Zdieľaj

“Môžem si masírovaním pŕs zlepšiť súčasný stav poprsia?”

S touto otázkou sa stretávam pomerne často. Je to pravda? Aký je postup a v čom tkvie tajomstvo? Aký čas sa tejto technike treba venovať? Predtým ako vám prezradím odpovede, mali by ste vedieť, že:

Ženské prsníky pozostávajú z prsných žliaz a tuku (až 80%), z mliekovodov a v skutočnosti v nich nie sú žiadne svaly, ktoré by stáli za zmienku. Tukové tkanivo veľmi dobre odpovedá na vonkajšie stimuly. Masážou naštartujete funkciu podporných tkanív a obeh lymfy, čo má vo výsledku blahodarný vplyv na veľkosť a pevnosť poprsia. Správne prevedenou technikou si navyše zvýšite aj hladinu oxytocínu, tzv. “hormónu lásky”, ktorý má pozitívny vplyv na vaše emócie a celkovú pohodu a budete sa cítiť veľmi príjemne. A možno ste nevedeli, že uvoľnením oxytocínu sa chránite pred rizikom rakoviny prsníka a hormón redukuje bolesti spojené s predmenštruačným syndrómom (PMS) a výskyt cýst. Uvoľňuje sa tiež aj pri dojčení – pri prirodzenej forme stimulácie prsníkov.

Pri správnej a pravidelnej technike masírovania môžete očakávať väčšie a plnšie poprsie, dávku odvážnejšieho sebavedomia a príjemný relax pre telo a myseľ. Prejdime k hlavnej myšlienke:

  • Masážna technika na zväčšenie poprsia je bezpečná a ideálna pre všetky ženy, ktoré túžia po plnšom dekolte.
  • Žiadne nežiadúce vedľajšie účinky ani žiadni nechcení pozorovatelia, ako to už pri iných procedúrach spojených so zväčšovaním prsníkov býva.
  • Pri masáži pôsobíte pevným tlakom rúk, ktoré vykonávajú rôzne druhy pohybov po dobu 5-10 minút jeden alebo dvakrát denne. Dochádza k prekrveniu masírovanej oblasti, čím sa stimulujú prsné žľazy, ktoré majú vplyv na pozdvihnutie a spevnenie pŕs. Najvhodnejší čas na masáže je po rannej sprche. Použite masážny olej, ktorý sa ľahko vstrebáva, alebo si zaobstarajte špeciálny krém určený na starostlivosť o pokožku poprsia a dekoltu.

TIP !
Vyskúšajte najlepšie tablety na zväčšenie pŕsChcem vedieť viac

Masážne kroky pre zväčšenie prsníkov:

1 – Príprava

Ruky si o seba trite tak dlho, kým sa nezahrejú. Aplikujte masážny olej alebo krém na prsia. Znížite tak nepríjemný pocit z prvotných „neznámych“ dotykov.

 

2 – Masáž jedného prsníka oboma dlaňami

Budete masírovať jadro prsníka, používajte teda pevný tlak rukami. Položte obe dlane na prsník proti sebe, kopírujte jeho obrysy (jedna ruka je v hornej časti, druhá v dolnej, každou rukou opisujete polkruh) a pohybujte dlaňami striedavo dopredu aj dozadu. Zopakujte 20 krát pre každý prsník.

 

3 – Krúživý pohyb prstami po prsníku

Položte pravú ruku pod pravý prsník – podoprite ho a ľavou rukou vykonávajte krúživé pohyby po celom vonkajšom obvode prsníka. Začnite od hrudnej kosti smerom k podpazušiu, až kým ruka neokrúži celý obvod vykonaním aspoň 20 malých krúživých pohybov. Zopakujte zrkadlovo aj pre ľavý prsník.

4 – Špirálový pohyb po prsníku

Pravou rukou budete pridržiavať pravý prsník podľa potreby, prstami ľavej ruky budete opisovať špirálový pohyb od bradavky smerom k vonkajším kontúram prsníka. Pohyb zopakujte aspoň v 10 špirálach po celom obvode prsníka, začnite smerom od bradavky k hrudnej kosti, pokračujte spodnou líniou, nevynechajte ani oblasť smerom k podpazušiu a špirálové krúženie ukončite opäť na hrudnej kosti. Zopakujte zrkadlovo aj pre ľavý prsník.

 

5 – Stláčanie prsníka

Zopakujte krok č.2 a po polkruhovej masáži zľava – doprava uchopte prsník do oboch rúk a masírujte ho stláčaním smerom od vonkajšieho obvodu k bradavke tak, aby sa na konci ruky spojili. Nezabudnite tento krok vykonať pre oba prsníky.

 

6 – Záver

Otvorenými dlaňami a pevným tlakom masírujte obe prsia súčasne v smere aj proti smeru hodinových ručičiek. Krúživý pohyb rukami uskutočňujte zrkadlovo a synchronizovane aspoň 10 krát.

Videonávod vám všetky kroky vizuálne objasní:

Pre výsledky sa odporúča vykonávať masáž pŕs pravidelne a na dennej frekvencii po dobu minimálne 30 dní. Touto technikou nemôžete nič stratiť, iba získate plnšie a pevnejšie prsia a lepší pocit zo seba. Nesľubujeme nárast o 2 či 3 veľkosti, ale jedno číslo na objeme a taktiež lepšiu pevnosť a pružnosť na dotyk.

...

Žiadne komentáre