie je najmä to:

 • Koľko chcete schudnúť
 • Či ste sa už v minulosti pokúšali schudnúť a s akým úspechom
 • Ako náročné je vaše zamestnanie
 • Či sa venujete nejakej pravidelnej fyzickej aktivite (pri ketodiéte nie je cvičenie potrebné, preto sa najmä počas prvých dní môžete cítiť nevýkonne a slabo)
 • Koľko času chcete diétovaniu venovať
 • A tiež aj – aké sú vaše finančné možnosti?

O všetkých týchto troch diétach v tabuľke vyššie je možné povedať, že sú bezpečné (ak rešpektujete pokyny výrobcu a svoje zdravotné obmedzenia), ich dodržiavanie je jednoduché a môžete si vybrať jedlá podľa vašej chuti, so sladkou či slanou príchuťou. Sú veľmi jednoducho pripraviteľné – už do 5 minút a pocestujú s vami v kabelke kdekoľvek. Stravovací plán je vždy založený na 5 jedlách za deň. Tým najdôležitejším aspektom akejkoľvek dobre zostavenej ketodíéty je to, že nezávislé od druhu/výrobcu prináša rýchle a efektívne výsledky a spokojnosť s vlastným telom.

 

...

Žiadne komentáre