Zdieľaj

Recenzia Clarins Body Fit 

Recenzia Clarins Body Fit – Poraziť celulitídu chce veľa úsilia, odhodlanosti a občas aj trpezlivosti. Celulitída sa na vašich stehnách a bokoch neobjavila zo dňa na deň a teda tak rýchlo ani nezmizne. Prekvapiť vás môže pri zmene váhy, nielen smerom nahor, ale aj nadol, pri hormonálnych výkyvoch, ak nemáte dostatok fyzickej aktivity a ak vaša strava neobsahuje dostatok živín potrebných pre udržanie zdravej pokožky a silných svalov. Vašu snahu o prinavrátenie krásneho tela môže podporiť s telovým krémom Clarins Body Fit – Zoštíhľujúca starostlivosť proti celulitíde.

Aký je váš názor na anticelulitídne prípravky?

Skôr, ako vám predstavíme jeden z anticelulitídnych prípravkov, predpokladajme, že niečo, ste už o celulitíde čítali a taktiež aj niečo pre jej zmiznutie urobili. Čo to bolo? Zmena stravy, športová aktivita, domáce alebo profesionálne masáže, jednoduché domáce recepty, zábaly, peelingy,…? Podarilo sa vám celulitídu zmierniť alebo ešte stále to nie je ono? Možno ste si už urobili aj prehľad o tom, ktoré prípravky proti celulitíde fungujú a ktoré nie a prečítali ste si, že “žiadny nefunguje”. A áno, majú pravdu, žiadny nebude fungovať, ak budete pokračovať v rovnakom životnom štýle, ktorý vznik celulitídy podmienil.

Predstavíme vám účinok Clarins Body Fit, ktorý je celosvetovo známy a teší sa veľkej popularite množstva spokojných žien. Jeho zloženie totiž celulitídou postihnutú pokožku veľmi pekne vypína a vyhladzuje, zmierňuje prejavy hrudkovitej kože, pôsobí zoštíhľujúco a vašim nohám prinesie príjemný ľahký pocit.

Kozmetika Clarins

Zakladateľ značky Clarins Jacques Courtin-Clarins si dal len jedinú úlohu – aby účinky jeho kozmetiky robili ženy krajšími a šťastnejšími. Táto francúzska kozmetická spoločnosť patrí v súčasnosti medzi najprestížnejšie luxusné značky ( a pritom sa stále nepohybuje v extrémne vysokých cenových reláciách).

Hlavnou myšlienkou a zároveň cestou k úspechu bola idea “Ak má prírodná ingrediencia rovnaké účinky a efektivitu ako chemická, použijeme prírodnú“. Aj to je dôvod, prečo sa v produktoch značky Clarins v rôznych kombináciách používa viac ako 250 rastlinných extraktov, neustále sa inovujú a prispôsobujú receptúry, aby v maximálnej miere pokrývali moderné trendy a potreby rôznych typov pokožky a špecifikovali sa aj na riešenie problémov konkrétnych oblastí. Odporúčam zablúdiť na jej oficiálnu stránku.

Ako funguje Clarins Body Fit – zoštíhľujúca starostlivosť proti celulitíde?

Na čo dokáže pôsobiť?

 • minimalizuje prejavy celulitídy
 • pokožka je silnejšia a hydratovaná
 • tvaruje a spevňuje postavu

Alebo, ak by ste chceli poznať jeho slogan – „Smoothes, firms & lifts“vyhladzuje, spevňuje a podvihuje. Je určený pre všetky ženy bez rozdielu veku a váhy, ktoré chcú redukovať odolné prejavy celulitídy a získať pevnejšiu pokožku a krajšiu postavu.

Zloženie a jeho účinok

Základom“ celulitídy sú také tukové bunky (adipocyty), ktoré v sebe držia nielen tuk, ale aj cukor a dokážu sa zväčšovať. Ak sa ich kapacita naplní, získajú navyše aj schopnosť znásobovať sa. Prírodné výťažky obsiahnuté v telovom mlieku Clarins Body Fit cielene zastavujú zväčšovanie a množenie týchto tukových buniek. Zmenšujú tukové bunky na ich prirodzenú veľkosť, ktorá sa už neprejavuje v podobe pomarančovej kože.

