Zdieľaj
Proerecta recenzia skusenosti

Recenzia Proerecta: Každý muž sa obáva okamihu, kedy v posteli sklame. Stať sa to môže kedykoľvek. Stačí náročný deň v práci, fyzická únava, stres, … Ak sa problémy s erekciou a jej udržaním objavujú zriedkavo, možno ich pripísať aktuálnemu zdravotnému stavu alebo vyčerpaniu. Ak však tieto ťažkosti pretrvávajú pravidelne a počas niekoľkých mesiacov, je na čase zbystriť pozornosť, nevzdať sa a zabojovať o obnovu plnej “funkčnosti”. Veľa mužov zverí svoju dôveru do výživových prípravkov, ktoré obsahujú látky s účinkom  na podporu zdravej erekcie. Pozrime sa bližšie na výživový doplnok ProErecta. Aký výsledok sľubuje? Ako sa užíva a aké majú muži s Proerectou skúsenosti?

Problém s erekciou a výživové doplnky

Na trhu nájdete veľké množstvo výživových doplnkov sľubujúcich rýchly nástup erekcie, dlhú výdrž a výkonnosť v posteli ako za najlepších čias. Čo si už však len málo mužov uvedomuje, je fakt, že erekcia vo veľkej miere súvisí so životným štýlom a vaším aktuálnym zdravotným stavom.

 • Ak máte problémy s cievami a prúdením krvi, máte problém aj s erekciou, keďže pohlavný úd pre stoporenie nevyhnutne potrebuje zásobovanie krvou. 
 • Ak máte neurologické ťažkosti a prenos vzruchov medzi mozgom a penisom je z nejakých príčin blokovaný, nepomôžete si prírodnými preparátmi.
 • Ak ste v celkovej zlej fyzickej kondícii, ubúdajú svaly, fyzická sila a pribúda tuk, pasujete sa okrem iného aj s nedostatkom testosterónu. 

Voľne dostupné výživové doplnky nesľubujú zázraky za pár minút. Ak áno, určite zbystrite pozornosť, pôjde len o prehnane reklamné slogany. V prípade, že sú súčasťou ich zloženia prírodné látky s prospešnými účinkami  (napr. pre zvýšenie testosterónu, lepšiu cirkuláciu krvi, zvýšenie libida, afrodiziakálne účinky) a je odporúčané niekoľko mesačné bezpečné užívanie, môže byť konečný výsledok viac ako uspokojivý.

problemy s erekciou

Proerecta - Výhody a určenie

“Už žiadny strach zo zlyhania v posteli” - tak znie hlavné motto výživového doplnku s názvom Proerecta. Je vyrobený v Českej republike, ohlásený na Ministerstve zdravotníctva ČR a spĺňa štandardy GMP (Good manufacturing practice produkt).

Ako vám môže pomôcť? 

 • Je určený na podporu erekcie - Proerecta je vyrobená podľa nemeckej receptúry obsahuje kvalitné prírodné zložky, ktoré zlepšujú kondíciu obehového systému. Drobné cievy v penise sa rozšíria a do penisu sa nahrnie dostatok krvi potrebnej k silnej erekcii.
 • Posilňuje libido - Prírodné látky, známe aj ako afrodiziaká, zvyšujú sexuálnu túžbu mužov, bez ohľadu na ich vek.
 • Zlepšuje výdrž - Pri pravidelnom užívaní je erekcia dlhšia a  pohlavný úd pevnejší.
 • Zloženie prospešné pre zdravie - Proerecta obsahuje prírodné látky a vitamíny, ktoré sú nakombinované s ohľadom pre udržanie sily a zdrav

Jednou z proklamovaných výhod, ktoré ju odlišujú od konkurencie rýchlosť nástupu erekcie. Proerecta sľubuje nástup maximálnej erekcie už do 1 hodiny po užití 1-2 tabliet. Výsledok však pravdepodobne nemožno očakávať u všetkých mužov rovnaký - záleží od vašej kondície, veku, povahy problémov s erekciou. Treba sa zmieriť s tým, že pri vážnych a dlhodobých problémoch je lepšie pouvažovať o návšteve urológa. Vhodne nastavená liečba vám totiž vráti chuť sexuálne žiť aj vo vyššom veku. Nemusíte sa vzdávať a oberať o chuť do života.

 

Výživový doplnok Proerecta je určený pre mužov od 18 rokov, ktorých trápi krátkotrvajúca erekcia, nedostatočné stoporenie údu, ale aj nechuť k sexu.


Priaznivo vplýva na udržanie testosterónu, tvorbu spermií a dobrú kondíciu prostaty, semenníkov aj penisu.


Nie je však vhodný pre mužov so srdcovo-cievnymi chorobami, pretože jeho zloženie pôsobí na obehový systém.

