Zdieľaj
evelin slim celulitída

Eveline Slim Extreme 3D Thermo Active – recenzia

Rozhodla som sa vám napísať moju skúsenosť s Eveline Slim Extreme 3D Thermo Active – prípravkom proti celulitíde. Možno taká trošku pre ženu citlivejšia téma, no budem rada, ak sa mi podarí priniesť vám zopár užitočných informácií.

Mám celulitídu

9 z 10 žien ju má. Aj by som napísala, že nevadí, že je to len estetický problém a čo ma je potom, ale vadí. Celulitída má svoje štádia, konkrétne 4 – od najľahšej formy, ktorú vidíte len po stlačení kože na postihnutej oblasti, po ťažkú formu, ktorá sa vám rozlezie od brucha až po lýtka a bolí, hrbolčeky a hrudky sú voľným okom viditeľné a spôsobuje opuchy dolných končatín a nedostatočné prekrvenie. Takže to nie je až tak banálny problém.

Štádium mojej celulitídy najlepšie vystihoval stupeň 2 – už to nie je žiadne také domnievanie sa, či áno alebo nie, jednoducho po stiahnutí svalstva v oblasti stehien a zadku bola pomarančová koža viditeľná. Mám sedavé zamestnanie, snažím sa pravidelne venovať športovej alebo fyzickej aktivite, ale nie vždy stíham v takej miere, ako by telo potrebovalo. Pribúdajúci vek, výkyvy váhy raz smerom hore, potom zas smerom dolu (väčšina žien to pozná) sa pravdepodobne tiež podpísali na zhoršení kvality pokožky, spojivového tkaniva a priznám sa – aj svaly zvykli byť kedysi v lepšej forme.

Ako si vybrať anticelulitídny prípravok?

Odhodlala som sa, že vyskúšam nejaký overený a známy anticelulitídny prípravok. Na nejaké domáce babské recepty totiž veľmi nie som, zabaliť sa do igelitu ma nelákalo a cviky na nohy a zadok mám už dávno v zostave, no myslím, že už potrebujú zvýšiť na frekvencii a náročnosti, aby zaberali 🙂 .

Výber bol náročný – produktov, ktoré sľubujú, že zatočia s nevzhľadnými hrbolčekmi je veľa. Prešla som nákupných poradcov, čítala recenzie, sledovala predajnosť a obľúbenosť u mnohých žien a žreb padol na Eveline Slim EXTREME 3D tepelné redukčné anticelulitídne sérum od Eveline Cosmetics, ktoré je Produktom roku 2016 v kategórii anticelulitídnych a zoštíhľujúcich prípravkov na českej stránke heureka.cz.

Prečo by malo byť anticelulitídne sérum Eveline Slim EXTREME 3D Thermo Active účinné?

Výrobca uvádza, že Eveline Slim EXTREME 3D Thermo Active vám môže pomôcť:

1. Intenzívne stimulovať proces spaľovania tukových buniek.

2. Viditeľne zmierniť celulitídu a zlepšiť pružnosť a pevnosť pokožky.

3. Zoštíhliť a tvarovať líniu pásu, bokov a zadku, spevniť kontúry tela.

Extrémne efektívna THERMO Fat Burner formula jemne zahrieva pokožku, zabezpečí okamžité prenikanie účinných látok hlboko do pokožky, maximálne urýchľuje redukciu tukového tkaniva. Navyše stimuluje mikrocirkuláciu, výrazne zrýchľuje vyhladenie nerovností, zlepšuje pružnosť pokožky a pevnosť.

Účinné zložky

Vybrané aktívne zložky – oficiálne informácie od distribútora

 • Thermo Fat Burner – aktívne redukuje usadeniny tukov, účinne odstraňuje uložené tuky.
 • ISOCELL Slim komplex – vyhladzuje podkožné nerovnosti a zlepšuje pružnosť pokožky a pevnosť. Má zoštíhľujúce a spevňujúce účinky.
 • Kofeín – stimuluje metabolizmus a spaľovanie tukových buniek.
 • Výťažky z prasličky – podporujú kolagén a elastín.
 • Riasy Laminaria Algae – bohaté na minerálne soli, hlboko hydratujú, upokojujú a odstraňujú toxíny z tkanív.
 • Bambucké maslo – zachováva prirodzenú bariéru lipidov, čo zabraňuje strate vlhkosti.
 • Komplex vitamínov – revitalizuje, obnovuje mladistvý jas pleti a dodávaj jej energiu.

Ako sa používa?

Sérum by sa malo 2 x denne vmasírovávať do pokožky až do úplného vstrebania. Po približne 10 minútach sa začne rozvíjať tepelný efekt, ktorý do 30-40 minút pominie. Nezabudnite si po aplikácii dôkladne umyť ruky.

Pomer ceny a balenia

250ml balenie Eveline Slim EXTREME 3D Thermo Active kúpite už od 6,30€.

Ako som sa masírovala každý deň a čo sa udialo

Recenzia Eveline Slim EXTREME 3D Thermo Active

Hneď na úvod napíšem, že na dve aplikácie denne nemám čas. Išla som s tým do toho, tak rešpektujem, že som možno mohla dosiahnuť aj lepšie výsledky, ale spokojná som aj s tými, ktoré som dosiahla pri krémovaní 1 x denne.