Prírodné extrakty

 • Výťažok z listov dule – urýchľuje spaľovanie adipocytov zodpovedných za celulitídu, uvoľňuje zablokovanú tukovú hmotu a zabraňuje opätovnému ukladaniu tuku na kritických miestach tela.
 • Výťažok z vodnej mäty a plamenníka hrebenitého (Celosia cristata) – obmedzujú mechanizmus, ktorý je príčinou vzniku nových tukových buniek. Podporujú spevnenie a vyhladenie pokožky, dokážu stimulovať syntézu kolagénu.
 • Výťažok z pagaštanu konského – priaznivo vplýva na mikrocirkuláciu v pokožke, je známy svojimi odvodňovacími účinkami, vďaka ktorým podporuje detoxikáciu.
 • Výťažok zo slnečnice – poskytuje dôkladnú hydratáciu a aktivuje ochrannú funkciu pokožky.
 • Mentol – navodzuje príjemný chladivý efekt.

Viditeľné výsledky zaznamenalo až 80% žien (štúdia vykonaná na vzorke 94 žien po dobu 4 týždňov používania Clarins Body Fit).

Plamenník hrebenitý

Clarins Body Fit – balenie, používanie a cena

Jedno balenie Clarins Body fit obsahuje 200 ml telového mlieka. Aplikuje sa krúživými pohybmi hlavne na oblasť stehien, zadku a brucha. Výrobca uvádza, že Clarins Body Fit by ste mali aplikovať už od členkov, postupujúc smerom hore k oblastiam s celulitídou. Je to kvôli tomu, aby ste dostatočne podporili cirkuláciu krvi v dolnej časti tela a dosiahli tak maximálne výsledky. Svetlo ružový chladivý krém-gél sa veľmi rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastný film.

Ak chcete vedieť ako na to, pozrite si video:

Cena za 200 ml balenie Clarins Body Fit – Zoštíhľujúca staroslivosť proti celulitíde – 43,40€ .

Najlacnejšie kúpiť môžete tu

Clarins Body Fit – reálne skúsenosti užívateliek a recenzie

Na zahraničných internetových stránkach môžete o tomto prípravku nájsť skutočne veľa hodnotení. Vyberám tie, ktoré sa najčastejšie opakujú:

Pravdepodobne najlepší produkt proti celulitíde, ktorý skutočne funguje a stojí za tú cenu.

Vyskúšala som už veľa produktov, ktoré sľubovali zmiernenie celulitídy, ale až s týmto som dosiahla zlepšenie kvality pokožky.

Po troch týždňoch používania konečne vidím výsledky. Moja pokožka je vyhladená, jemná a hydratovaná.

Celulitída je s každým dňom používania Clarins Body Fit čoraz menej viditeľná. Navyše krásne vonia a príjemne chladí.

Moje očakávania sa naplnili. S vhodnou diétou a športom dosiahnete veľmi dobré výsledky.

Aby som bola objektívna – takmer 20% názorov je negatívnych. Ani po týždňoch aplikácie sa neudiali žiadne pozitívne zmeny a kúpu tohto prípravku považujú za vyhodené peniaze. Nikde sa však neuvádza, či popritom pravidelne cvičili alebo sa začali zdravo stravovať. Ak totiž budete pokračovať v rovnakých návykoch, ktoré „spôsobili“ vznik celulitídy, žiadny prípravok proti celulitíde nebude účinný.

Recenzia Clarins Body Fit PLUSY

 • Účinné prírodné zloženie
 • Vyhladená, pevnejšia a vypnutá pokožka
 • Zoštíhlenie a tvarovanie postavy
 • Rokmi overená luxusná značka kozmetiky
 • Celosvetovo obľúbený produkt

Recenzia Clarins Body Fit MÍNUSY

 • Vyššia cena
 • Musí sa používať nepretržite, inak sa celulitída vráti.

Záver:

Clarins Body Fit má posilnené účinky pri tvarovaní a zoštíhlení postavy. Pôsobí na spevnenie pokožky a vyhladenie celulitídy. Pri pravidelnej aplikácii tohto telového mlieka, zaradení vhodných pohybových aktivít so zameraním na zadok a stehná a so zdravou vyváženou stravou môžete očakávať výrazne zlepšenie kvality pokožky, postupný ústup celulitídy a úbytok niekoľkých centimetrov v obvode stehien, bokov, či pásu.

Clarins Body Fit

9.1

Clarins Body Fit

9.1/10

Plusy

 • Účinné prírodné zloženie
 • Celosvetovo obľúbený produkt
 • Vyhladená, pevnejšia a vypnutá pokožka

Mínusy

 • Vyššia cena
 • Musí sa používať nepretržite, inak sa celulitída vráti
...

Žiadne komentáre