Zdieľaj

Ako vyzerá obľúbená kĺbová výživa českého pôvodu a ako vám môže pomôcť? Dnes vám prinášame recenziu produktu Kloubus, ktorá nás v mnohých ohľadoch naozaj prekvapila.

Ak vás bolia kĺby, máte ťažkosti pri športe, bojujete s artritídou a zápalmi alebo jednoducho chcete podporiť svoje kĺby správnou výživou, potom ste tu.  Komplexné zloženie prípravku Kloubus ide ruka v ruke s jeho jednoduchým dávkovaním a používaním. Je 100 % prírodný, takže obsiahnuté účinné látky sa ľahko vstrebávajú do tela. Je vhodný pre ľudí v každom veku.

🌿Kloubus hodnotí spoľahlivú kvalitu z Českej republiky

 Ide o čisto český výrobok so všetkými potrebnými schváleniami a povoleniami. Nemusíte sa teda spoliehať na často pochybný predpredaj z Ázie ani si zvykať na nepríjemnú chuť (ktorá však obyvateľom druhej strany zemegule úplne vyhovuje). Spoločnosť Kloubus sa zameriava na českých a slovenských zákazníkov a prispôsobuje sa im vo všetkých ohľadoch.

Obsahuje všetky účinné látky dôležité pre správne fungovanie a zdravie pohybového aparátu: Hydrolyzovaný kolagén, glukozamín sulfát, MSM (metylsulfonylmetán), chondroitín sulfát, vitamín C, horčík, bromelaín, L-leucín, kyselina hyalurónová, zinok, biotín a vitamín D3.

🌿Kolagén a glukosamín – dôležitá dvojica pre vaše kĺby

Spomedzi všetkých zložiek treba v kĺbovej výžive zdôrazniť najmä tieto dve. Ako sú dôležité a ako môžu pomôcť nášmu telu?

🌿Ako funguje kolagén?

V spoločnej výžive (a nielen tu) je jedným z najdôležitejších médií. Nachádza sa najmä v spojivovom tkanive. Je tiež jedným zo základných stavebných prvkov kože, šliach, kostí alebo rohovky oka. Kolagénové vlákna sú mimoriadne pružné a odolné. Chránia vnútorné orgány (obličky, pečeň, žalúdok) a udržujú ich v správnej polohe.

🌿Glukosamín

Glukosamín je vlastne cukor, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele ako súčasť proteoglykánov (bielkovinovo-sacharidových zlúčenín). Pomáha budovať chrupavky a dodáva im tvrdosť a pružnosť.

Kĺbová chrupavka neobsahuje cievy a môže byť vyživovaná len kĺbovou (synoviálnou) tekutinou, ktorá obsahuje veľké množstvo glukozamínu. Nedostatok proteoglykánov vo výžive kĺbov spôsobuje ich náchylnosť na poškodenie a opotrebovanie.

🌿Spoločné recenzie spoločnej výživy pre všetkých

Na prvý pohľad vás prekvapí veľmi praktické balenie a použitie. Klubus má podobu prášku, ktorý sa ľahko rozpúšťa v akejkoľvek tekutine (nie nevyhnutne vo vode, nie je zlý ani v zelenom čaji, džúse atď.).

 V balení nájdete tridsať vrecúšok, z ktorých každé váži 9 gramov. Prvé veľké plus – prehĺtanie tabliet je často ťažké, nepríjemné a najmä pre starších ľudí veľmi nepohodlné. Naopak, stačí, ak tabletku rozpustíte v pohári vhodnej tekutiny, nebudete potrebovať šejker ani nič podobné, rozpustí sa vám prakticky pred očami. Stačí niekoľkokrát premiešať a ideálny nápoj na výživu kĺbov je pripravený. Stačí ho vypiť (chuť je veľmi jemná, takmer neutrálna – mne osobne pripomínal grapefruit) a opäť sa venovať svojej práci.

🌿Príprava

Príprava Kloubu je jednou z jeho silných stránok, pretože je naozaj jednoduchá. V škatuľke Kloubus nájdete 30 vrecúšok výrobku, jedno na každý deň. Jednoducho vyprázdnite vrecúško do pohára, zalejte vodou, premiešajte a môžete piť. Kloubus sa nelepí ani nehrudkuje, na jeho prípravu dokonca nepotrebujete šejker ani mixér, takže nešpiníte žiadny ďalší riad. Jednoduchosť.

