Zdieľaj

Ak potrebujete v oblasti sexu povzbudiť a nájsť novú chuť aj silu, zrejme vás myšlienky nasmerujú k tomu, že by bolo dobré doplniť nejaké živiny, ktoré sú ako stvorené pre zdravie muža. Na trhu je množstvo voľnopredajných prostriedkov, ktoré sľubujú zlepšenie erekcie, vyššiu frekvenciu aj dĺžku pohlavného styku, tvrdší a pevnejší penis, ktorý nesklame. Tentokrát som si do hľadáčika zvolil azda najobľúbenejší voľnopredajný výživový doplnok pre podporu erekcie - tablety Zerex. Tie väčšine mužov netreba predstavovať, majú u nás za 5 rokov pôsobenie vybudované dobré meno a tisíce spokojných zákazníkov, ktorí sú pravidelnými odberateľmi. Aký výsledok môžete čakať? Prečo by Zerex mohol byť účinný? Koľko bude pravidelné užívanie stáť?

Zerex – základné informácie

Hlavným lákadlom na Zerexe je jeho bezpečnosť, spokojný zástup mužov a zloženie, ktoré ho odlišuje od zvyšku produktov v danej kategórii. Spája v sebe extrakty z tradičných bylín, vitamíny a dôležité aminokyseliny na prírodnej báze. Dáva si za úlohu zmierniť vaše problémy s erekciou, zvýšiť výdrž aj výkon, udržať optimálnu hladinu testosterónu, podporiť nabudenie libida a sexuálnu túžbu. Účinné zložky pomáhajú zlepšiť zásobovanie jemných kapilár v penise pre optimálnejšie zásobovanie krvou a tým aj vylepšenie erektilnej funkcie a spevnenie penisu pri sexuálnom styku.


Aké sú najväčšie lákadlá a prečo vyskúšať Zerex?

 1. Overený prírodný produkt
 2. Rýchly nástup účinku
 3. Bezpečný aj pre seniorov
 4. Vhodný na pravidelné užívanie
 5. Certifikát Úradu verejného zdravotníctva a úspešné skúšky v akreditovanom laboratóriu

3 rôzne problémy - 3 krát Zerex inak

Originálny Zerex pochádza z USA, kde má spoločnosť Active Life dlhoročnú históriu. Ako muž za veľkú výhodu považujem, to že Zerex je odskúšaný v laboratórnych podmienkach. Toto preverenie je garanciou toho, že v tablete sú skutočne obsiahnuté také množstvá extraktov z rastlín a vitamínov, ako na obale uvádza výrobca. Aj keď sú kontroly prísne, ani to nebráni pofidérnym predajcom, aby na svojich “výnimočných prípravkoch” uvádzali nadnesené a nepravdivé údaje.

Zerex je čisto prírodný produkt a také je aj jeho zloženie. Ak sa čo i len trochu vyznáte do kategórie výživových doplnkov pre podporu erekcie, mužnosti a sily, isto mi po nasledujúcich riadkoch dáte za pravdu, že v Zerexe je nakombinovaný skutočne zaujímavý obsah.

Ešte skôr by ste však mali vedieť, že na trhu sú 3 rôzne originálne druhy Zerexu a ich zloženie a ani určenie nie je totožné.

 Zerex Klasik – podporuje libido a chuť na sex

Tento druh je medzi mužmi najviac obľúbený a i napriek vyššej cene výborne predávaný. Sľubuje rýchly nástup účinku – už do 60 minút od užitia. Jedna kapsula obsahuje vysoké koncentrácie extraktov z bylín a aminokyseliny.

Zloženie 1 kapsuly uvádzané výrobcom:

Kotvičník zemný (extrakt z plodu, Tribulus terrestris) 150 mg, L-arginín hydrochlorid 50 mg, Maca peruánska (extrakt z koreňa 10:1) (Lepidium meyenii) 50 mg, L-citrulín 50 mg, L-lyzín 50 mg, Teobromín (extrakt zo semien kakaovníka pravého) (Theobroma cacao) 50 mg, želatína, oxid titaničitý

Dávkovanie: 1 kapsula cca 60 minút pred sexuálnym stykom

V jednom balení je 12 kapsúl za predajnú cenu 29 €.

