Zdieľaj

Vimax recenzia: Nič tak nenabúra sebavedomie muža, ako keď neuspokojí ženu a počas “akcie” zlyhá. Problémy s erekciou, jej dĺžkou a kvalitou, predčasná ejakulácia a nedostatočná tvrdosť penisu počas sexuálneho styku trápi nielen mužov vo veku, ale i čoraz mladšie ročníky. Máte pocit, že vám chýbajú nejaké vitamíny a podporné “bylinky” a  s ich pomocou budete fungovať stopercentne? Hanbíte sa tento svoj občasný problém riešiť s urológom a hľadáte “riešenie bez predpisu”? Na trhu je hneď niekoľko voľnopredajných doplnkov stravy, ktoré sľubujú zlepšenie sexuálneho života a návrat stratenej mužnosti. Tentokrát sa bližšie pozrieme na VIMAX – 100% prírodný výživový doplnok, ktorý mužom sľubuje zlepšenie erekcie a uspokojivý sexuálny život. Aké sú recenzie a skúsenosti?

Čo je Vimax?

Vimax je doplnok stravy so 100% prírodným zložením, ktorý sa na území Česka a Slovenska predáva už viac ako 15 rokov. Ide o originál kanadský produkt, ktorý má v našej lokalite jediného oficiálneho dovozcu, ktorý je zároveň distribútorom aj pre slovenský trh. Má pozitívny vplyv na prekrveniu penisu, normálnu sexuálnu kondíciu a uspokojivý zážitok zo sexu. Napomáha zlepšovať mikrocirkuláciu krvi v penise, vďaka čomu môžete zaznamenať kvalitnejšiu a dlhšiu erekciu.


Tvrdenia, že nejaký voľnopredajný výživový doplnok dokáže spôsobiť nárast penisu o niekoľko centimetrov treba brať s rezervou. Takými recenziami a opismi je totiž internetové prostredie preplnené, ale racionálne uvažujúci muž vie, že každé telo má svoje limity a maximá, ktoré sa nedajú len tak “zázrakom” navýšiť. Preto sa v tejto recenzii dozviete údaje, ktoré nebudú zveličovať, ani pripisovať Vimax-u účinky, ktoré nedokážu ani silné lieky na predpis.


Vimax – zloženie a účinky

Vimax má prírodné zloženie, pri ktorom neboli pozorované žiadne vedľajšie účinky a navyše – podľa dlhoročných pozorovaní ide o bezpečný doplnok stravy. Ktoré bylinky, výťažky a rastliny sa môžu spolupodieľať na zlepšení kvality sexuálneho života?

Výrobca uvádza nasledovné obsahové zloženie 1 kapsule:

 • Gingko biloba (100mg) – podporuje mikrocirkuláciu krvného obehu, čo má pozitívny vplvy na prekrvenie penisu.
 • Ženšen pravý (extrakt 5%, 50 mg) – rovnako ako gingko podporuje mirkocirkuláciu krvi a prispieva k udržaniu normálnej sexuálnej kondície.
 • Saw Palmetto (80 mg) – podporuje normálnu činnosť prostaty.
 • Tribulus Terrestris (extrakt 20:1, 5 mg) – podporuje normálnu činnosť kardiovaskulárnej a nervovej sústavy, ktorých vzájomná súčinnosť je dôležitá pre spoľahlivú erekciu.
 • Kajenské korenie (20 mg) – zahrieva organizmus, rozťahuje cievy a podporuje prúdenie krvi.
 • Bobule hlohu obyčajného (extrakt 10:1, 17 mg)
 • Vitamín E (185 IU)
 • Ovos siaty (extrakt 10:1, 4 mg)
  Rozpis na českom balení

 

Ako Vimax funguje?

