Zdieľaj
rpt

No dobre, letné opálenie Vám len nedávno začalo blednúť. Ešte stále máte dojem, že to skoré stmievanie sa je len omyl a plavky sa Vám ešte do skrine schovávať nechcú. Ale ako hovorí múdre príslovie, kto je pripravený, nie je zaskočený. Nebojte sa darčeky vyriešiť teraz. V decembri, až sa budete len váľať u rozprávky a posmievať sa nervozite ostatných, budete radi. Fakt.

Každý “to” má a každého “to” poteší. Čo to je?

No predsa mobil. Každý ho má v ruke stokrát za deň a napriek tomu býva mobil často “Popoluškou”. Lepšie kryt, kvalitnejšie ochrana, zaujímavá mobilná vychytávka, to je tutovka, ktorá poteší úplne každého. Takýto darček nestojí moc a nikdy “nešliapnete vedľa”.

Darčeky pre ženy (priateľky, kamarátka, mamička …)

Ženy dbajú na štíhlu líniu a verte, že hlavne po Vianociach a s príchodom Nového roka (poznáte všetky tie novoročné predsavzatia), začne vaša kamarátka, mamička, manželka alebo priateľka športovať s ešte väčšou vervou. Kúpte im super športové puzdro na mobil (pozn.nemá produkty v kategorii) v krásnom dizajne. Zvoliť môžete z puzdier na pažu, okolo pása, ale aj na zápästie alebo dokonca vodeodolné (že by vaša kamarátka, začala plávať?).

Darčeky pre mužov (priateľ, kamarát, otecko …)

Páni sú kreatívci. Majú radi funkčné veci, minimalizmus a kvalitu spracovania. Určite sa im bude hodiť nejaký držiak na mobil do auta. A to pozor. Už dávno držiak neznamená len tzv. Štýl “husí krk”. Držiaky už vedia byť nesmierne elegantné, aby podčiarkli krásu a funkčnosť luxusných vozidiel. Niektoré sú magnetické, niektoré dokonca zvládajú aj priamo bezdrôtovo nabíjať. Skrátka priložíte telefón k držiaku, ten sa vďaka magnetu sám “pripevní” a ešte sa po ceste mobil aj nabije. Jednoduché. Dokonalé. Muž je šťastný a Vy s ním.

Pre mladšie ročníky (Vaše deti, deti Vašich kamarátov …)

Tu nie je v čom váhať. Proste vyberte nejaký štýlový kryt na mobil.Skvelé je, že nikdy neurobíte chybu, pretože sa nemôže stať taká tá trápna chvíľka, kedy kúpite darček, ktorý už daný človek má. V tomto prípade totiž vôbec nevadí mať krytov pokojne päť. Na každú príležitosť sa totiž hodí iný a najmä tínedžeri si užívajú prezliekanie svojho mobilu spolu so svojím oblečením.

 

...

Žiadne komentáre