(2,42 €/1 kapsula)

Zerex Extralong – pre mužov s rýchlym vyvrcholením

Už z názvu je jasné, že najväčší osoh z neho budú mať muži, ktorých erekcia trvá iba krátko. Je určený pre ľudí s rýchlym vyvrcholením. Ako prírodné afrodiziakum zvyšuje libido a sexuálnu túžbu. Stačí užiť jednu tabletu 60 minút pred stykom.

Zloženie 1 kapsuly uvádzané výrobcom:

Kotvičník zemný (extrakt z plodu) (Tribulus terrestris) 100 mg, L-arginín hydrochlorid 50 mg, Maca peruánska (extrakt z koreňa 10:1, Lepidium meyenii) 50 mg, Všehoj ázijský podzemok (Panax ginseng) 50 mg, L-lyzín 50 mg, Teobromín (extrakt zo semien kakaovníka pravého, Theobroma cacao) 50 mg, Pestrec mariánsky (extrakt zo semien 5:1, Sylibum marianum) 30 mg, L-citrulín 30 mg, želatína, oxid titaničitý

Dávkovanie: 1 kapsula cca 60 minút pred sexuálnym stykom

V jednom balení je 12 kapsúl za predajnú cenu 34 €. (2,83 €/1 kapsula)

Zerex Ultragold – podpora sexuálnej vitality

V najväčšom 120-kusovom balení nájdete Zerex, ktorý je vhodný pre mužov vo vyššom veku alebo mužov plánujúcich splodenie dieťaťa. Podporuje tvorbu testosterónu, zvyšuje libido a chuť na sex. V tomto prípade nečakajte okamžitý nástup účinku. Živiny a látky sa do tela dostávajú postupne a po obnovení hladín môžete na sebe badať pozitívne zmeny po minimálne trojmesačnej kúre. Má bohaté zloženie a obsiahnuté vitamíny sú prospešné pre celkové zdravie muža, nielen schopnosť erekcie.

Zloženie (pre 2 kapsuly) uvádzané výrobcom:

Kotvičník zemný extrakt 40% saponínov (Tribulus terrestris) 300 mg, Maca peruánska (Lepidium meyenii) (extrakt z koreňa 10:1) 200 mg, Schizandra čínska extrakt 4% schizandrinu (Schisandra chinensis) 200 mg, Zinok (mliečnan zinočnatý) (200% RVH) 20 mg, Vitamín B2 (riboflavín) (200% RVH) 2,8 mg, Vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid) (200% RVH) 8 mg, Meď (glukónan meďnatý) (200% RVH) 2 mg, Vitamín B12 (kyanokobalamín) (200% RVH) 5 μg, želatína, oxid titaničitý

Dávkovanie: 2 kapsuly denne, 1 kapsula ráno a 1 kapsula večer

V jednom balení je 120 kapsúl za predajnú cenu 65 €. ( 0,54 €/1 kapsula, denná dávka 1,08€ )

Zerex - zloženie

V predchádzajúcich odsekoch ste sa dozvedeli, že k dispozícii máte tri rôzne nakombinované druhy tohto výživového doplnku pre mužov. Teraz si pozrite bližšie, aké vlastnosti sa jednotlivým zložkám vo všeobecnosti pripisujú.

