Zdieľaj

Recenzie Maxulen – nedostatok testosterónu sa často hovorí o mužoch v zrelom veku. Konkrétne o tom, ako pokles hladiny testosterónu negatívne ovplyvňuje život mužov po tridsiatke.

Doplnok stravy Maxulen sa už zameriava na mužov, ktorí zatiaľ vykazujú len minimálne príznaky nedostatku testosterónu, ako je únava, nechuť venovať sa existujúcim záujmom alebo občasné ťažkosti s erekciou. Snaží sa tak zachytiť potenciálne problémy skôr, ako skutočne nastanú.

✅Maxulen pre koho je určený

Ak na sebe pozorujete niektorý z týchto príznakov alebo ak začínate priberať na váhe či trpíte neustálou podráždenosťou a nedostatkom tvorivého myslenia, je veľmi pravdepodobné, že sa aj u vás začína prejavovať nedostatok testosterónu. Je to napokon prirodzený proces, v ktorom sú uprednostňovaní predovšetkým mladí a silní jedinci, zatiaľ čo muži v zrelom veku sú prirodzene odsúvaní.

Náš spôsob života sa však s niečím takým nezlučuje. Stačí sa pozrieť na stále sa zvyšujúci vek otcov. Muži vo veku od 30 do 50 rokov by mali byť v najlepšej forme, a nie pomaly ustupovať do úzadia.

✅Ako zabrániť strate testosterónu?

Dôkazy ukazujú, že muži pred 100 rokmi mali niekoľkonásobne vyššiu hladinu testosterónu ako ich dnešní rovesníci. Na vine je predovšetkým sedavý spôsob života a nevhodná strava. Obidve sa dajú s trochou úsilia úspešne zvrátiť, ale niekedy sa výsledky nedostavia tak rýchlo, ako by sme očakávali. Málokto však vie, že v tele máme dostatok testosterónu, ktorý je len takpovediac uložený v bielkovinových štruktúrach na horšie časy. A ako ho dostať von a efektívne používať?

Mali by ste vedieť:

Testofen® sa získava zo semien rastliny Trigonella foenum-graecum alias senovky gréckej. Túto rastlinu veľmi dobre poznáme z iných produktov na podporu erekcie a mužskej vitality. Testofen® je však v mnohých ohľadoch jedinečný.

Vďaka obsiahnutým účinným látkam má Maxulen podľa výrobcu tieto účinky:

 • podporuje rast svalov
 • prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi
 • podporuje a udržiava rovnováhu metabolizmu tukov
 • prispieva k normálnej plodnosti
 • prispieva k normálnej duševnej činnosti
 • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania

✅Zloženie a účinné látky Maxulenu

Ako som už spomenul vyššie, Maxulen je jedným z prírodných produktov rastlinného typu. To znamená, že jeho účinné zložky nie sú vyrábané synteticky, ale pochádzajú z bylín alebo iných prírodných a organických zdrojov. To je veľké plus, ale dôležité je aj to, ako sa takéto zloženie následne prejaví v praxi.

Tu sú najdôležitejšie účinné látky, ktoré Maxulen obsahuje:

 Senovka grécka: Toto je možno trochu záhadný názov pre rastlinu nazývanú aj senovka grécka alebo Fenugreek, ale samotná rastlina predstavuje najdôležitejšiu zložku Maxulenu z hľadiska objemu a vplyvu na účinky výrobku. Je to vynikajúce afrodiziakum a celkovo univerzálne tonikum.

Senovka grécka ovplyvňuje napríklad aj správny metabolizmus tukov, podporuje rast svalov, pozitívne ovplyvňuje hladinu cukru v krvi a pomáha pri ochoreniach dýchacích ciest. Je však predovšetkým výdatným zdrojom bielkovín a používa sa aj ako korenie, takže podpora fyzickej kondície a libida sú dva najdôležitejšie účinky.

