Zdieľaj

Zdravé stravovanie a životný štýl je dôležité dodržiavať vo viacerých prípadoch a mal by si byť toho vedomý každý jeden človek. Niekto si ale musí dávať pozor ešte viac, pretože mu príroda nadelila zrejme menšiu schopnosť organizmu vyrovnávať sa s niektorými situáciami. S tým sa ale musíme naučiť žiť a fungovať ďalej. Našťastie je tu zdravá výživa, s ktorou to pôjde veľmi jednoducho.

Zabudnite na všetky recepty

Aj keď to až tak celkom pravda byť nemusí, priamo tu o spísanie tých najlepších receptov a potravín, k dosiahnutiu vyváženej stravy nejde. My vám ponúkame možnosť vyskúšať hotovú raňajkovú zmes, na ktorej prípravu nepotrebujete žiadne špeciálne kúzla. Tri polievkové lyžice (45 g) zmesi a 1 dcl prevarenej vody, ktoré spolu po zmiešaní necháte odstáť aspoň dve minúty. Dochutiť si môžete takéto jedlo ovocím alebo ktoroukoľvek inou, viac sladkou špecialitou zo záhradky.

Unikátny obsah, ktorý nielen zaujme

Dnes je všetko na trhu o ponuke, ktorá by mala byť lákavá a priťahujúca zraky a chute všetkých možných zákazníkov. Hryzka je hotová, naturálna a aktivovaná zmes, ktorá s tým nebude mať ani ten najmenší problém.  Navyše ide o zdravú bezlepkovú stravu, pretože je vyrobená výhradne z bezlepkových obilnín ako je proso, pohánka a tiež sa nemusíte obávať ani obsahu gluténu, vďaka čomu je ideálna samozrejme aj pre celiatikov.

Pre koho je zdravé chrumkanie vhodné?

Spomínali sme celiatikov, ktorí majú so stravovaním v bežných podmienkach naozaj dosť veľké problémy. Hryzka je ale špeciálne pripravenou zmesou, s ktorou sa zvládnu stravovať všetci. Dospelí aj deti, športovci, pretože obsahuje bielkoviny, cukrovkári pre jej nízky obsah glykemického indexu a samozrejme aj tí, ktorí neprijímajú mäsitú stravu, čo z nej robí chutnú vegetariánsku stravu. Jednoducho ju pripravíte a navyše aj s chuťou skonzumujete.

...
Zdieľaj
PredchádzajúcaAko sa naučiť žiť s cukrovkou?
DalšieOkamžitá úľava od bolesti vďaka termoterapii
Hanka
Fascinuje ma fakt, ako taká nevinná vec ako jedlo, dokáže ovplyvniť naše zdravie! Výživa sa stala mojou ,,ever lasting“ vášňou aj vysnívaným povolaním. Relaxovať ma nájdeš v kuchyni, pri behu či v prírodě...

Žiadne komentáre