Zdieľaj

Donna Hair recenzia

Trápi vás vypadávanie vlasov? Či už ide o sezónnu záležitosť alebo hormonálne zmeny (po pôrode, menopauza), nikoho nepotešia chumáče vlasov na hrebeni a v odtoku. Vypadávanie vlasov je jasným signálom, že našim vlasom chýba dostatočná výživa, vďaka ktorej by sa stali pevnejšími a odolnejšími voči vonkajším zásahom

Ako spoznať že vypadávanie vašich vlasov už nie je bežné?

Je normálne stratiť 50-100 vlasov denne. Rastová fáza týchto vlasov už dávnejšie skončila a vlasový folikul uvoľnil korienok vlasu, aby na jeho mieste mohol začať rásť nový vlas. Takéto vypadávanie vlasov nie je nijako špecificky lokalizované, vlasy prirodzene vypadávajú z rôznych miest vašej vlasovej pokožky.

Pozornosť však zbystrite vtedy, ak sa vypadávanie vlasov sústreďuje iba na jednu oblasť alebo ak vám v rukách zostávajú celé trsy vlasov z jednej časti hlavy. Ak ste si už všimli, že vaše vlasy sú riedke a oslabené a máte pocit akokeby ani nerástli, je dôležité, aby ste zistili možné príčiny a dodali vlasom dostatok živín, ktoré ich rast a silu nanovo naštartujú.

Keďže vieme, že občas všetci žijeme uponáhľaný život a zažívame rôzne situácie, je niekedy náročné prijať stravou ideálne zloženie vitamínov a minerálov, ktoré by dokonale pokryli potreby nášho organizmu. Práve preto vznikajú voľne dostupné výživové doplnky, ktoré by nám mohli pomôcť s našimi konkrétnymi zdravotnými problémami.

Jedným takým je aj prírodný prípravok Donna Hair s unikátnym zložením a komplexným zameraním na podporu rastu vašich vlasov.

Donna Hair recenzia – moja skúsenosť

Sama na sebe som vyskúšala užívanie toboliek Donna Hair. Prispelo k tomu veľké množstvo pozitívnych recenzií a všetko to, čo obsah toboliek sľuboval. A v neposlednom rade ma presvedčil aj pomer ceny a veľkosti balenia. Kúra na jeden mesiac vychádza menej ako 5€ a to už stojí pri dlhotrvajúcich problémoch s vlasmi za vyskúšanie.

Pravidelne ma trápi sezónne vypadávanie vlasov – na jar a vo veľkej miere na jeseň. Strácam vlasy oslabené zimou alebo vysušené od slnka. Zažila som už aj vypadávanie vlasov po pôrode a priznám sa, že to bola riadna šoková terapia. Z krásnej hrivy lesklých vlasov sa stala suchá, preriedená hŕstka slabých lámavých vláskov. Dokonca som sa v tom čase dala aj ostrihať na mikádo, ale prečo mi nikto nepovedal, že na tento typ účesu treba mať husté vlasy? Po tomto lete, keď som už pod prstami opäť cítila, že vlasy sú suché, rozhodla som sa pre Donna Hair.

Čo môžete očakávať a s čím vám účinné zloženie Donna Hair pomôže, si prečítate v tejto mojej recenzii. Spojím oficiálne informácie a moju skúsenosť i názory ostatných užívateliek.

Donna Hair – zloženie a účinok

Účinné zloženie prírodného doplnku Donna Hair vyživuje vaše vlasy a pomáha zlepšiť ich kvalitu a vzhľad. Štyri navzájom sa prelínajúce skupiny pôsobiacich zložiek sa postarajú nielen o vaše vlasy, ale aj o vlasovú pokožku.

Už z ich názvov je jasné, čo bude ich úlohou:

 • GROW ACTIVE pre výživu a rast vlasov biotín, zinok, kyselina listová, kyselina pantonénová, extrakt z obilných klíčkov, inozitol a pivovarské kvasnice svojim vzájomným pôsobením dokážu dodať vlasom potrebnú výživu, posilniť vlasový folikul a tým zabrániť vypadávaniu vlasov.

Každý vlas má svoj životný cyklus:

 1. rastová fáza – anagén: trvá 2-6 rokov
 2. prechodná fáza – katagén: prechodná obdobie trvajúce 1-2 týždne
 3. pokojová fáza – telogén: vlas odumiera a vypadáva, na jeho miesto nastupuje nový vlas. Trvá 2-4 mesiace.

Vlasy v pokojovej fáze už nezachránite, tie z dôvodu nedostatku živín už môžu len vypadnúť. Teraz si môžete položiť jednoduchú otázku – čo sa udialo približne pred štvrť rokom, že sa vašim vlasom skrátila fáza rastu a odumreli?

Čo však pre svoje “zostávajúce” vlasy urobiť môžete je dodať im dostatok vnútornej výživy, posilniť ich, pokúsiť sa predĺžiť rastovú fázu a naštartovať vlasové folikuly k produkcii nových, silnejších vlasov.

 • QUALITY ACTIVE pre silu a pevnosť vlasov kremík, extrakt zo zlatého prosa, aminokyseliny L-cysteín a L-metionín môžu ochrániť vlasy pred lámaním a štiepením, spevňujú ich štruktúru a podporujú odolnosť.
 • SKIN ACTIVE pre zdravú pokožku hlavyvitamín A, zinok, inozitol a extrakt zo zlatého prosa súčinne pôsobia pri udržaní zdravej pokožky hlavy, chránia ju pred vysúšaním a podráždením. Redukujú tvorbu prebytočného mazu.
 • COLOR ACTIVE pre farbu a lesk vlasovkyselina listová a panthonénová, L-tyrozín a biotín zvyšujú lesk vlasov, predchádzajú ich šediveniu a zvýrazňujú sýtosť prirodzenej farby vlasov.