Proerecta - Bezpečné prírodné zloženie 

Výživový doplnok Proerecta obsahuje bezpečné výťažky z rastlín, u ktorých bol preukázaný účinok pri riešení problémov s erekciou, nízkym libidom či slabou výdržou. Jeho výrobný proces spĺňa prísne výrobné normy, a keďže je vyrábaný u “susedov”, je navrhnutý predovšetkým pre potreby a stavbu tela mužov tohto “regiónu”.

Čo zo zloženia Proerecty stojí za zmienku?

 • Tribulus Terrestris - extrakt z Kotvičníka zemného (300 mg): Aktuálne najviac využívaná látka v doplnkoch pre podporu erekcie. Podporuje prekrvenie penisu a dodáva výživu semeníkov, ktoré tak vytvárajú zdravé spermie
 • Extrakt z koreňa Maca (50 mg): Pôsobí ako afrodiziakum, zvyšuje produkciu spermií, v dlhodobom horizonte prospieva k zlepšeniu a udržaniu erekcie.
 • Arginín (250 mg): Pôsobí na produkciu oxidu dusnatého, ktorý uvoľňuje cievy v penise a tým uľahčuje jeho prekrvenie. Výsledkom je lepšia erekcia aj stoporenie.
 • Citrulín (235 mg): Je pomocníkom Arginínu, podporuje účinky oxidu dusnatého. Nasýti krv kyslíkom a krv tak lepšie preniká do všetkých tkaniv v penise.
 • Extrakt kakaovníku (208 mg): Podobne ako kvalitná čokoláda stimuluje činnosť srdca, zlepšuje prekrvenie a tým podporuje kvalitu erekcie.
 • Extrakt ženšenu (60 mg): Vhodný na podporu sexuálnej energie a libida. Podpora pre imunitu, vitalitu a správnu činnosť mužskej pohlavnej sústavy.
 • Vitamín E (15 mg): Zabezpečuje plynulú cirkuláciu krvi v krvnom obehu a zvyšuje citlivosť pri vzrušení.
proerecta recenzia

Proerecta - užívanie, cena, balenie 

Užívanie tabliet Proerecta je veľmi jednoduché. Približne 60 minút pred pohlavným stykom by ste mali užiť jednu tabletu. Pri veľmi slabej erekcii je maximálna dávka 2 tablety za deň. Účinok Proerecta by mal pretrvávať po dobu 24 hodín. Nie však v podobe trvalej erekcie, to nie je v možnostiach bezpečných výživových doplnkov. Priaznivo však vplýva na schopnosť nadobudnúť a udržať erekciu pri primeranom vonkajšom stimule a dráždení. Rovnako tak priaznivo pôsobí aj na sexuálnu túžbu, preto na to pripravte aj svoju partnerku.

V jednom balení je 12 tabliet. Vydržia na 6 - 12 dávok. Odporúča sa pravidelné užívanie na dennej báze, aby sa mohli naplno začať prejavovať pozitívne účinky prírodného zloženia Proerecta. Cena základného balenia je 22 €. Pri kúpe dvoch balení, na cca 12 - 24 dní, zaplatíte 37 € a ušetríte na 1 balení 3,5 €. Trojbalenie na 18 - 36 dávok stojí 53 €. Cena za jedno balenie je o cca 4,30 € nižšia.

 

Do pozornosti dávam aktuálne prebiehajúcu akciu : 2 + 1 balenie Proerecta za 37 € - 36 tabliet za cenu dvojbalenia 

Proerecta v lekárňach: Kde ju zohnať?

Ide o pomerne často kladenú otázku. Koluje názor, že to, čo skutočne funguje a je overené, je bežne dostupné aj v lekárňach. Výrobcovia Proerecta sa rozhodli predávať tento výživový doplnok iba prostredníctvom e-shopu www.proerecta.com, aby ušetrili náklady za kamenné predajne a udržali cenu čo najnižšie. Marža v lekárni by cenu pravdepodobne navyšovala a citlivosť, ako téma slabej erekcie pre mužov rozhodne je, by zrejme neprispela k vysokému predaju. (Predstavte si, že si pýtate doplnok na erekciu od mladej peknej magistry 🙂 )

Pri nákupe cez internet obdržíte zásielku do 2 - 3 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Zásielka je diskrétne zabalená. Môže byť doručená expresným kuriérom Slovenskej pošty (za 2 €) alebo kuriérom DHL (za 2 €). Úhradu je možné vykonať formou dobierky alebo bankovým prevodom po uskutočnení objednávky. Ak chcete ušetriť na poštovnom, k dispozícii je aj 300 pobočiek Zásielkovne pre osobný odber zadarmo.

Ako je to s vedľajšími účinkami?