 • Tribulus Terrestris - podporuje tvorbu testosterónu, sexuálnu túžbu, libido a celkový výkon.
 • Ženšen - prispieva k lepšiemu zvládaniu stresu a úzkosti, vďaka čomu sa muž pri sexe lepšie uvoľní.
 • Lepidium Meyenii (Maca) - pomáha udržiavať sexuálnu kondíciu. Má pozitívny vplyv na početnosť a pohyblivosť spermií.
 • Schizandria Chinesis - ma antioxidačné a protizápalové účinky, priaznivo pôsobí na srdce a cievy, zlepšuje zdravie muža a kvalitu erekcie.
 • Pestrec mariánsky -  vplýva na zdravie, vitalitu a správne fungovanie pohlavných orgánov.
 • L-Arginín - stimuluje produkciu oxidu dusnatého, čím sa zlepšuje priechodnosť ciev a kvalita erekcie.
 • L-Lyzín - esenciálna aminokyselina chráni srdce a cievy, zlepšuje vitalitu a pomáha pri problematickej erekcii.
 • L-Citrulín - znižuje únavu, podporuje regeneráciu, čím pozitívne vplýva aj na sexuálny život.
 • Teobromín - ma stimulačné účinky a funguje podobne ako kofeín, pozitívna vplýva na prekrvenie tkanív a teda aj pohlavných orgánov.
 • Zinok  - prispieva k plodnosti, správnej reprodukčnej funkcii a k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi
 • Vitamín B2 - prispieva k správnemu fungovaniu metabolizmu a zvýšeniu energie.
 • Vitamín B6 - podporuje správne fungovanie nervového a imunitného systému, zvyšuje chuť na sex.
 • Meď - znižuje hladinu cholesterolu a posilňuje cievy a ich dostatočné prekrvenie.


Zerex - balenie a cena: Čo sa najviac oplatí?

Odpoveď nie je jednoznačná, záleží od toho, aké ťažkosti v posteli chcete zmierniť. Ak máte všeobecne problémy s chuťou na sex a slabším výkonom - potom zvoľte Zerex Klasik. Pre tých, ktorý trápi výdrž je vhodný Zerex ExtraLong a pre priebežné dopĺňanie vhodných živín, extraktov a vitamínov je tu Zerex Ultragold.

Ak sa vám cena 12-kusových balení Zerexu Klasik a Extralong zdá vysoká, máte možnosť si overiť nástup ich účinku a sľubované zlepšenie sexuálneho života pri kúpe iba 2 kapsúl a následne sa rozhodnúť pre väčšie balenie. Koniec koncov - v prípade nespokojnosti s účinkom, máte garanciu vrátenia peňazí.


Užívanie Zerexu nie je riskantné

Častou otázkou mužov je to, či sa majú pripraviť aj na nejaké nežiadúce účinky. Zerex je prírodný, dobre znášaný výživový doplnok. Ak ste však alergický na niektorú z jeho zložiek, zvýšte opatrnosť. Rovnako tak aj v prípade, ak trpíte ochorením srdca alebo poruchami pečene - v takom prípade sa informujte u svojho ošetrujúceho lekára o vhodnosti užívania takýchto voľne dostupných doplnkov stravy. Neodporúča sa kombinovať s alkoholom. Aj keď ma afrodiziakálne účinky, nie je určený na zvýšenie sexuálnej chuti u žien.

Účinok jednej kapsule Zerex Extralong a Zerex Klasik môže pretrvávať až po dobu 36 hodín. To však neznamená, že po celý čas budete mať erekciu. Na dosiahnutie erekcie je potrebná stimulácia penisu a celkové sexuálne vzrušenie. Mali by ste pociťovať zvýšenú chuť na sex a lepšiu fyzickú pripravenosť, bez strachu, že zlyháte.

Je však dôležité si uvedomiť, že voľne dostupné výživové produkty, nie sú všemocné. Občas sa stane, že nedosiahnete erekciu po náročnom pracovnom dni alebo v stresujúcom období, alebo ak na vás partnerka tlačí pre splodenie dieťaťa, alebo jednoducho ste pravidelne “hotový skôr” ako žena v posteli. V takom prípade vie byť Zerex nápomocný. Ak vás však trápia zdravotné ťažkosti s prekrvením, nervovými zakončeniami, nedostatočná tvorba testosterónu, či vážne problémy s plodnosťou, je dobré zveriť sa do rúk odborníkov a zacieliť liečbu na ich zmiernenie.


Je Zerex dostupný v lekárňach?

V súčasnosti je Zerex dostupný iba prostredníctvom internetového predaja a odporúčam, aby ste sa oblúkom vyhli kapsuliam predávaných na rôznych bazároch, lacným otvoreným a nespotrebovaným baleniam. Kde teda kúpiť Zerex? Objednával som od oficiálneho predajcu, kde mám garanciu rýchleho a diskrétneho doručenia a predovšetkým pravosti Zerexu.