Donna Hair – balenie, dávkovanie a cena

V jednom balení nájdete 90 toboliek + 30 toboliek grátis = balenie na 4 mesačnú kúru.

Užívajte 1 tobolku denne. Prvé dva týždne môžete pre rýchlejší nástup účinku užívať 2 tobolky Donna Hair.

Cena za jedno 4-mesačné balenie (120 tob.) – necelých 20€, teda menej ako 5€ na mesiac!

Donna Hair – recenzia a skúsenosti užívateliek

Moje zhodnotenie:

Donna Hair užívam dva mesiace. Mala som isté očakávania a verila som, že stav mojich vlasov sa zlepší. Vlasy som mala suché, padajúce, veľmi zle upraviteľné a krepovité. Také bez života. Už po dvoch týždňoch som zaznamenala, že vypadáva menej vlasov. Vlasom sa postupne vracal lesk a poddajnosť, nešušťali pod hrebeňom, neelektrizovali, dali sa krásne upraviť. Tým, že sa prestali lámať, mali za dva mesiace šancu konečne podrásť. Pre vypadávanie mojich vlasov je charakteristické to, že rednú pri čele a spánkoch. Teraz mám v týchto miestach veľa takých malých zábavných vláskov, ale z nich raz budú isto plnohodnotné dlhé vlasy. Tentokrát sa ostrihať nedám.

Určite celé štvormesačné balenie Donna Hair aj využívam. Moje uvažovanie išlo tým smerom, že práve 4 mesiace sú tá doba, za ktorú vlasy v telogéne (tie odumreté, pred vypadnutím) aj skutočne vypadnú. Tých posledných pár slabých sa veľmi rada vzdám, nedá sa im už pomôcť. Verím však, že v prázdnych vlasových folikuloch sa vytvoria odolnejšie a tie, ktoré sú v rastovej fáze, majú už teraz dostatok kvalitnej výživy.

Aby som nezabudla – mám krajšiu pleť a rýchlo rastúce pevné nechty. Aj taký „vedľajší“ účinok môže zloženie Donna Hair spôsobiť.

Skúsenosti užívateliek

Vysoko pozitívne! Našla som veľa recenzií a príspevkov na rôznych fórach a ženy si tento produkt skutočne pochvaľujú. Jednoduché užívanie, veľké balenie a rozumná cena, ale hlavne reálne pozitívne výsledky. Recenzie viac ako 60 spokojných zákazníčok nájdete TU.

Najlacnejšie kúpite tu
Najlacnejšie na Slovensku – TU Najlacnejšie v Česku – TU

Pre koho je výživový doplnok Donna Hair určený

 • pre ženy, ktoré trpia zhoršenou kvalitou vlasov;
 • pre ženy, ktorých vlasy sa z dôvodu častého farbenia a tepelnej úpravy vysušili a zoslabli;
 • pre ženy, ktoré chcú dodať vlasom lesk a poddajnosť, spomaliť šedivenie vlasov;
 • pre ženy, ktoré prekonali isté traumatizujúce obdobie (stres, choroby, podlomené zdravie);
 • pre ženy, ktoré trápia hormonálne výkyvy (napr. po pôrode).

(* Donna Hair je doplnok stravy a neslúži ako náhrada pestrej stravy. Donna Hair môžu užívať diabetici, tehotné i dojčiace ženy – ide o bezpečný prírodný produkt.)

Donna Hair Forte

Spoločnosť SimplyYou priniesla na trh aj silnejšiu a bohatšiu verziu – Donna Hair Forte. Každá tobolka obsahuje vyváženú kombináciu biotínu, zinku, kyseliny listovej, pivovarských kvasníc a aminokyselín. Navyše pribudli praslička roľná a extrakt zo žihľavy dvojdomej, ktoré sú bohatých zdrojom stopových prvkov a aminokyselín a prínosné pre výživu a rast vlasov a taktiež aj pre ich pevnosť a odolnosť.

Stručná charakteristika Donna Hair Forte

90 toboliek v balení na trojmesačnú kúru sa dá kúpiť už za 24,10€ a k tomu ako darček získate kvalitný Swarowski šperk. Skutočne výnimočný darček pre každú ženu.

Recenzie a možnosť nákupu nájdete i TU.

Donna Hair recenzia
Darčeky k nákupu Donna Hair – prívesok alebo náušnice Swarovski. Ktorý si vyberiete?

Donna Hair recenzia – Plusy

 • Účinné prírodné zložky, ktoré synergicky pôsobia na zlepšenie kvality vašich vlasov a pokožky hlavy
 • Zastavenie vypadávania vlasov a podpora rastu nových silnejších vlasov
 • Jednoduché užívanie  – 1 tobolka denne
 • Výborný pomer cena/množstvo, ale aj cena/kvalita
 • Veľké množstvo spokojných užívateliek
 • Darček k nákupu – krásny šperk Swarovski
+ navyše
 • bezpečný aj pre tehotné a dojčiace ženy a vhodný aj pre deti od 3 rokov
 • zlepšenie kvality nechtov a pokožky

Donna Hair recenzia – Mínusy

Neobjavila som žiadne negatíva. Ja i množstvo ďalších žien sme s Donna Hair skutočne spokojné.

Donna Hair

9.5

Cena

9.1/10

Výsledky

9.8/10

Plusy

 • Výborný pomer cena/kvalita
 • Výborný pomer cena/množstvo
 • Jednoduché užívanie
 • Veľké množstvo spokojných užívateliek
 • Darček k nákupu
...

Žiadne komentáre