Horčík: Tento minerál je jedným z najviac podceňovaných, ale aj najdôležitejších pre mužov, ktorí už začínajú mať problémy s poklesom testosterónu. V skutočnosti je horčík dôležitý na podporu fyzickej vitality, zrýchlenie metabolizmu, zvýšenie energie a v kombinácii s vápnikom dokonca upokojuje.

Okrem toho je horčík najdôležitejší z hľadiska pohybového aparátu. Pomáha kostiam, chrupavkám, zubom a je dôležitý pre nervovo-svalovú činnosť. Je dôležitá aj ako prostriedok na zmiernenie chronickej únavy a zlepšenie fungovania nervového systému, čo priamo ovplyvňuje psychické zdravie a duševnú vitalitu.

Zinok: Druhým dôležitým minerálom obsiahnutým v Maxulene je zinok. Tento minerál má vplyv napríklad na imunitný systém, ale predovšetkým na sexuálne zdravie. Je dôležitý napríklad pre podporu spermatogenézy, t. j. ovplyvňuje tvorbu spermií, a tým má pozitívny vplyv na plodnosť.

Je dôležitý práve preto, že podporuje udržiavanie správnej a zdravej hladiny pohlavného hormónu testosterónu u mužov. Ovplyvňuje tiež kvalitu pokožky a pleti, pomáha proti zvýšenej únave a pôsobí aj proti depresii, podráždenosti a nervozite. Má tiež pozitívny účinok z hľadiska antioxidačného pôsobenia.

Vitamín B6: Na zníženie miery únavy a vyčerpania je ideálny vitamín B6. Tento vitamín zohráva dôležitú úlohu pri metabolizme červených krviniek a tukov, pri raste a vývoji kostrového systému a je dôležitý aj pre správne fungovanie svalov. Preto je prakticky účinný všade tam, kde ho muži najviac potrebujú.

Okrem toho má tento vitamín v Maxulene dôležitú funkciu pri udržiavaní primeranej hladiny hormónov zodpovedných za sexuálne zdravie vrátane testosterónu. Pomáha znižovať únavu, zvyšuje vitalitu, zlepšuje odolnosť voči stresu a je dôležitý pre správne fungovanie nervového systému.

✅Vedľajšie účinky lieku Maxulen

Vzhľadom na zloženie neboli pri lieku Maxulen zaznamenané žiadne vedľajšie účinky. Niektorí muži sa spočiatku sťažovali na nepríjemné pocity po jeho užití, ktoré sa však dajú vyriešiť užitím Maxulenu v rovnakom čase ako jedlo, v ktorúkoľvek dennú hodinu. Stačí jedna tableta denne, ale musí sa dôkladne zapiť aspoň pohárom vody, slabého čaju alebo džúsu.

✅Dávkovanie a použitie

Maxulen je založený na účinných látkach rastlinného a prírodného charakteru, takže na dosiahnutie požadovaných účinkov je nevyhnutné správne dávkovanie a používanie. Výrobca priamo na obale uvádza, že ideálne je dlhodobé používanie.

Jedna dávka = 1 tableta. Tablety sa užívajú raz denne a vcelku

V odporúčanom dávkovaní sa uvádza, že tableta sa má užívať s jedlom, najlepšie prehltnúť tesne pred jedlom a dostatočne zapiť vodou.

Samotný produkt je čisto prírodného charakteru, vyrába sa v súlade s normami správnej výrobnej praxe GMP a zároveň sa pri jeho výrobe nepoužívajú žiadne geneticky modifikované suroviny. Jeho užívanie by preto malo byť bezpečné aj z dlhodobého hľadiska, samotný výrobca ho odporúča užívať niekoľko mesiacov.

✅Kde kúpiť Maxulen – Benu lebo Dr.Max?

Nie. Maxulen je jedným z tých produktov, ktoré si v našej lekárni nemôžete kúpiť. Prešiel som niekoľko miestnych lekární, aj tie, ktoré patria do väčšej celoštátnej siete, ale výsledok bol negatívny. Nemyslím si, že je to veľká chyba, ale podľa deklarovaných účinkov a tvrdení by som očakával práve takýto produkt v lekárni.

