Zdieľaj

Nový rok nám otvoril svoju náruč, a tak niet divu, že začíname pokukovať aj po módnych trendoch, ktoré s ním budú spojené. Ak tento rok očakávate zásnuby alebo sa chystáte zosobášiť, možno už teraz hľadáte tipy na najkrajšie zásnubné prstene či svadobné obrúčky, ktoré si vo významný deň nasadíte. A aké svadobné šperky budú tento rok trendy? Zamerajte sa na surové diamanty, minimalizmus a odlišnosť!

Zásnubné sety

Ideálna voľba pre tých, ktorí sa aj v oblasti šperkov snažia o dokonalý design a prepracovanosť. V súčasnosti sú na trhu sety zásnubných prsteňov a svadobných obrúčok, ktoré môžete nosiť na jednom prste tak, že dokonalo splynú v jedinečný celok, presne ako vy a váš nastávajúci. Zatiaľ čo zásnubný prsteň, často s krásnym diamantom, je dominantou celej dvojice, jeho sestra obrúčka ho krásne doplňuje, a tak tvoria kombináciu tak krásnu, až neveríte vlastným očiam.  

Minimalizmus  

Minimalizmus je v móde už niekoľko rokov, ale ešte stále neomrzel. Veď kto by odolal dômyselným, elegantne klenutým líniám a designom, ktoré sa hodia ku každému outfitu i príležitosti? Minimalistické šperky sú jednoducho „in“ a teda nie je prekvapením, že v tomto štýle nájdete aj svadobné klenoty. Ocenia ich nielen muži, ktorí dávajú prednosť jednoduchosti, ale aj ženy, pretože v svoj svadobný deň ich môžu hladko kombinovať s ostatnými šperkmi, ako sú napríklad náramkami či zlatý náhrdelník.  

Vintage štýl

Pokiaľ nepatríte medzi vyznávačov minimalizmu, a naopak túžite po honosných a prepracovaných šperkoch, potom siahnite po vintage štýle. S týmito pôsobivo zdobenými kúskami v štýle art deco či secesie, budete určite originálny a vystúpite z davu. Darujte svojej milovanej napríklad zlatý prsteň s diamantom v ľubovoľnej farbe, z ktorého na ňu bude dýchať melancholická nálada starých čias. Medzi najobľúbenejšie tóny diamantov patria tento rok decentné odtiene, napríklad dusty blue, šedivá alebo čierna.  

Salt and pepper a čierne diamanty

Ako sme už na začiatku spomínali, jedným z hesiel tohtoročných svadobných trendov je snaha odlíšiť sa. A práve na to sú diamanty príhodne pomenované po soli a čiernom korení ako stvorené. Takmer mikroskopické biele a čierne kúsočky tvoria v týchto drahokamoch nádhernú mozaiku, ktorá sa perfektne hodí hlavne k bielemu zlatu. A ak chcete šperk dotiahnuť k úplnej dokonalosti, zvoľte preň čierne diamanty, ktorým v oblasti elegancie a výstrednosti nemôže žiadny iný šperk konkurovať.  

...

Žiadne komentáre