Zdieľaj

Eucerin Hyaluron-Filler Recenzia – Myslím, že nejaké vrásky na mojej tvári by sa už našli (hlavne na čele, lebo sa častejšie mračím na monitor, no momentálne ich nejako extra neriešim). Jemnučké vrásky okolo očí mi zatiaľ až tak nevadia – beriem ich ako výsledok toho, že sa rada smejem. No aj tak, s pribúdajúcimi rokmi ma však čoraz viac zaujíma anti-age starostlivosť o pleť. Tak ako aj moju mamu. Zrazu bola predo mnou výzva – nájsť ten najlepší krém pre starostlivosť o pleť s vráskami. Tentokrát to vôbec nebolo ťažké a rozhodla som sa, že krém Eucerin Hyaluron-Filler bude tým správnym darčekom pre mamu (zistila som, že nielen pre ňu 🙂 ). A skutočne sa mi to aj potvrdilo.

Prečo Eucerin Hyaluron-Filler?

Rada Eucerin Hyaluron Filler má za sebou veľké množstvo spokojných zákazníčok, nočný krém z tejto kozmetickej rady stal sa Produktom roku 2016 a najpredávanejším produktom na heureka.cz. Ani ostatné krémy a séra z tejto rady však vôbec nezaostávajú. Podľa môjho názoru – po prečítaní recenzií vôbec nebudete váhať. Zaujme vás dermatologicky testované zloženie, reálne výsledky a cena, ktorá sa nešplhá príliš vysoko, ale ani tak nízko, aby ste o jeho účinku pochybovali.

Takže – čo tvorí základ kozmetickej rady Eucerin Hyaluron-Filler?

Zloženie Eucerin Hyaluron-Filler

S produktami Eucerin Hyaluron Filler získate starostlivosť o zabraňuje starnutiu pleti a účinne vypĺňa vrásky.

Základom je:

Samotný výrobca to vystihol najlepšie:

Eucerin Hyaluron Filler proti vráskam bol špeciálne navrhnutý tak, aby si poradil s prvými známkami starnutia, ako sú jemné línie a vrásky. Jedinečná kombinácia vysoko- a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej a glycín saponínu predstavuje cielenejší prístup k viditeľnému vyhladeniu aj tých najhlbších vrások a mladistvejšiemu vzhľadu. Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová zlepšuje hydratáciu a vyhladzuje najvrchnejšie vrstvy kože, nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorej molekula je 40krát menšia, preniká hlbšie do vrstiev epidermis kože, kde vznikajú hlbšie vrásky. Glycín saponín preniká do najhlbších epidermálnych vrstiev, kde podporuje prirodzenú tvorbu kyseliny hyalurónovej v pleti, aby sa predišlo vzniku hlbokých vrások.

Vždy sa zaujímam o čísla a v tomto prípade ma veľmi potešili – na vzorke 126 žien vo veku 30-39 rokov po 4 týždňoch používania nočného krému Eucerin Hyaluron Filler zaznamenali nasledovné výsledky

82%: viditeľné zníženie výskytu jemných línii

84%: prevencia tvorby jemných línii a vrások

90%: zanecháva pokožku viditeľne a evidentne hladšiu

Balenie, cena, použitie a vekové určenie

Zameriam sa iba na produkty, s ktorými som sa skutočne stretla a to denný a nočný krém. Oba nájdete v praktickom 50 ml balení v cenách už od 20-25€ (Môj tip – Darčekové balenie 2-3 produktov má vždy omnoho lepšiu cenu).

Nanášajú sa na očistenú pokožku. Nočný krém sa necháva pôsobiť cez noc, aby mohlo účinné zloženie čo najviac aktívne pôsobiť. Denný krém poslúži výborne aj ako podklad pod makeup a oceníte i to, že obsahuje ochranný faktor SPF 15 a UVA filter.

Samotný Eucerin uvádza, že výrobky z tejto rady je možné používať už od vzniku prvých výraznejších vrások, teda približne od veku 30-35 rokov a vyššie bez obmedzenia hornej vekovej hranice.

Prečo sme si obľúbili denný a nočný krém Eucerin Hyaluron-Filler?