Rastlinný pôvod výživového doplnku Proerecta je veľmi dobre znášaný. Nehrozí riziko predávkovania. Avšak ak ste v minulosti zaznamenali alergické reakcie na niektorú z jeho zložiek, zvýšte opatrnosť. Ak vás pri užívaní bude bolieť hlava, môže ísť o príznak neliečeného krvného tlaku alebo skrytého srdcovo-cievneho ochorenia. Je totiž dobre známe, že vysoký krvný tlak prichádza postupne a nebolí, a rovnako tak sa bolesťami nehlási ani srdcový sval, kým nie je v bezprostrednom ohrození trvalého poškodenia.

Proerecta - Názory a skúsenosti

Tak ako to už pri výživových doplnkoch býva, väčšinou vzniknú dva tábory. Fungovanie ľudského tela je vysoko individuálne a jedinečné, a preto to, čo zabralo jednému, nevyvolá u druhého žiadny očakávaný výsledok. Podobne je to aj pri výživovom doplnku Proerecta. Jedna skupina mužov si chváli lepšiu a dlhšiu erekciu. Spokojní sú s dĺžkou trvania pohlavného styku aj s väčšou chuťou na sex. Do dlhoročných manželských zväzkov sa dostal kus vášne a výkonu v posteli. No tiež sú aj muži, ktorí nezaznamenali žiadne zmeny k lepšiemu. Ich problémy s erekciou však mohli byť z dôvodu vážnejšieho zdravotného problému, na ktorý je sila prírodných zložiek nedostatočná.

problemy v posteli

Recenzia Proerecta - Moje hodnotenie

Rovno napíšem, že nemám problém odskúšať rôzne výživové doplnky - či už pre môj lepší sexuálny život, pre fyzickú silu alebo podporu testosterónu. Vyskúšal som ospevovaný syntetický bordel tváriaci sa na kvalitný výživový doplnok, z ktorého som sa spamätával niekoľko týždňov, a rovnako tak poznám aj niekoľko skutočne dobrých prírodných prípravkov

Pomaly sa blížim k štyridsiatke a hoci sa snažím zdravo stravovať a poctivo cvičiť, už citím, že nemám formu ako dvadsaťročný. Doma mám peknú ženu, ktorá ma priťahuje, no moja práca je niekedy taká náročná, že som večer zvládol jediné - ľahnúť do postele a zaspať. Čo nepotrebuje žiadny muž? Výčitky kvôli dĺžke a frekvencii sexu od vlastnej ženy. Ani teraz sa to nepíše ľahko.

Prišla možnosť vyskúšať výživový doplnok Proerecta. Oslovilo ma čisto prírodné zloženie z látok, ktoré sú mi už dobre známe. Viem, že sa im venovalo veľa výskumov a pozorovaní, a teda poznám účinky, ktoré sa im pripisujú. Pozitívny je pre mňa aj pôvod - Česká republika a seriózny prístup. Neveril som však, že po užití jednej tablety budem do hodiny nabudený na celú noc. No o to viac sa mi pozdávala predstava, že budem mať väčšiu chuť na sex, že budem vládať dlhšie a bez problémov s tvrdosťou.

Objednal som si dve balenia, s tým, že pokryjú 24 denných dávok, čo je približne jeden mesiac - ideálna doba na prejavenie výsledkov. Po prvej tablete to nebolo nič ohurujúce. Za to ďalšie dni už preukazovali podstatné zlepšenie. Mal som chuť na sex, aj keď bol za mnou náročný deň. Erekcia nastúpila bez zdržovania a penis bol podstatne tvrdší. Niekde som čítal, že dotyčný recenzent zvládol 6 kôl za noc! Neviem však, či mu užívanie výživového doplnku vôbec bolo treba. Ja som zvládal dve dlhšie kolá, v ktorých som bol ja ten druhý, ktorý došiel do cieľa. Veď ráno treba tiež vstávať do práce.

Takže, aby som to zhrnul a nerobil tu z toho erotickú poviedku...

 

Som spokojný. Aj moja žena. Mám pocit, že doplňované živiny môjmu orga(ni)zmu prospievali. 


Oceňujem prírodné zloženie, dobrú zákaznícku podporu, pôvod a primeranú cenu, ktorá nevyzerá podozrivo. Ide o jeden z najnovších prípravkov na trhu, ktorý na to, aby sa presadil medzi stálicami, musí zabojovať o verných klientov. Dáte mu šancu?

Záverečné zhrnutie: Plusy a mínusy​​​​

Čo by ​vás mohlo presvedčiť?

 • Prírodný výživový doplnok vyrobený v ČR
 • Rýchly nástup erekcie, dlhšia výdrž, výživa pre pohlavné ústrojenstvo
 • Zvýšená chuť na sex
 • Bezpečné a jednoduché užívanie
 • Diskrétna doprava

Čo by ste mali vedieť?

 • Nevhodný pre mužov so srdcovo-cievnymi problémami
 • Nízka účinnosť pri vážnejších problémoch s erekciou
 • Odporúčané je pravidelné užívanie. Nemusí fungovať jednorazovo.
...

Žiadne komentáre