Zdieľaj
Najlepšie tabletky na erekciu

Keďže vieme, že problémy s erekciou sú pre mužov pálčivé a rozhodne sa o nich nehovorí na terase pri pive, dali sme si za úlohu zhodnotiť najlepšie tabletky na erekciu, aké na slovenskom trhu nájdete. Vybrať si správne prírodné lieky na potenciu totiž nemusí byť jednoduché. Niektoré neobsahujú dostatočné množstvo živín na to, aby vôbec mužom prospievali, pri ďalších sa dá zase pochybovať o ich pôvode a bezpečnosti. Preto je v našom úzkom výbere iba TOP trojica, s ktorou majú slovenskí muži bohaté skúsenosti a v ich prospech hovoria aj spokojné recenzie.

Keď nefunguje tak, ako má...

Problémy s erekciou, stoporením údu, krátkou výdržou, predčasnou ejakuláciou alebo stratou záujmu o sex môžu postihnúť každého chlapa. Kedysi sa takéto problémy pripisovali najmä mužom v strednom a vyššom veku, kedy tieto funkcie prirodzene “zlyhávali” pod vplyvom úbytku testosterónu a prirodzeného starnutia organizmu. V súčasnosti sa však problematická erekcia dotýka aj čoraz mladších ročníkov a zlyhávajú dokonca aj tridsiatnici. Ide o daň za rýchlu dobu, vysokú mieru stresu, náročné pracovné vyťaženie a nároky, ktoré sa na mladých mužov kladú.

Stačí, že ste v práci, ktorú nemáte radi, 12 hodín denne, na krku máte hypotéku a pár ďalších úverov a pohoda z postele sa vytratí aj napriek tomu, že vedľa vás leží príťažlivá partnerka.

Čo vyžaduje kvalitná erekcia?

Erekcia závisí od vášho fyzického a psychického zdravia. Tento navonok jednoduchý “jav” mužského tela funguje iba vtedy, ak sa zladia neurologické, cievne, endokrinné a psychické procesy. Stačí, že máte problém s krvným tlakom alebo nedostatočným prekrvovaním periférnych častí tela a problém je na svete. Cievy v penise nedostávajú dostatok kyslíka ani živín a penis sa nedokáže “napumpovať”. Rovnako tak aj v prípade, ak sa nervový vzruch na trase medzi mozgom a penisom “niekde stratí”. Na to, aby ste si užívali kvalitný sexuálny život, potrebujete optimálny zdravotný stav a dobrú psychickú pohodu.

Prečo užívať prírodné lieky na potenciu bez predpisu?

Voľne dostupné tabletky na erekciu, ktoré plnia úlohu výživových doplnkov, nesľubujú zázraky a erekciu do 5 minút. Ich zloženie je zvyčajne vytvorené tak, aby do tela muža dopĺňali prírodné živiny a bezpečné látky, ktoré prospievajú celkovému zdraviu muža. Podporujú prekrvenie penisu, silu a výkonnosť muža, pôsobia afrodiziakálne a prinavracajú chuť na sex. 

Základom je pravidelné, najčastejšie viactýždňové užívanie, ktoré v organizme doplní a obnoví hladiny vitamínov a živín a spolu s tým vyladí jeho fungovanie. 

Majte na pamäti - od všetkého, čo sa tvári príliš “bombasticky”, dajte ruky preč. Rovnako tak aj od výživových prípravkov, ktoré nie sú schválené na našom alebo českom území. Oplatí sa sledovať hodnotenia reálnych “spotrebiteľov” a striehnuť na akciové ceny a výhodnejšie balíčky.

najlepšie tablety na erekciu

4 zlaté pravidlá pri výbere tabliet na erekciu

 1. Čo platilo na jedného muža, nemusí fungovať u vás. Problémy s erekciou majú rôzne príčiny. Zvyčajne ide o prírodné výživové doplnky, ktoré nemajú silu liečiv a ani sa tak netvária.
 2. Každý distribútor musí vlastniť certifikát od výrobcu, ktorý ho oprávňuje daný výživový doplnok predávať. 
 3. Vyberajte výživový doplnok, ktorý je registrovaný na Úrade verejného zdravotníctva SR (ČR).
 4. Webstránka musí byť prehľadná a vierohodná - nielen info o obchodných podmienkach, doprave, platbe a možnom vrátení tovaru, ale aj info o nežiaducich účinkoch, rizikových skupinách, dávkovaní a kompletnom zložení. Vždy je dobré si komunikáciu pred kúpou “preklepnúť” a spýtať sa niekoľko otázok.

