Zdieľaj

Rybičky Garra rufa a ich ošetrujúca kúra sú čím ďalej obľúbenejšie. Stačí sa pohodlne usadiť, ponoriť nohy do akvária s vlažnou vodou a nechať ich, aby okusovali všetko, čo vám robí problémy. Garra rufa si poradia s mnohými zdravotnými aj kozmetickými neduhmi, a ešte vám k tomu poskytnú príjemný relax. A navyše! Teraz si ich môžete zaobstarať domov i s luxusným akváriom.

Rybičky Garra rufa – malí pomocníci na mnoho neduhov

Možno už ste kúru s rybičkami vyskúšali v nejakom salóne. A pravdepodobne už dobre viete, aká báječná táto procedúra je. Rybičky pochádzajúce z Turecka a Sýrie, kde žijú v teplých termálnych prameňoch, sú zvyknuté živiť sa nekrotickým tkanivom. Preto sa využívajú k tomu, aby okusovali nežiaduce kúsky kože i z nášho tela.

Garra rufa dokážu zlepšiť prejavy lupienky, ekzémov, odstránia bradavice, mozole i suchú kožu. Popritom dokážu do hĺbky vyčistiť oblasť chodidiel, mikromasážou napomáhajú prekrveniu rúk i nôh, a dokonca pôsobia na reflexné body.

Rybičky Garra rufa môžete chovať aj vy

Zaujalo vás, čo všetko tieto malé mrštné rybičky dokážu? Máte možnosť navštíviť niektorý zo špeciálnych salónov a ich prospešnú kúru si vyskúšať na vlastnej koži. Môžete ich navštevovať aj pravidelne. Oveľa lepšie však bude, keď si rybičky Garra rufa zaobstaráte domov. Využijete ich kedykoľvek budete mať chuť. Nemusíte čakať na termín, kedy vás v salónu objednali. Nemusíte nikam jazdiť, ale všetko môžete absolvovať v pohodlí vášho domova.

Že nemáte pre Garra rufa akvárium? Nevadí. Máme pre vás jednoduché riešenie.

Kúpte si domov luxusné akvárium

DermaQuarium poskytuje predaj Garra rufa, rovnako ako akvária, v ktorom sa bude rybičkám skvele dariť. Nie je to len obyčajná sklenená nádoba. Toto akvárium vytvorí štýlový doplnok vašej domácnosti. Môžete si vybrať z niekoľkých farieb a večer si užijete osvetlenie, ktoré vyčarí harmonickú atmosféru k vášmu odpočinku.

...

Žiadne komentáre