Nočný krém Eucerin Hyaluron-Filler

Nočný krém sa stal favoritom mojej mamy. Hutnejšia, no napriek tomu veľmi dobre roztierateľná konzistencia jej zanecháva na pleti jemný film, ktorý navodzuje pocit dlhodobejšej hydratácie a vyživovania. Pochvaľuje si, že i napriek tomu, že jej pleť má už výraznejšie vrásky, sklony k začervenaniu a tvorbe suchých miest, s nočným krémom Eucerin Hyaluron Filler sa stav jej pokožky optimalizoval, presvitajúce žilky zostali menej výrazne a suché šupinaté miesta sa pri pravidelnej aplikácii stratili. Spočiatku mala po nanesení krému pocit jemného štípania, ten však po 2-3 minútach odoznel a postupne si pokožka zvykla.

Pokožka nadobudla stratenú schopnosť udržať v sebe dostatok hydratácie. Všimla si tiež, že pleť pôsobí napnutejšie, na dotyk hladšie a pružnejšie. Hlboké ryhy sa zmiernili, ale nezmizli úplne (to však nie je v moci žiadnej kyseliny hyalurónovej aplikovanej zvonka). Jej pokožka spĺňa všetky kritéria starnúcej pleti a preto mohla na sebe odpozorovať, či produkt skutočne dokáže to, čo sľubuje. Jej názor po niekoľko mesačnej aplikácii – Eucerin Hyaluron-Filler u nej skutočne zlepšil vzhľad pleti. Regenerácia a hydratácia pleti prebieha nerušene počas noci, bez vystavovania rôznym poveternostným vplyvom, bez pôsobenia slnečného žiarenia. V tomto prípade je nočný krém ideálny, lebo ochranné filtre neobsahuje. Namiesto toho je zvýraznená účinnosť aktívnych zložiek.

Denný krém Eucerin Hyaluron-Filler

V darčekovom balení bol aj denný krém. Z toho mám ešte doteraz veľkú radosť ja. Dar – nedar, musela som ho vyskúšať, hlavne keď som videla, že z jeho spoločníka ubúda rýchlejšie, tak som to jednoducho musela dorovnať. Máme to u nás tak podelené – ja mám radšej krémy cez deň (ráno), mama na noc. Potrebujem aby cez noc pokožka po odlíčení a očistení dýchala a oddýchla si od makeupu a iných kozmetických produktov. Z recenzií som zistila, že denný krém Eucerin Hyaluron Filler je výborný ako podklad pod make-up. Poradí si s prvými známkami starnutia normálnej a zmiešanej pleti. Viditeľne vyhladzuje jemné línie a vrásky, omladzuje vzhľad pleti a chráni pleť pred predčasným starnutím vyvolaným UV lúčmi.

Pokožku veľmi rýchlo po nanesení napne a hydratuje. Následne som make-up úplne jednoducho nanášala, žiadne hromadenie v záhyboch pokožky či jemných vráskach, len pekná prirodzene pôsobiaca vrstva. Veľmi oceňujem prítomnosť filtra SPF15 a ochranného filtra UVA. Pleť na tvári je najviac vystavovaná slnečnému žiareniu a preto aj najrýchlejšie podlieha starnutiu a stráca na svojej kvalite. Nezaznamenala som žiadne štípanie, konzistencia je skutočne príjemná s jemnou nevtieravou vôňou.

Eucerin Hyaluron-Filler Recenzia – PLUSY

 • overený výrobca, kvalitná kozmetika predávaná aj v lekárňach
 • dermatologicky testované
 • veľmi dobrý pomer cena/kvalita
 • vyhladzuje jemné vrásky a zlepšuje kvalitu pleti – hydratácia, hebkosť, pružnosť
 • výborne roztierateľný, príjemná nerušivá vôňa
 • veľa spokojných užívateliek
 • vhodný pre normálnu, zmiešanú, aj citlivú pleť
 • nekomedogénne produkty – póry sa neupchávajú

Eucerin Hyaluron-Filler Recenzia – MÍNUSY

 • spočiatku môže štípať a spôsobovať začervenanie – v závislosti od typu pleti
 • nesmie sa dostať do kontaktu s očami
 • vyššia cena

A čo ďalšie produkty?

Okrem nočného a denného krému môžete v sade Eucerin Hyaluronan-Filler objaviť aj účinný očný krém, sérum a CC krém.

No povedzte, ktorá žena by odmietla takýto darček?

Eucerin Hyaluron-Filler

9.4

Eucerin Hyaluron-Filler

9.4/10

Plusy

 • veľmi dobrý pomer cena/kvalita
 • veľa spokojných užívateliek
 • vhodný pre normálnu, zmiešanú, aj citlivú pleť

Mínusy

 • nesmie sa dostať do kontaktu s očami
...

Žiadne komentáre