Zdieľaj

Trendy sa postupne menia aj vo svete wellness a spa. Výrobcovia prichádzajú na trh s novinkami, ktorým je ťažko odolať a ešte náročnejšie vybrať si z nich. Zákazníci túžia po bazénoch, ktoré poskytujú dokonalý priestor pre plavecký tréning s rôznou intenzitou i miestom na oddych pri hydromasáži. Zároveň kladú dôraz na dizajn, finančnú výhodnosť a udržateľnosť.

To sú dôvody, pre ktoré sa celoročný bazén s protiprúdom zaradil medzi najväčšie trendy v záhradných bazénoch roku 2022. Ak premýšľate nad bazénom do svojej záhrady, alebo do interiéru, swim spa sa právom zaraďuje medzi jednotky na trhu.

Celoročný bazén poskytuje množstvo rozmanitých výhod

Mať doma swim spa so sebou prináša benefity. Môžete sa udržiavať v kondícii pravidelnými plaveckými tréningami a po nich oddychovať vo vírivke, ktorá je súčasťou bazéna. Plávanie vám posilní kardiovaskulárny aparát, pomôže so zvládaním stresu, naštartuje obranyschopnosť a vyformuje postavu. Hydromasáž zasa uľaví od bolesti pohybového aparátu a navodí pocity relaxu.

Samozrejme, vlastniť celoročný bazén má aj praktické výhody. Vďaka tomu, že ho máte doma na záhrade, je vám k dispozícii kedykoľvek. Využijete ho počas treskúcej zimy i horúceho leta. Od bežných bazénov sa však líši aj v iných smeroch. Čím SWIM SPA by USSPA od HOTTUB Sauna & Wellness® zaujme?

Je nenáročný na montáž

Napriek tomu, že swim spa je kombináciou celoročného bazéna a vírivky, jeho inštalácia si nevyžaduje žiadnu špeciálnu predprípravu. V porovnaní s bežným bazénom je tento proces podstatne jednoduchší, a to bez ohľadu na to, či ho do zeme zapustíte úplne, alebo iba čiastočne. Dá sa však umiestniť aj na železobetónovú základovú dosku, čo patrí medzi najjednoduchšie riešenia.

Celý proces inštalácie a uvedenie do prevádzky sa realizuje v priebehu dvoch dní. Už na druhý deň večer, hneď po zaškolení od profesionálov, si môžete užívať jedinečné chvíle vo vlastnom bazéne v exteriéri, alebo interiéri.

Pochádza z dielne svetových výrobcov

SWIM SPA od HOTTUB Sauna & Wellness® prvotriednej kvality od svetoznámych výrobcov Jacuzzi a USSPA môže byť aj vo vašej záhrade. Jacuzzi patrí medzi lídrov vo svete wellness & spa a má titul najstarší svetový výrobca víriviek. Na svojom konte má stovky patentov. Značka USSPA sa snaží o individuálny prístup a zákazkovú výrobu, a vďaka svojim unikátnym technologickým riešeniam je držiteľom vysokého počtu celosvetových patentov a ocenení za dizajn.

Je dizajnovo atraktívny

SWIM SPA by USSPA od HOTTUB Sauna & Wellness® sa stane pýchou záhrady alebo interiéru. Nielenže poskytuje všetko pre dokonalý tréning a oddych, ale aj atraktívne vyzerá. Swim spa by USSPA spoznáte podľa odolného kabinetu z termizovaného dreva najvyššej kvality, ktoré je ošetrené špeciálnou povrchovou úpravou.

Atraktívny dizajn podčiarkuje podsvietenie ovládačov a osvetlenie dvomi svetlami tak, aby vytvárali príjemnú atmosféru pri plávaní i relaxovaní. Večerné plavecké tréningy alebo hydromasáž pri svite mesiaca dostanú nielen romantikov.

Charakterizuje ho ekonomická výhodnosť a udržateľnosť

Bazén s protiprúdom Swim Spa je určený na prevádzku počas celého roka. Napriek tomu sú náklady v tomto smere minimálne a to vďaka špičkovej tepelnej izolácii, špeciálnemu termokrytu i filtrácii vody. Práve termokryt sa podieľa na minimalizácii nákladov, pretože zabráni úniku tepla z bazéna aj počas treskúcej zimy.

Akcia: Teraz dostanete od HOTTUB Sauna & Wellness® termokryt v hodnote 4000€ zdarma ak si objednáte skladový model pre rok 2023. Pozor ponuka je limitovaná!

Verte, či nie, vodu v SWIM SPA stačí meniť raz ročne, čo je v porovnaní s prevádzkou bežného bazéna značná úspora. Samozrejme, za predpokladu, že dodržiavate odporúčania výrobcu pre čistenie bazéna.

SWIM SPA využíva špičkové technológie, ktoré šetria spotrebu elektrickej energie i vody. Zároveň disponuje špičkovou kvalitou a bude vám slúžiť dlhé roky. Tým pádom možno celoročný bazén s protiprúdom označiť nielen za ekonomický, ale aj ekologický, najmä čo sa týka spotreby vody a elektriny.

...

Žiadne komentáre

Nechaj komentár