Zdieľaj

Ako vyzerá svadba podľa BeWooden?

Svadba je veľká vec a k jej príprave je potrebná nutná dávka inšpirácie. Aké sú posledné svadobné trendy, čo pri príprave svadby nezanedbať, kde sa inšpirovať? Ako vyzerá svadba podľa BeWooden? To a omnoho viac sa dozviete v nasledujúcom článku.

Trendy svadba v prírode

Stále častejšie sa svadby konajú v prírode. Prečo? Ani ten najhonosnejší uzavretý priestor nemôže prekonať nonšalantnú panorámu, ktorú ponúka samotná príroda. A práve kvôli nej je i nevesta schopná podstúpiť riziko špinavej vlečky i prípadného dažďa – i keď ten riešia dnes veľmi obľúbené svadobné stany. V súvislosti s týmto nás napadá, ako s prírodou zladiť svadobné doplnky. Či už si svoje áno chcete povedať na otvorenej lúke, na pláži či u vás doma na záhrade, veríme, Že skôr než zlato, perly a diamanty vám pristane drevená móda, ktorá podčiarkne kúzlo svadby v prírode. Svadba v prírode totiž značí nielen túžbu po otvorenom priestore a voľnosti, ale i vzťah k prírode, jednoduchosť a cit pre design. Preto sa spoločnosť BeWooden rozhodla poskytnúť neveste a ženíchovi možnosť vybrať si z ponuky originálnych drevených doplnkov – opaskov, náramkov, brošní, motýlikov, vreckoviek do saka, listových kabeliek a tak ďalej.

Náramok na ruku, brošňa na svadobné šaty…

Aké drevené doplnky BeWooden ešte viac podčiarknu krásu nevesty? Napríklad brošňa z kolekcie „Zvieratá z Beskýd“, ktorú si nevesta môže pripnúť na svadobné šaty – spolu s ženíchom môžu mať rovnakú! Skôr než sa na jej ruke bude blýskať snubný prsteň, môže jej zápästie zdobiť krásny drevený náramok BeWooden, napríklad v modrej farbe. Poznáte tú tradíciu, že nevesta má mať i niečo modré?

Náramok na ruku, brošňa na svadobné šaty…

Motýlik na krku, vreckovka do vrecka saka…

Prečo nosiť kravatu, keď si viac voľnosti môžete užiť s motýlikom? Ak si ženích zaobstará motýlika v modrej farbe, môže ladiť s nevestou, ktorá bude mať na zápästí modré náramky. Pretože ženíchov outfit musí byť dokonalý už z toho dôvodu, aby ladil k dokonalému outfitu nevesty, zabúdať by sa nemalo ani na vreckovku do vrecka saka.

A čo vy, chystáte svadbu v prírode? Alebo idete na svadbu? BeWooden vyrieši i váš svadobný dar pre nevestu a ženícha!

...

Žiadne komentáre