Prejdime však už k tomu, prečo ste sem prišli - a to k sumarizácii najlepších liekov na potenciu a podporu erekcie, ktorých základom je prírodné zloženie.

Zerex

Zerex patrí k stáliciam na našom trhu a ohlasy na tento výživový doplnok sú medzi mužmi viac ako dobré. Nesie certifikát Úradu verejného zdravotníctva a prešiel skúškami v akreditovanom laboratóriu. Jeho zloženie je prírodné, bezpečné, vhodné aj pre seniorov a k dispozícii máte 3 rozličné druhy - Zerex Klasik, ktorý podporuje libido a chuť na sex, Zerex Extralong, ktorý pomáha mužom s rýchlym vyvrcholením a Zerex Ultragold, ktorý je vhodný najmä pre mužov v strednom a vyššom veku (podporuje sexuálnu vitalitu).

zerex na erekciu recenzia

Zerex - zloženie

Väčšina súčasných výživových doplnkov pre podporu erekcie si svoje zloženie zakladá na obsahu kotvičníka zemného. Tribulus Terrestris podporuje prirodzenú tvorbu testosterónu, pôsobí na celkový sexuálny výkon aj libido. Súčasťou Zerexu sú aj aminokyseliny L-Arginín, L-Lyzín, L-Citrulín, ktoré prospievajú zdraviu ciev a pozitívne pôsobia na prekrvenie penisu. Na Zerexe a jeho troch druhoch sa nám páči najmä to, že každý druh je svojím zložením mierne rozdielny a rovnako tak sú odlišné aj množstvá použitých látok. Za zmienku stojí aj ženšen, ktorý prispieva k uvoľneniu stresu, Maca pre udržanie sexuálnej kondície, stimulačný teobromín, ktorý podporuje prekrvenie penisu, zinok, ktorý pomáha udržať hladinu testosterónu v krvi a vitamíny skupiny B pre správne fungovanie nervového systému.

Čo by ste mali vedieť?

Zerex patrí k veľmi dobre znášaným výživovým doplnkom. Samozrejme, ak ste alergický na niektorú zo zložiek alebo trpíte ochoreniami pečene a srdca, mali by ste zvýšiť opatrnosť a jeho užívanie konzultovať s lekárom. Zerex je voľne dostupný, schválený ÚVZ SR. Ak hľadáte originál, nakupuje predovšetkým u overeného predajcu, kde máte garanciu pravosti a diskrétneho doručenia. Dokonca v prípade nespokojnosti aj možnosť vrátenia peňazí.

Základný prehľad o užívaní a cene

Názov

Počet kusov

Užívanie

Cena za balenie

Cena za kus

12 tabliet

1 tabletka 60 minút pred sexom

29 €

2,42 €

Zerex Extralong pre mužov s rýchlym vyvrcholením

12 tabliet

1 tabletka 60 minút pred sexom

34 €

2,83 €

Zerex Ultragold vhodný pre starších mužov

120 tabliet

1-2 tabletky denne

65 €

0,54 €

Prečo áno? Každý muž je iný a vo svojom živote prechádza rôznymi štádiami. Zerex ponúka 3 riešenie na 3 rôzne problémy. Pomôže s predĺžením styku (Zerex Extralong - vhodný pre mladších mužov alebo pri problémoch s krátkou výdržou), obnovou chuti na sex (Zerex Klasik - vhodný pre unavených mužov zažívajúcich stres v práci) a prispeje k lepšej sexuálnej kondícii (Zerex Ultragold - vhodný pre seniorov a mužov plánujúcich splodenie dieťaťa)

 Výhody

 • Kvalitné prírodné zloženie bez vedľajších účinkov
 • Certifikovaný ako výživový doplnok ÚVZ SR
 • Na každý problém iný variant - pre rýchly nástup erekcie, pre dlhšiu výdrž, pre lepšiu sexuálnu kondíciu
 • Vhodný na podporu zdravia muža
 • Zerex Ultragold s výborným pomerom cena/množstvo - 0,54€/1ks
 • Nevytvára návyk
 •  Nevýhody

 • Zerex Klasik a Zerex Extralong - vyššia cena za jednu tabletku
 • Rýchly nástup nie je garantovaný u každého - záleží od vášho zdravotného stavu