Zloženie Vimax-u má za úlohu rozšíriť cievy a zlepšiť tak prietok krvi. Spojenie prírodných látok podporuje zvýšenie prúdenia krvi do erektilných tkanív, vďaka čomu sa zmierňujú problémy s nedostatočnou erekciou. Pri pravidelnom užívaní sa penis pred sexuálnym stykom stoporí, je dostatočne tvrdý, väčšina užívateľov zaznamenala prírastok na celkovej dĺžke približne 1 cm, práve v dôsledku zvýšeného prúdenia krvi do penisu. Práve s tým mali dovtedy problémy, ich penis bol ochabnutý, neschopný kvalitnej erekcie a znemožňoval akúkoľvek sexuálnu aktivitu. Ak je totiž objemová kapacita toporivých teliesok z istých dôvodov obmedzená (zdravotné ťažkosti, nezdravý životný štýl), schopnosť dosiahnuť erekciu sa výrazne znižuje.

Vimax – cena a balenia a overený predajca

Všetko, čo je dobré, má na trhu skôr či neskôr svoju napodobeninu. Tak je to aj v prípade tohto doplnku stravy. Lacnejším duplikátom od neoverených predajcov sa však len darí kaziť meno originálneho Vimax-u. Vimax je v Českej republike pod kontrolou Ministerstva zdravotníctva a originál môžete zakúpiť iba u oficiálneho predajcu.

Zaujíma vás ako často sa užíva, v akej je forme a na aké obdobie vás vydrží jedno balenie?

Výrobca odporúča užívať jednu tabletu denne, polhodinu po raňajkách, a túto dávku nepresahovať. Výsledky sa však nedostavia hneď po prvých tabletách, je dôležitá pravidelnosť. Najlepšie výsledky sú pozorované zvyčajne medzi 3. – 4. mesiacom pravidelného užívania, kedy sa už nebudete musieť obávať, že v tom najlepšom zase zlyháte. Lepšie prekrvenie, vyššia tvrdosť a o niečo dlhší penis vám dodajú lepšiu sebadôveru a prinesú pohodu do partnerského vzťahu.

Ak s nami dobre rátate, len na úvod budete potrebovať 3 x 30 tabliet/kapsúl. Oficiálny predajca ponúka na predaj rôzne veľké balíčky s baleniami na 1 – 12 mesiacov, na ktoré ponúka rôzne cenové zvýhodnenia.

Balenie s 30 tabletami vás vyjde najdrahšie – 44 €. Okrem vysokej ceny je však hlavnou nevýhodou najmä to, že žiadne očakávané výsledky na svojom tele ešte nemusíte pozorovať.

V nasledujúcej tabuľke si môžete cenové zvýhodnenia podľa počtu naraz objednaných balení. S narastajúcim počtom balení sa cena za balenie znižuje. I napriek vyššej cene patrí dlhodobo medzi najpredávanejšie práve viacmesačné balenie, kde okrem ušetrenia na jednom 30 kusovom balení, môžete získať zaujímavé zľavy pri ďalšom nákupe alebo 1 mesačné balenie navyše.

Počet balení

(1 balenie = 30 tabliet)

Celková cena

Cena za balenie

Ušetríte *

1 balenie

44 €

44 €

0 €

2 balenia

79 €

39,5 €

9 €

3 balenia

108 €

36 €

24 €

4 balenia

134 €

33,5 €

42 €

5 balení

165 €

33 €

55 €

6 balení

192 €

32 €

72 €

7 balení

215€ 

30,7

93 €

12 balení

303 €

25,25 €

225 €

* v porovnaní s cenou, ktorú by ste zaplatili, ak by ste kupovali balenie iba po 1 kuse.

Okrem cenového zvýhodnenia:

 • Diskrétne doručenie poštou na Slovensko stojí 0€, kuriérom 3€.
 • Ak si po pár týždňoch užívanie rozmyslíte, máte 60 dennú garanciu vrátenia peňazí za nerozbalené balenia, nech už je váš dôvod akýkoľvek. Distribútor vám vráti alikvotnú časť za vrátené neotvorené balenia
 • U oficiálneho predajcu s certifikátom máte garanciu pravosti pôvodu a zloženia - žiadna napodobenina.