Jediný spôsob, ako si objednať Maxulen, je internet, konkrétne objednávka priamo z oficiálneho eshopu, ktorý sa nachádza priamo na webovej stránke distribútora. Je to aj vďaka už spomínanému programu pravidelných zásielok.

Prvé balenie dostanete so zľavou, z programu môžete kedykoľvek vystúpiť, takže nakoniec je online objednávanie celkom výhodné. Ak by ste hľadali alternatívu, myslím, že podobné produkty nájdete aj v lekárni, ale úspešnosť a spokojnosť používateľov s výsledkom je otázna.

✅Moje skúsenosti s Maxulenom – maxulen skúsenosti

Hneď na začiatku je dôležité poznamenať, že Maxulen nie je liek. Nedá vám testosterón ako čarovný prútik hneď po prvej tablete. Užívanie výživových doplnkov, a to nielen tých, ktoré sú určené na zlepšenie sexuálneho zdravia, je jednoducho beh na dlhé trate. Účinné látky, ktoré Maxulen obsahuje, potrebujú čas a priestor, aby sa ich účinok prejavil v požadovanej kvalite.

Musíme sa tiež zamyslieť nad tým, čo vlastne chceme dosiahnuť tým, že to považujeme za prioritu. Je to nárast svalovej hmoty? Lepší sex? Alebo celkovo lepší pocit zo života? TestoMax je určite vhodnou alternatívou pre všetky uvedené ciele. Účinky sú individuálne – veď každé telo je iné (genetická výbava, životný štýl, vek…) Najlepšie účinky Maxulenu sa dosahujú po 3 až 5 mesiacoch pravidelného užívania.

✅ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 1. Je užívanie lieku Maxulen bezpečné?

Áno, užívanie Maxulenu je úplne bezpečné a neškodné. Zložky sú prírodné a produkcia testosterónu sa tu len zvyšuje (nie je to ako steroidy, kde dodávate testosterón priamo).

 1. Mám 18 rokov, môžem užívať tento doplnok?

Hoci vo väčšine prípadov je to úplne zbytočné, pretože v tomto veku si telo dokáže vyprodukovať veľké množstvo vlastného testosterónu. Takže môžete vyskúšať Maxulen bez pocitu viny alebo strachu.

 1. Pomôže mi Maxulen zvýšiť hladinu testosterónu?

Presne tak! Tento prírodný doplnok stravy dokáže stimulovať produkciu testosterónu, a tým zvýšiť jeho hladinu!

 1. 4. Prečo poskytujete 50 % zľavu na prvú objednávku?

Chců ukázať zákazníkom, že Maxulen má skutočne pozitívny vplyv na produkciu testosterónu, a preto umožňujú prvý nákup s takou výraznou zľavou.

✅Recenzie Maxulen Recenzie v závere

Na záver ešte zhrnieme všetky pozitíva a negatíva výživového doplnku Maxulen.

Maxulen Výhody

 • vyvážené zloženie
 • pozitívne recenzie na internete
 • výhodná cena
 • mnoho preukázaných účinkov
 • jednoduché používanie

Maxulen Nevýhody

 • je potrebné, aby sa dlhodobo užíval

 

Tento produkt možno odporučiť všetkým mužom nad 30 rokov, ktorí bojujú s prvými príznakmi menopauzy alebo chcú týmto problémom účinne predchádzať. Výraznejšie prejavy nedostatku testosterónu by sa však mali riešiť inými produktmi.

Maxulen odpovedá na túto otázku pomocou patentovanej zložky Testofen®, ktorá dokáže uvoľniť viazaný testosterón v mužskom tele.

Maxulen

9.5

Maxulen

9.5/10

Plusy

 • mnoho preukázaných účinkov
 • výhodná cena

Mínusy

 • objednať je možné iba na internete
...

Žiadne komentáre

Nechaj komentár