Zdieľaj

Biohar vlasový aktivátor – recenzia : Ak vás trápi vypadávanie vlasov a rozhodli ste sa zakročiť a vyskúšať účinok aspoň jedného voľnopredajného prípravku, tak presne vieme, ktorý vás bude ako prvý pokúšať vďaka svojej nízkej cene a veľkej obľúbenosti u zákazníkov. Je ním Biohar vlasový aktivátor, ktorý sa drží na popredných miestach v predajnosti vo viacerých veľkých e-shopoch a online lekárňach.

Zozbierala som všetky dôležité informácie o tomto produkte, názory a skúsenosti od množstva používateľov, sama na sebe vyskúšala jeho účinnosť a tak v tomto našom článku – môžete pohromade nájsť presne to, čo o Biohar vlasovom aktivátore potrebujete vedieť.

Čo je Biohar vlasový aktivátor?

Biohar vlasový aktivátor je vlasová voda v 75 ml ampulke, ktorá má jednoduché, ale za to zaujímavé zloženie aj účinky. Aplikuje sa na vlasovú pokožku, necháva sa cez noc pôsobiť, aby sa tieto účinné látky do pokožky vstrebali a podporili tak rast zdravších a silnejších vlasov.

Česká firma Biora tento produkt vyrába už od roku 1991 a za tú dobu jeho zloženie inovovala a prispôsobovala najnovším trendom a potrebám spotrebiteľov v súlade s modernými dermatologickými výskumami.

Podľa Biory – zdravé vlasy potrebujú predovšetkým zdravú pokožku. Cievy, ktoré sa v nej nachádzajú, sú zodpovedné za zásobovanie vlasových korienkov živinami. Biohar bol vyvinutý na základe objavu prírodných polypeptidov a dokáže priaznivo pôsobiť práve na tie vlasy, ktoré sa nachádzajú v rastovej fáze. Tie, ktoré sú v pokojovej fáze, už nie je možné žiadnym spôsobom znovu „aktivivizovať“ v raste. Musia vypadnúť, aby na ich mieste začali rásť nové a odolnejšie vlasy.

Základom tohto prípravku je hyalurónan sodný – prírodná látka, ktorá je schopná viazať veľké množstvo vody a je vlastná ľudskému telu, pretože sa prirodzene vyskytuje v pokožke. To pre budúceho „spotrebiteľa“ znamená hlavne jeden dôležitý fakt – táto látka je bezpečná a veľmi dobre znášaná. Dostatočná hydratácia dokáže zabezpečiť zdravé podmienky pokožky – rezistenciu, elasticitu, prenos živín na správne miesto. Spolu s hydratáciou hyaluronán cielene transportuje do vlasovej pokožky rastové polypeptidy a dôležité vitamíny. Preniká do hlbších vrstiev vlasovej pokožky, ozdravuje vlasové podkožie, skvalitňuje cirkuláciu a prenos živín k vlasom, čím podporuje rast silnejších vlasov, ich udržanie vo vlasovej pokožke a predĺženie rastovej fázy.

Navyše obsahuje i kolagén, ktorý sa stará o pevnosť chrupaviek, kostí, zubov, ďasien a je neoddeliteľnou súčasťou pokožky, nechtov a vlasov (tvorí až 75% pokožky). Pribúdajúcimi rokmi však jeho množstvo v ľudskom tele klesá a prejavy sú nám všetkým viac ako známe – boľavé kĺby, problémy so zubami, vrásky a starnúca pleť, vypadávanie vlasov. Dokáže bojovať proti voľným radikálom a zabezpečuje celistvosť štruktúry vlasov (vlasy sú pružnejšie a hrubšie) a pomáha podporiť rast vlasov.

S čím vám Biohar vlasový stimulátor môže pomôcť?

 • Zmierňuje nadmerné vypadávanie vlasov.
 • Obnovuje zdravé prostredie pokožky hlavy, predchádza tvorbe lupín a zvýšenej tvorbe kožného mazu.
 • Regeneruje vlasy a predlžuje rastovú fázu vlasov.
 • Zvyšuje pružnosť, odolnosť a pevnosť vlasov.

Pri akých problémoch s vlasmi sa môže Biohar používať:

 • Pri nadmernom vypadávaní vlasov
 • Na vlasy riadke, pomaly rastúce a slabé
 • Na vlasy lámavé a bez pružnosti

Ako dlho by ste mali Biohar používať na zastavenie vypadávania vlasov?

Vlasový aktivátor Biohar sa aplikuje vždy večer masírovaním do pokožky vlasov na miesta postihnuté vypadávaním vlasov, v prípade potreby aj na celú oblasť vlasovej pokožky. Stačí malé množstvo, ktoré musíte dôkladne bruškami prstov rozotrieť. Neoplachuje sa, necháva sa cez noc pôsobiť. Nie je mastného zloženia, teda vaše vlasy nemastní. Pod vplyvom každodennej masáže však stimulujete aj tvorbu kožného mazu, teda občas sa môže zdať, že vlasy sa práve v období jeho používania mastia.

