Zdieľaj

Gigalash recenzia – V nezáväznom sociálnom prieskume zistili, že ak by si ženy mali vybrať iba jeden nevyhnutný dekoratívny kozmetický prípravok, tak 50% z nich by siahlo po riasenke. Niečo na tých našich očiach bude. Sprostredkúvajú prvotný kontakt, vedia upútať a o človeku veľa povedať a práve prostredníctvom mihalníc sa môžeme ešte viac zvýrazniť a odlíšiť. Čo však robiť v prípade, ak máme riasy slabé, rovné a bledé? Ak po zvýraznení maskarou zostane len zopár zlepených trsov bez dĺžky a objemu?

Dôležité je vyživiť existujúce riasy a podporiť rast nových, kvalitnejších. V tom vám môže pomôcť i overené sérum na riasy Gigalash.

Gigalash

Toto sérum na rast mihalníc má jasné motto: „ Pretože skutočne dokonalé mihalnice
sú len tie vaše vlastné.”

Výrobca tvrdí, že zvládne tieto hlavné úlohy:

 • predĺženie rastovej fázy mihalníc, vďaka čomu môžu mihalnice narásť dlhšie;
 • zabraňuje predčasnému vypadávaniu, teda prispieva k ich zahusteniu;
 • urýchľuje rast nových a zvyšuje ich odolnosť.

Má unikátne patentované zloženie so zmesou EPM enzýmov, ktoré je zároveň bezpečné a nevyvoláva podráždenie ani alergické reakcie.

Čo sú to EPM enzýmy ?

Tvária sa ako tajná zložka, neuvádza sa ich konkrétne zloženie, ale práve ony sú prísadou v prípravkoch, ktoré podporujú rast mihalníc. Po podrobnejšom preskúmaní rôznych internetových zdrojov sa dalo zistiť, že EPM enzým pozostáva z 10 aminokyselín, ktoré sú súčasťou proteínov v ľudskom tkanive, dokážu produkovať nové vlasové bunky a aktivovať spiace vlasové folikuly, čím výrazne podporujú rast rias.

Okrem nich Gigalash obsahuje aj keratín, panthenol, dôležité vitamíny A a E a viaceré prírodné extrahované výživné látky a oleje.

Zázraky za pár dní?

S Gigalash ÁNO! Oficiálne informácie uvádzajú, že prvé predĺženie rias (v priemere o 1-1,5 mm) na sebe zaznamenáte už po 7 dňoch používania. Po dvoch týždňoch riasy podrastú o 50% v porovnaní s pôvodnou dĺžkou. A po piatich týždňoch by mali byť takmer raz také dlhé ako na začiatku.

Viac informácii o očakávaných zmenách v grafe:Gigalash recenzia

Gigalash recenzia – Ako používať Gigalash?

Aplikácia je veľmi jednoduchá. Sérum sa nanáša 2 krát denne, ráno a večer – na horné aj dolné viečko. Nenašla som žiadnu informáciu o tom, po akom čase od rannej aplikácie sa môže prejsť k úprave riasenkou. No neboli zistené žiadne kontraindikácie v súvislosti s používaním séra Gigalash a bežných maskár, jediné dôležité je – sérum naniesť ako prvé.

Gigalash – recenzia

V elegantnom balení, ktoré vyzerá ako obal maskary, sa nachádza tenký aplikátor, ktorým si sérum nanesiete ku korienkom dôkladne očistených rias, podobne ako tekutú očnú linku. Pozor na priamy kontakt s očami – oči zaslzia, je treba ich vypláchnuť dostatočným množstvom vlažnej vody. Pravdou však je, že takúto reakciu vyvolá akýkoľvek neopatrný a nechcený zásah dekoratívnej kozmetiky do našich očí. Každá už takúto situáciu istotne poznáte.

Pomer cena / množstvo

Za 30€ získate jedno 6 ml balenie, ktoré pokryje kúru až na 5-6 mesiacov dennodenného používania. S nákupom viacerých balení (do zásoby alebo vhodné i ako darček) získate viacero zliav, ako na cene balenia, tak i na poštovnom.