🌿Chuť

V porovnaní s konkurenčnými výrobkami má Kloubus okrem iného jednu obrovskú výhodu, a tou je chuť a jednoduchosť.

Pri väčšine iných produktov sa stretávame s problémom, že musíme prehltnúť napríklad 8 veľkých tabliet za sebou, alebo naopak, prehltneme priamo prášok s naozaj nechutnou chuťou. A ani jedno nie je z dlhodobého hľadiska príjemné, najmä ak ho musíte konzumovať každý deň. S Kloubusom tento problém našťastie riešiť nemusíme, pretože grapefruitová chuť Kloubusu je veľmi príjemná. Priznávame, že pri doplnkoch stravy, ktoré nám majú pomáhať, by sme jednoducho nemali príliš hľadieť na chuť, ale keď je tu možnosť..

🌿Kloubus recenzie účinky

Jednotlivé zložky prípravku Kloubus môžu mať pre vaše telo nasledujúce účinky:

  • Posilnenie kĺbov, väzov a šliach
  • znížiť mieru opotrebovania a bolesti kĺbov a celého pohybového aparátu
  • znižuje riziko kŕčov a zápalov kĺbov

🌿Osteoartróza:

  • je prejavom starnutia kĺbov
  • najčastejšie postihuje veľké kĺby (kolená, boky, ramená), chrbticu a niektoré malé kĺby rúk.
  • bolesť a obmedzená funkcia kĺbov
  • ochorenie začína bolesťou pri zvýšenej námahe alebo pohybe, po ktorej nasleduje stuhnutosť pri vstávaní, opuch kĺbu a obmedzená funkcia kĺbu
  • v pokročilom štádiu je kĺb deformovaný a zhrubnutý, čo je viditeľné okom

🌿Plusy a mínusy

✅ Úľava od bolesti kĺbov

✅ veľmi jednoduchá príprava

✅ chuť, ktorá vám bude chutiť

✅ na rozdiel od väčšiny konkurenčných produktov nemusíte prehĺtať niekoľko tabliet denne

✅ dávka sa dodáva v jednoduchom vrecku, ktoré je vhodné na balenie na cesty alebo do práce

❌ pre niektorých sa cena môže zdať vyššia,

🌿Kde kúpiť

Ak ste športovec, aktívny človek v najlepších rokoch alebo senior, potom je Kloubus určený práve pre vás.  Najlepšiu cenu získate, keď si ho kúpite online na oficiálnej webovej stránke. Jedna denná dávka vás pri rozumnom nákupe vyjde na menej ako jedno euro. Ak by ste sa snažili zaradiť do svojho jedálnička potraviny bohaté na kolagén a ďalšie dôležité živiny pre kĺby, dosiahli by ste oveľa vyššie množstvo. A ak si kúpite aspoň tri balenia naraz, nebudete platiť ani poštovné. Kĺbovú výživu vám pohodlne doručia až domov.

 

Ak vás naša recenzia zaujala, nenechajte nič na náhodu a zaobstarajte si optimálnu kĺbovú výživu pre svoj pohybový aparát ešte dnes. Nečakajte, kým sa vaše existujúce problémy zhoršia, neobmedzujte svoj aktívny životný štýl – namiesto toho si pomôžte niekoľkými užitočnými vitamínmi a stopovými prvkami. Ak si zaobstaráte Kloubus do domácej lekárničky, nebudete ľutovať.

🌿Kloubus – Heuréka

🌿Kloubus – Najčastejšie otázky – FAQ

Dá sa piť?

Ja osobne si myslím, že s vypitím Kloubusu nebudete mať žiadny väčší problém, pretože grapefruitová príchuť je skutočne príjemná. Sladidlo (sukralóza) prekrýva horkosť všetkých látok, ktoré bsahuje, ale nie až tak aby to bolo presladené.

Kedy prípravok ideálne užívať a je to možné aj dlhodobo?

Ideálne je presne tak ako odporúča výrobca. To znamená obsah jedného vrecka v podstate kedykoľvek denne rozmiešanej v malom množstve najlepšie čistej vody v izbovej teplote (200-250 ml). Zloženie prípravku je prírodné a preto je aj dlhodobé užívanie Kloubusu úplne bezproblémové a vlastne aj odporúčané z hľadiska optimálnych účinkov.

...

Žiadne komentáre

Nechaj komentár