 • Vimax

  Jeden z najpredávanejších výživových doplnkov na podporu erekcie v Českej republike je bez problémov dostupný aj pre slovenských mužov. Na území ČR a SR sa predáva už viac ako 15 rokov. Vimax je originál kanadský produkt, ktorý je ohlásený na Ministerstve zdravotníctva ČR. Jeho úloha je jasná - svojím prírodným zložením podporuje prekrvenie penisu, vďaka čomu môžu muži dosiahnuť kvalitnejšiu a dlhšiu erekciu. Zlepšuje sexuálnu kondíciu a podporuje činnosť prostaty. Na internete sa objavili recenzie, ktoré uvádzali niekoľkocentimetrové predĺženie penisu. Treba ich však brať s rezervou. Toporivé telieska a svalstvo v penise majú svoje limity, ktoré sa prirodzenou cestou nedajú prekonať. Keďže však krv prúdi do penisu vo väčšom množstve, opticky je penis mohutnejší a silnejší. A toto môže stáť za vyskúšanie!

  vimax erekcia recenzia

  Vimax - zloženie

  V zložení Vimax-u nájdete výťažky z rastlín, ktorým sa už dlhé roky pripisuje blahodárny vplyv pre sexuálnu silu muža. Koniec koncov, nejde o nič nezvyčajné. Základom dobrej erekcie je fungujúci krvný obeh a spoľahlivé neurologické prenosy. Vimax obsahuje Ginkgo biloba, Ženšen pravý a Kajenské korenie, ktoré podporujú cirkuláciu krvi. Tá sa potom dostane aj do menších ciev a periférnych častí tela. Saw Palmetto je zase vhodné pre podporu zdravia prostaty a overenou stávkou na istotu je Tribulus Terrestris, ktorého zaujímavé účinky pre kvalitnú erekciu už potvrdil nejeden výskum. Ďalším živinám sa pripisujú antioxidačné účinky a tiež aj podpora pre zdravú produkciu spermií.

  Čo by ste mali vedieť?

  Zo skúsenosti mužov pred vami je zrejmé, že Vimax predstavuje bezpečné a overené riešenie, ak hľadáte prirodzený spôsob, ako zlepšiť svoju sexuálnu kondíciu a výdrž. Nesľubuje super rýchly nástup. Prvé zlepšenie spozorujete až po niekoľkých týždňoch užívania. Distribútor na svojich stránkach uvádza, že zlepšenie sa prejavuje po približne 1 mesiaci pravidelného užívania (niekedy aj skôr) a výsledok je individuálny, v závislosti od vášho zdravotného stavu a vážnosti problémov s erekciou. 

  Mali by ste pocítiť podstatne silnejšiu erekciu a v posteli podať dlhší a lepší výkon. Keďže extrakty z rastlín pôsobia predovšetkým na prekrvenie penisu, jeho funkcia a stoporenie by pri dostatočnej vonkajšej stimulácii nemali “pokrivkávať”. Užívanie zvážte v tom prípade, ak máte problémy so srdcom a cievami. Cena za jedno balenie je vyššia. Preto, ak sa pre Vimax na základe hodnotení a odporúčaní rozhodnete, určite sa vám oplatí zakúpiť minimálne trojmesačnú kúru. Pri nespokojnosti môžete neotvorené balenia vrátiť a pomerná čiastka vám bude vrátená.

  Základný prehľad o užívaní a cene

  Názov

  Počet kusov

  Užívanie

  Cena za balenie

  Cena za kus

  30 tabliet

  1 tabletka denne

  39 €

  1,3 €

  Pozn.: Pri odbere viacerých balení je cena za balenie výhodnejšia

  Prečo áno? Výrobca Vimaxu uskutočnil v rokoch 2004 - 2011 prieskum na vzorke 9000 náhodne vybraných mužov rôzneho veku, ktorí Vimax užívali. Až 80 % z nich priznalo lepšie uspokojenie počas sexu a 67 % výrazné zlepšenie erekcie

   Výhody

 • Kvalitnejšia erekcia
 • 100% prírodný doplnok stravy bez nebezpečných látok
 • Viac 15 rokov na trhu
 • Veľa spokojných zákazníkov
 • Kvalitný kanadský produkt
 • Cenovo výhodnejší pri kúpe viac balení naraz
 • Pri nespokojnosti garancia vrátenia peňazí
 •  Nevýhody