Aj keď sa v názve uvádza, že by malo ísť o sérum, Eveline Cosmetics Slim EXTREME 3D Thermo Active je konzistenciou niečo medzi krémom a telovým mliekom príjemnej grapefruitovej vôňe. Veľmi jednoducho sa roztiera a tam jednoduchosť končí. Ako je už z názvu “Thermo Active” jasné, aktivizuje zahrievanie pokožky, na ktorú je aplikovaný. A teda riadne. Prvých pár nanášaní sa nieslo v duchu “Toto musím dať okamžite dole, páli to, štípe to, viac nevydržím.”

No vydržala som, našla som totiž spôsob, ako na to. Ideálne je, ak si toto sérum na oblasť postihnutú celulitídou nanášate po sprche, kedy sú póry pokožky otvorené a účinné látky tak majú možnosť preniknúť do hlbších štruktúr pokožky. Pokožku masírujte dovtedy kým sa krém nevstrebe, snažte sa čo najdlhšie. Tepelný efekt séra bude pôsobiť po dobu 30-40 minút. Ak aspoň polovicu z tohto času venujete masírovaniu tým správnym spôsobom, nebude pálenie také výrazne a zvyknete si.

Veľmi mi pomáhalo niečím sa zamestnať a hýbať sa, nemyslieť na ten extra hrejivý pocit. Osvedčilo sa mi za tú dobu rozcvičiť nohy, zapojiť svaly zadnej časti nôh – akýkoľvek užitočný pohyb. Sedieť ani ležať by som veru nevydržala.

Čo je veľmi dôležité – pozor na akékoľvek ranky, zádery na rukách, do ktorých by sa prípravok mohol dostať. Takisto, ak by ste aj mali nejaký škrabanec, ekzém alebo iné poškodenie kože na miestach s celulitídou. Keďže Eveline Cosmetics Slim EXTREME 3D Thermo Active patrí navyše aj k modelujúcim séram, sľubuje úbytok cm v oblasti stehien, bokov, pásu. Sérum som však na brucho vyskúšala iba jediný krát. Po tehotenstve mi totiž zostalo zopár strií a moja oslabená “prasknutá” koža jednoducho netoleruje a neznesie akékoľvek pálenie.

Aký som dosiahla výsledok? Po mesiaci pravidelného aplikovania veľmi uspokojivý. Je to prvý krát, čo som vyskúšala anticelulitídny prípravok, takže nemám s čím porovnávať, no moja pokožka v oblasti stehien a zadku je vypnutejšia, pružnejšia, na pohľad krajšia. Hrbolčeky nie sú už tak veľmi viditeľné. Predsa len, každý deň som ju cielene masírovaním prekrvovala, častejšie cvičila, venovala som jej viac pozornosti. Nemyslím však, že za jeho pomoci som stratila nejaké centimetre v obvodoch, skôr táto oblasť môjho tela pôsobí tak viac vymodelovane a pevnejšie.

Možno by som takéto výsledky dosiahla aj s iným produktom. Veď ako tvrdia odporcovia tohto typu produktov – žiadny nefunguje, dôležitá je len zdravá strava a dostatok pohybu. Mne sa však Eveline Cosmetics Slim EXTREME 3D Thermo Active dosť páči –  a to hlavne pomer ceny a množstva, hrejivý účinok (nadobudnete pocit, že fakt “to niečo robí”) a samozrejme aj dosiahnuté výsledky.

Skúsenosti a recenzie ostatných užívateliek

Po prečítaní skúseností množstva žien si trúfnem napísať, že väčšina je s výsledkom Eveline Cosmetics Slim EXTREME 3D Thermo Active spokojná. Chce to čas, pravidelnú aplikáciu a zlepšenie životného štýlu. Pozitívne zmeny však veľmi závisia od stupňa celulitídy, na 3. a 4. stupeň nezaberie – takéto zázraky toto sérum nedokáže.

Eveline Slim EXTREME 3D Thermo Active PLUSY

 • Veľmi dobrá cenová dostupnosť.
 • Pokožka je vypnutejšia a pôsobí hladšie.
 • Príznaky celulitídy sa zmierňujú.
 • Produkt roku 2016 v ČR – vysoká predajnosť.

Eveline Slim EXTREME 3D Thermo Active MÍNUSY

 • Pozor na prípadnú kožnú neznášanlivosť. Nepoužívať na citlivú pokožku – produkt nie je hypoalergénny.
 • Nie každý dokáže zniesť výrazné zahrievanie kože.

Čo by sa vám tiež mohlo páčiť

Ak máte pred hrejivým efektom rešpekt a nedokážete nazbierať odvahu, môžete skúsiť séra s chladivým efektom s veľmi podobným zložením. Zoštíhlujúce a anticelulitídne séra od Eveline Cosmetics – Evelin Slim 4D zoštíhľujúce sérum alebo Evelin Slim 4D fitness intenzívne sérum, ktoré patria k TOP najpredávanejším produktom v tejto kategórii na Slovensku.

Eveline Slim Extreme 3D Thermo Active

8.9

Eveline Slim Extreme 3D Thermo Active

8.9/10

Plusy

 • Pokožka je vypnutejšia a pôsobí hladšie
 • Produkt roku 2016 v ČR

Mínusy

 • Pozor na prípadnú kožnú neznášanlivosť
...

Žiadne komentáre