V jednej ampulke je 75 ml tekutého prípravku, ktorý vám pri pravidelnom dennom používaní vydrží 1-2 mesiace – v závislosti od vašej aplikácie. Cena je veľmi priaznivá, niečo málo cez 5€.

Najlacnejšie môžete kúpiť TU

 

Moje vlasy a Biohar

Či už pod vplyvom stresu alebo pri zmene ročných období moje vlasy padajú. Taktiež k tomu pridáva aj to, že vlasy mám vlnité a často ich žehličkou prehováram na ich rovnú verziu, plus navyše si ich rada farbím výraznými farbami. Dávam im zabrať, to sa priznávam. Preto som sa rozhodla, že nejako ich zachránim. A prvá voľba padla na Biohar. Hlavne pre jeho obľúbenosť a nízku cenu.

Pravidelne (takmer každý večer) som si masírovala pokožku hlavy. Bol to aj taký celkom príjemný relax, po ktorom sa dobre zaspávalo. V noci sa aktivizuje rast vlasov vo vlasových cibuľkách, preto je ideálne nechať pôsobiť Biohar cez noc. Ráno som vlasy bežne upravila, bez potreby zmývania. Prvé týždne sa nedialo nič, akurát sa mi zdali byť vlasy menej suché a nad umývadlom bolo menej polámaných končekov. Po mesiaci sa vypadávanie vlasov začalo ustálovať, už to bolo len taký bežný počet, žiadne plné ruky. Vlasom sa prinávratila poddajnosť a pružnosť, veľmi pekne sa leskli a dali sa upravovať. Po dvoch mesiacoch ma potešili nové malé vlásky, ktorými sa zahusťovali tie zostávajúce. Hlavne hornú oblasť čela som mala preriedenú, takže už len čakám, kedy títo „drobci“ dorastú a možno vyskúšam opäť aj hustú ofinu.

Vlasovú vodičku Biohar aktuálne používam tretí mesiac a plánujem v tom pokračovať. Konečne mám vlasy takej kvality, ako som chcela a aj veľa znesú.

Aby som nezabudla, v rovnakom čase som začala užívať aj vitamín E v kapsuliach. Nie pravidelne, možno jednu kapsulu za 2-3 dni, lebo som toho názoru, že vitamín E je pre kvalitu vlasov a pokožky tiež veľmi dôležitý.

Biohar vlasový aktivátor – recenzie a skúsenosti užívateľov

Skúsenosti užívateľov sú rozmanité. Niektorí si pochvaľujú zastavenie vypadávania vlasov, iní postrehli, že majú vlasy hustejšie. Ďalších potešil rast nových vlasov aj na miestach, kde už predtým vlasy nerástli a väčšina oceňovala vlasy lepšej kvality, odolné a pružné. To najlepšou kombináciou bolo, ak sa všetky pozitíva odohrali súčasne na „jednej hlave“. Nečakajte však rýchle a závratné zmeny. Vyzbrojte sa trpezlivosťou. V prípade, ak je u vás príčinou vypadávania vlasov hormonálna nerovnováha, môže sa stať, že Biohar nezaberie. Jedno si však určite nepoviete, že Biohar boli vyhodené peniaze. Cena za tento prírodný produkt je skutočne nízka a podľa recenzií vo viac ako 80% prípadov  je potvrdený pozitívny efekt.

Biohar vlasový aktivátor – recenzia: PLUSY

 • Pomer cena/množstvo
 • Prírodné a bezpečné zloženie – telu vlastné a potrebné látky, hyalurón sodný a kolagén
 • Jednoduchá aplikácia
 • Množstvo spokojných a verných zákazníkov

Biohar vlasový aktivátor – recenzia: MÍNUSY

 • Potreba dlhodobej aplikácie
 • Biohar je menej účinný pri vypadávaní vlasov, ktorého príčinou sú hormonálne výkyvy.

Prečo by Vás Biohar mohol presvedčiť?

Biohar vás osloví hlavne pre svoju veľmi priaznivú cenovú dostupnosť a zloženie, ktoré sa vyznačuje vysokou kožnou znášanlivosťou, teda bez vedľajších negatívnych účinkov. Mne sa na ňom páčilo, že sa jednoducho aplikuje a po nanesení sa nič špeciálne v starostlivosti nevyžaduje. Stačí už len pár týždňov počkať a potom si užívať super pocit z krajších a zdravších vlasov.

 

Biohar aktivátor

9

Biohar aktivátor

9.0/10

Plusy

 • Pomer cena/množstvo
 • Množstvo spokojných a verných zákazníkov

Mínusy

 • Potreba dlhodobej aplikácie
...

Žiadne komentáre