Zdieľaj

Už ste si niekedy predstavili dokonalú oázu pokoja v príjemnom prostredí, kde ste stredobodom pozornosti a dokonalej starostlivosti len a len vy? Nepotrebujete kvôli tomu cestovať ani do exotických krajín celého sveta. Aj u nás doma máme nádherné oblasti, v ktorých vám tie najlepšie wellness služby poskytnú bez najmenších problémov. Bardejovské kúpele, v ktorých si vaše telo naozaj odpočinie a dokonale sa zrekreuje.

Žiadne recenzie, ale história kúpeľov vás presvedčí o ich sile a význame

Dnes sú recenzie naozaj dobrým prostriedkom toho, ako si overiť poskytovanie služieb alebo predaja rôznych tovarov. Veľmi dobrým ukazovateľom kvality je aj vek konkrétnej spoločnosti. Bardejovské kúpele majú v tomto smere naozaj čo ponúknuť.

Prvá zmienka o kúpeľoch je z roku 1247 a v roku 1505 sa tu postavili prvé kabíny, kde sa chorým poskytla možnosť využitia liečivých účinkov minerálnych vôd, ktoré sú dnes už v moderných Bardejovských kúpeľoch naplno využívané širokou klientelou z celého sveta. A vy to máte doslova len na skok, aby ste svoje unavené a možno prepracované telo dali opäť do poriadku.

Špička slovenského kúpeľníctva

Možno ste už niektoré známe kúpeľné mestá na Slovensku aj navštívili. Ak si vyberiete pobyt v kúpeľoch, ktoré sme vám práve odporučili, určite si ich pripíšete do zoznamu tých najlepších. Liečebná starostlivosť v kompletne zrekonštruovanej Balneoterapii, ako aj možnosť športového vyžitia doslova luxusného ubytovania v niekoľkých hotelových komplexoch.

Kúpele pokoja

Tak boli tieto významné a svetovo známe kúpele v starších listinách zapísané. A o čo viac vám pri odpočinku ide, ak nie o dosiahnutie vnútorného pokoja. Bonusom bude samozrejme uvoľnené telo, pretože liečebných procedúr, ktoré si môžete pri voľbe wellness pobytu vybrať je naozaj niekoľko. Nechajte sa preto zlákať našou ponukou a vyberte si niektoré z nich aj vy. Ide predsa o vaše zdravie, ktoré  je len jedno.

...
Zdieľaj
PredchádzajúcaOkamžitá úľava od bolesti vďaka termoterapii
DalšieNový nábytok, ktorý rastie spolu s vami
Hanka
Fascinuje ma fakt, ako taká nevinná vec ako jedlo, dokáže ovplyvniť naše zdravie! Výživa sa stala mojou ,,ever lasting“ vášňou aj vysnívaným povolaním. Relaxovať ma nájdeš v kuchyni, pri behu či v prírodě...

Žiadne komentáre