Po intenzívnej kúre (42 dní) odporúča výrobca prejsť na udržiavaciu fázu – riasy potierať 2 krát týždenne. Ak by ste sérum prestali používať úplne, dosiahnuté výsledky by sa po dvoch mesiacoch stratili.

Gigalash – recenzia – Aké sú reálne výsledky?

Pozrime sa bližšie na sumarizáciu názorov viacerých žien na sérum Gigalash v oblastiach:

 1. predĺženie mihalníc – výsledky viditeľné už za 7 dní
 2. väčší objem mihalníc
 3. tmavšie a hrubšie mihalnice

1. Predĺženie mihalníc za krátku dobu? – ÁNO.

Užívateľky zaznamenali na svojich riasach rovnomerné prírastky zopár milimetrov a po niekoľko týždňovej systematickej aplikácii bol už nárast zjavný. Je dobré zaznamenávať si na fotky stav a dĺžku rias, aby ste si mohli porovnať výsledky. Predsa len, pozeráte sa na seba do zrkadla každý deň, malé zmeny zovšednejú.

2. Väčší objem mihalníc? – ÁNO.

Po tomto sére často siahnu ženy, ktorých mihalnice boli zničené po odpadnutí umelých 3D mihalníc. Zostane im iba pár trsov vlastných a v tomto prípade je skutočne potrebné vyživiť korienky rias, aby sa rastová schopnosť naplno obnovila. Pochvaľujú si najmä rýchly rast, ktorý je navyše rovnomerný. Riasy nerastú vytočené, ale rovné.

3. Tmavšie a hrubšie mihalnice? – ČIASTOČNE

Ženy s bledými nevýraznými riasami dúfali aspoň v určité stmavnutie ich prirodzených rias, ale tento efekt sa nedostavil. Prirodzená pigmentácia sa nezmenila. No na druhej strane, riasy, ktoré boli sérom Gigalash vyživované a ktoré následkom jeho účinkov začali rásť, spevneli, stali sa pružnejšie a pôsobili odolnejšie.

Gigalash recenzia – plusy

 • Získate vlastné posilnené mihalnice, ktoré sú hustejšie a dlhšie. Takýto efekt je pri umelých riasach len krátkodobý a vo veľa prípadoch dôjde k poškodeniu a oslabeniu vlastných rias. Na ich obnovu a urýchlenie rastu je Gigalash so svojím zložením priam stvorený.
 • Oftalmologicky a dermatologicky testované sérum = prírodné a bezpečné zloženie.
 • Neobsahuje prostaglandíny = nespôsobuje začervenanie a štípanie očí.
 • Veľmi dobrý pomer cena/množstvo a taktiež cena/kvalita. Za 30€ získate 6 ml prírodného prípravku, ktorý podporuje rast mihalníc a jedno balenie vystačí až na 5 mesiacov používania. To je len 6€ na mesiac – v žiadnom salóne za túto cenu umelé mihalnice neurobia.
 • Výrobca si je istý kvalitou svojho produktu a preto poskytuje 100% garanciu vrátenia peňazí. Táto možnosť sa však vzťahuje iba na neotvorené balenia a do 15 dní odo dňa obdržania zásielky.

Gigalash recenzia – mínusy

 • Stmavnutie rias sa v mnohých prípadoch nekoná. Prirodzená pigmentácia je zrejme len ťažko ovplyvniteľná.

Kto má rád informácie z viacerých zdrojov – odporúčam zahraničné recenzie na Prolash+ 

Prolash+ sa na našom trhu predáva ako Gigalash. Iná farba tuby, ale rovnaké zloženie.

A ako sa uvádza aj na oficiálnej stránke Gigalash :

Prajem Vám, aby ste za pomoci Gigalash získali riasy, aké si želáte…

Gigalash

9.7

Gigalash

9.7/10

Plusy

 • Veľmi dobrý pomer cena/kvalita
 • Nespôsobuje začervenanie a štípanie očí
 • Prírodné a bezpečné zloženie
 • Veľmi dobrý pomer cena/množstvo
 • Tmavšie a hrubšie mihalnice

Žiadne komentáre

Nechaj komentár