Zdieľaj

Niektoré životné situácie sú naozaj dosť ťažké a zvládnuť ich len tak mihnutím oka nie je vždy jednoduché a ani možné. Vplývajú na nás city, emócie a prejavuje sa to v správaní, ktoré to môže celé ešte viac pokaziť. Skúste to ale naopak, využiť emocionálne rozpoloženie vo svoj prospech. Vzťah sa nezakladá na bohatstve a materiálnych veciach. Ako povedal George Gordon Byron: „Láska sa rodí z maličkostí, žije z nich a umiera pre ne.“ A koho by podobné slová nedostali do kolien?

Slová, ktoré liečia

Chuť do života vám môže dodať čokoľvek. Energetický nápoj, lahodná káva, ovocie, zelenina a iné pochutiny. Niekedy je ale hladná aj naša duša, tej však nič z toho, čo sme spomenuli asi veľmi nepomôže.

Dobre ale funguje pochopenie a pohladenie. Niekedy to všetko dokážete vyriešiť aj jednoduchým slovom, ktoré pramení zo životných skúseností a rád druhých ľudí. Akási dokonalá motivácia pre váš úspech. Nádherné citáty o láske vám ale môžu pomôcť v získaní osoby, na ktorej vám neskonale záleží.

Báseň, ktorá to povie za vás

Aj napriek všetkej snahe a chuti patriť druhej osobe a byť s ňou po celý život šťastní, nie vždy dokážeme všetko vyjadriť tak, ako by sme si predstavovali. Máme mobily, počítače, pripojenie na internet, ale komunikácia aj napriek všetkým a aj tým najvyspelejším technológiám viazne. Možno to chce trochu viac tréningu a odvahy. A možno to netreba ani zbytočne komplikovať a skúsiť overenú klasiku. Romantické básne o láske sú skvelým príkladom.

Vyznanie lásky, s ktorým zabodujete

Ak ho hľadáte a chcete ním naozaj potešiť, žiadne veľké a okázalé gestá na začiatok nepotrebujete. Môžete ho prizdobiť drobnou kvetinkou, sladkosťou alebo šperkom, záleží od príležitosti, ktorá je predmetom hľadania tých správnych slov. Najlepšie vyznanie lásky bude ale to, ktoré pôjde od srdca, pretože len vtedy vyznie úprimne. Tak na to pri jeho plánovaní myslite.

...

Žiadne komentáre