Zdieľaj

DetoxActive – recenzia. S detoxom sa môžeme stretnúť čoraz častejšie. Minimálne s množstvom článkov, postupov a výskumov na túto tému. Prečo sa stal proces detoxikácie ľudského tela taký dôležitý? Prečo sa kladie čoraz väčší dôraz na kvalitu a pôvod potravín? Naše telá sú zamorené toxínmi. Znie to hrozivo, ale stačí si prečítať titulky článkov hlavných správ a obavy, či sa nás niekto nepokúša otráviť, sú skutočne na mieste.

Detoxikácia je telu prirodzený mechanizmus, ktorým sa telo zbavuje škodlivín a toxínov. Vnútorné orgány sa vyčistia od zanesenia, obnoví a reštartuje sa ich správne fungovanie, metabolizmus bude pracovať spoľahlivejšie. Vplyvom prostredia a menej kvalitnej stravy je však potrebné tento proces detoxikácie “nakopnúť” cielene. Existuje veľa postupov, ako sa dá do našej životosprávy zaradiť detox, viď naše články:

Ak vám čas a povinnosti neumožňujú naplánovať si niekoľkodňové očistné pôsty alebo špeciálne stravovanie (predsa len, mixér na smoothie sa nehodí na každé pracovisko), riešením je komplexný výživový doplnok DetoxActive, ktorý obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok pre podporu detoxikácie a očisty organizmu.

 

Čo je DetoxActive?

Ukrýva v sebe zelené potraviny chlorellu, spirulinu, zelený jačmeň a mladú pšenicu a extrakty Acai, Maqui berry, Aloe vera a pestrec mariánsky.

Účinné spojenie týchto 8 prírodných látok obnovuje správne fungovanie tráviacej sústavy, podporuje imunitu a obranyschopnosť, je bohatým zdrojom vitamínov a minerálov, dodáva energiu, kontroluje hladinu cukru v krvi, pôsobí ako antioxidant a čo je najdôležitejšie – podporuje prirodzenú detoxikáciu a očistu organizmu.

 

Ako pôsobia prírodné látky v DetoxActive?

 

1 – Detoxikácia a očista organizmu

Chlorella, Aloe a pestrec podporujú prirodzenú detoxikáciu a očistu organizmu.

2 – Činnosť tráviaceho traktu a čriev

Chlorella a mladá pšenica prispievajú k normálnej funkcii tráviaceho traktu.

3 – Imunita a obranyschopnosť

Chlorella, spirulina, Aloe a pestrec podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu a imunitný systém.

4 – Vitalita a energia

Chlorella a spirulina podporujú celkovú energiu a vitalitu. Aloe vera má priaznivý efekt pri únave.

5 – Vitamíny a minerály

Zelený jačmeň a mladá pšenica sú bohatým prírodným zdrojom vitamínov a minerálov.

6 – Zdravie pečene

Pestrec, zelený jačmeň a Chllorela podporujú zdravie pečene.

7 – Kontrola telesnej hmotnosti

Spirulina podporuje kontrolu telesnej hmotnosti.

8 – Hladina cukru v krvi

Spirulina, mladá pšenica a pestrec prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi.

9 – Antioxidanty

Chlorella, spirulina, zelený jačmeň, Aloe a pestrec sú antioxidanty, pomáhajú chrániť bunky pred negatívnym pôsobením voľných radikálov.

10 – Zdravie pokožky

Aloe vera podporuje zdravie pokožky.

 

Prečo sa rozhodnúť pre DetoxActive?

  • blahodarný vplyv pre vaše zdravie, pozitívne účinky vo viacerých oblastiach.

 

  • doplnok vznikol na základe najnovších vedeckých poznatkov, použité prírodné suroviny patria medzi najkvalitnejšie a výrobca garantuje certifikovaný obsah aktívnych látok. Vysoká kvalita a výrobný proces podliehajú prísnym podmienkam HACCP.

 

  • výživový doplnok DetoxActive je registrovaný na Úrade verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, dostupný nielen na oficiálnej stránke produktu ( detoxactive ), ale aj v lekárňach. Spĺňa všetky podmienky predaja na Slovensku. Pri kúpe cez internet pozor na nekvalitné napodobeniny, ktorých je na trhu viacero.

 

  • cenovo dostupné ekonomické balenie ( 120 kapsúl za menej ako 15€ ) vám pri pravidelnej konzumácii vydrží až dva mesiace ( odporúčané dávkovanie – 2 kapsule denne, pri intenzívnej kúre až 4 kapsule denne )

 

  • pomer ceny a zloženia účinných látok nemá aktuálne na slovenskom trhu konkurenta.

 

Skúsenosti užívateľov zverejnené na internete sa nesú v pozitívnej atmosfére. Ľuďom, ktorí vyskúšali kúru DetoxActive,  sa zlepšilo trávenie, cítili sa menej unavení, zmiernili sa prejavy alergických reakcií, dokonca došlo i k úbytku kilogramov.

DetoxActive

9

Kvalita-Cena

9.0/10

Rýchlosť účinku

8.0/10

Nežiaduce účinky

10.0/10

Plusy

  • Čisto prírodné zloženie
  • Priaznivá cena

Mínusy

  • Docela bežné zloženie
  • Nepraktické dávkovanie - až 4 tablety denne
...

Žiadne komentáre