 • Výsledok je individuálny - pozor, ak sú problémy s erekciou zapríčinené vážnejším ochorením
 • Postupný nástup účinku - až po pár týždňoch užívania

 • Proerecta

  Jedným z popredných lákadiel, prečo vyskúšať výživový doplnok Proerecta je jeho pôvod. Vyrába sa v susednom Česku, spĺňa prísne štandardy výroby a je tento doplnok stravy je ohlásený na Ministerstve zdravotníctva ČR. Proerecta je vytvorená s ohľadom na potreby našincov a jej prírodné zloženie podporuje kvalitnejšiu erekciu, výdrž aj chuť na sex. V popise produktu nájdete pomerne lákavý “účinok už za 60 minút”, no treba sa držať pri zemi a brať ohľad na svoj celkový zdravotný stav a doterajší životný štýl. Je totiž iné, ak vás problémy so stoporením trápia iba občasne (napr. po náročnom dni) a iné, ak ťažkosti pretrvávajú už dlhšiu dobu (príznak iného ochorenia, napr. ciev, nervov, hormonálne zmeny).

  proerecta recenzia

  Proerecta - zloženie

  Výrobca Proerecty zloženie netají. Ide o kombináciu výťažkov z rastlín, u ktorých bol preukázaný pozitívny vplyv na zlepšenie sexuálneho života. Ťahúňom je extrakt z kotvičníka zemného. Tribulus Terrestris podporuje prekrvenie penisu a produkciu zdravých spermií. Koreň Maca pozitívne vplýva na plodnosť a schopnosť udržať erekciu. L-Arginín a L-Citrulín priaznivo pôsobia na zásobovanie pohlavného údu krvou. Ženšen pravý stimuluje sexuálnu energiu a libido. Ďalšie zložky pôsobia na zvýšenie vitality, citlivosti pri vzrušení a zdravie pohlavného ústrojenstva.

  Čo by ste mali vedieť?

  Podobne ako väčšina konkurenčných výživových doplnkov, ani Proerecta nie je bežne dostupná v lekárňach, pretože distribúcia do lekárni by jej cenu navyšovala o maržu a navyše - osobný kontakt by mnohých mužov od kúpy odradil. K dispozícii však máte overený e-shop, ktorý prevádzkuje priamo výrobca. Doručenie je bezproblémové, rýchle a zabalené maximálne diskrétne.

  Ohlasy na tento doplnok stravy sú pozitívne. Samozrejme v prípade, že nejde o vážnejšie zdravotné problémy, ktoré je možné zmierniť iba vhodne nastavenou liečbou od lekára. Buďte opatrní vtedy, ak ste v minulosti zaregistrovali alergickú reakciu na niektorú zo zložiek Proerecta. Ak sa pri užívaní vyskytne bolesť hlavy, užívanie prerušte. Môže ísť o príznak neliečeného vysokého krvného tlaku.

  Základný prehľad o užívaní a cene

  Názov

  Počet kusov

  Užívanie

  Cena za balenie

  Cena za kus

  12 tabliet

  60 minút pred sexom

  22 €

  1,83 €

  Prečo áno? Proerecta sľubuje rýchly nástup účinku. Priaznivo pôsobí na prekrvenie penisu, čím sa zvyšuje zásobovanie okysličenou krvou a živinami. Má overený, známy pôvod (ČR), ktorý spĺňa prísne štandardy na doplnok stravy. Nevyžaduje pravidelné užívanie. Do pozornosti dávame aj aktuálne prebiehajúcu akciu, kde 2 + 1 balenie zdarma (spolu 36 tabliet) zakúpite už za  37 €. Cena za 1 tabletku je vtedy veľmi priaznivá - cca 1,03 €!

   Výhody

 • Výživový doplnok vyrábaný v ČR
 • Bezpečné zloženie a jednoduché užívanie
 • Viac ako výhodná cena v akciovej ponuke 2+1 balenie zdarma - 37 €
 • Bez vedľajších účinkov a bez vytvorenia návyku
 • Diskrétne a rýchle dodanie
 •  Nevýhody

 • Pri vážnejších problémoch s erekciou nie je garantovaný uspokojivý výsledok
 • Rýchly nástup účinku (do 60 minút) nefunguje na každého muža
 • ...

  Žiadne komentáre