Originálny Zerex je totiž laboratórne testovaný výživový doplnok schválený ÚVZ SR.


Zerex – recenzia: Názory a skúsenosti reálnych mužov

Zerex má za sebou mnoho stálych a spokojných odberateľov. Zaujímavé prírodné zloženie je nakombinované tak, aby sa vzájomné účinky látok podporovali, znásobovali a hlavne - aby mali na telo muža želaný efekt - podporu libida a chuti na sex, zlepšenie erekcie, lepšiu psychickú pohodu, predĺženie sexuálneho styku.

Hoci prevládajú pozitívne referencie, nájdu sa aj nespokojné ohlasy. U mužov s ochorením, ktoré poznáte pod názvom erektilná dysfunkcia, je účinná iba odborná liečba. Riešenie tohto problému mnoho mužov odkladá a potichu zavrhnú chuť na akúkoľvek intimitu. Miesto toho skúšajú voľne dostupné doplnky stravy a ostávajú ešte nespokojnejšími. Domnievam sa, že nespokojné recenzie sa týkali práve tejto skupiny mužov.

Zerex – recenzia: Moja osobná skúsenosť

Jednoduchšie je napísať všeobecné informácie a sprostredkovať vám názory iných, ako ísť s vlastnou kožou na trh. Nie som už najmladší, ale ani sa necítim, že by som mal ísť do starého železa. Pracovný stres a každodenná hektika spôsobili, že som sa do postele chodil už len vyspať. A keď sa začala na nedostatok sexu sťažovať moja menej náruživá žena, pochopil som, že je zle. Nechcelo sa mi čakať na postupné zlepšenie stavu, vybral som si preto rovno Zerex Klasik v 12 kusovom balení.

Po užití prvej kapsule som sa necítil nejako extra nabudene, akurát som nemohol zaspať. O dva dni na to som to skúsil druhý krát a chuť na sex narastala veľmi rýchlo. Dokonca nie iba na pol hodinu, ale na niekoľko kôl počas noci. Túto “kúru” som si doprial každý tretí deň a bol to fajn pocit, opäť oživiť sexuálny, ale aj partnerský život. Celkovo som sa cítil výkonnejší a silnejší. Problémy s erekciou som nemal ani dovtedy, no chuť na sex sa kdesi vytratila. Pri takomto užívaní mi jedno balenie postačilo na vyše mesiac. Neboli to vyhodené peniaze. Manželka je usmiata, ja sa cítim fajn a zvykli sme si jeden druhému sa venovať a viac myslieť na seba. Nepostrehol som však žiadnu zmenu vo veľkosti alebo hrúbke. Za to pevnosť a chuť bola maximálna.

Záverečné zhrnutie - plusy a mínusy

Čo by vás mohlo presvedčiť:

 • Kvalitný pomer účinných látok - prírodné zloženie bez chemikálií
 • Certifikovaný ako výživový doplnok ÚVZ SR
 • 3 rôzne druhy pre 3 rôzne problémy
 • Zlepšenie erekcie
 • Predĺženie výdrže
 • Zvýšená chuť na sex
 • Dlhý účinok po užití (Klasik a Extralong)
 • Diskrétny, rýchly, jednoduchý a bezpečný nákup + garancia vrátenia peňazí
 • Bez vedľajších účinkov, bez návyku.

Čo je dobré tiež vedieť:

 • Vyššia cena za kapsulu (platí pre Zerex Klasik a Extralong)
 • K dispozícii nie sú výraznejšie zľavy pri väčšom odbere
 • Dlhodobé užívanie (platí pre Zerex Ultragold)
 • U niektorých neskorší nástup účinku - záleží od fyzického stavu a kondície (nie do 1 hodiny, ale do 3 hodín)
 • Neúčinkuje pri vážnych zdravotných problémoch.

Zerex

9.5

Zerex

9.5/10

Plusy

 • Kvalitný pomer účinných látok
 • 3 rôzne druhy pre 3 rôzne problémy
 • Dlhý účinok po užití
 • Diskrétny, rýchly, jednoduchý a bezpečný nákup

Mínusy

 • U niektorých neskorší nástup účinku
...

Žiadne komentáre