Vimax - hodnotenia, názory a skúsenosti mužov

Recenzie o užívaní Vimax-u sú rôznorodé. Záleží najmä od toho, či sa muži dali nalákať nízkou cenou a zadovážili si nepravý výživový doplnok s obsahom nepovolených farmakologických látok, na ktorý upozorňovali istého času aj hygienici, alebo sa rozhodli pre originál. Tí, ktorí absolvovali aspoň trojmesačnú kúru s originálom priznávajú pozitívne zmeny, dlhšiu erekciu, tvrdší penis, bezproblémovú ejakuláciu. Opätovne si začali užívať sexuálne aktivity. Ocenili jednoduché užívanie - stačí jedna tableta denne. Miernou nevýhodou je však nástup účinku. Zázraky nečakajte hneď, predajca uvádza, že až pravidelné užívanie (po dobu 3 a viac mesiacov), môže obnoviť spokojnosť aj u vás v posteli.

Vimax - výhody vs. nevýhody

Čo sa vám môže páčiť?

 • 100% prírodný doplnok stravy, bez nebezpečných látok, bez alergénov
 • Dlhoročný a overený produkt
 • Jednoduché užívanie - iba 1 tableta po raňajkách
 • Ministerstvom zdravotníctva v ČR uznaný ako doplnok stravy
 • Zlepšenie kvality sexuálneho života
 • Cenovo výhodný pri kúpe viac balení naraz
 • Vrátenie peňazí do 60 dní za neotvorené balenia
 • Diskrétne odoslanie a balenie + lacné poštovné už od 0€
 • Kupón na 10 - 11% zľavu na ďalší nákup v balení

Čo sa vám nemusí páčiť?

 • Výsledok je individuálny, záleží od vášho zdravotného stavu a zlozvykov (alkohol, fajčenie)
 • Rozširuje krvné cievy - pozor, ak užívate lieky na srdcovocievne ochorenia
 • Potreba pravidelného užívania - aspoň 3 mesiace

(Alebo využitie tieto aktuálne platné zľavové kódy, ktoré sme vyhľadali za vás : vimax11sleva ; Vimax10P ; Vimax11P)

Nájdete Vimax v lekárňach?

Nenájdete, pre problémy s falzifikátmi a nekvalitnými napodobeninami. Predajca s certifikátom však existuje, Vimax je schválený Ministerstvom zdravotníctva ČR ako doplnok stravy, a preto si ho jednoducho môžete objednať z oficiálnej stránky e-shopu. Poštovné je veľmi nízke (zadarmo poštou, alebo kuriérom za 3€).

Naše zhodnotenie

Prírodný výživový doplnok Vimax patrí k tým, ktoré sa na našom a českom trhu držia už dlhé roky a za tú dobu si získal zástup verných fanúšikov. Jeho receptúra využíva predovšetkým podporenie mikrocirkulácie a zvýšené zásobovanie penisu krvou, čo môže v mnohých prípadoch podporiť kvalitnejšiu erekciu a zlepšiť váš sexuálny život. Všetko však záleží od individuálneho zdravotného stavu konkrétneho muža. Isté obtiaže s erekciou nie je totiž možné riešiť doplnkami stravy, nech by už mali akokoľvek kvalitné zloženie. Každopádne však Vimax stojí za vyskúšanie. Ak napríklad po mesiaci užívania nezbadáte žiadne zlepšenie, zvyšné neotvorené balenia môžete bez problémov vrátiť distribútorovi.

Údaje a obrázky - zdroj: https://www.vimax.sk/

Vimax

9.6

Hodnotenie

9.6/10

Plusy

 • Dlhoročný a overený produkt
 • Cenovo výhodný pri kúpe viac balení naraz
 • Vrátenie peňazí do 60 dní za neotvorené balenia
 • Diskrétne odoslanie a balenie
 • Kupón na 10 - 11% zľavu

Mínusy

 • Výsledok je individuálny
 • Rozširuje krvné cievy
...

Žiadne komentáre