Zdieľaj

Prodetox recenzia a skúsenosti – Chceli by ste očistiť svoje telo od škodlivých látok a ako bonus schudnúť? To je otázka na ktorú mnoho ľudí odpovie pravdepodobne kladne. Toto sľubuje aj produkt Prodetox. Dobre, nie správne povedať, že sľubuje, pretože výrobca sám uvádza, že je nutné viac než len užívať tento prípravok, aby sa dostavil vytúžený výsledok. Prodetox len pomôže neurobí všetku prácu za vás. Ako môže pomoci detoxikácia k schudnutí? Jednoducho bežný človek má vo svojom tele asi 3 kg odpadných látok, obézny človek dokonca až 10 kilogramov.

 

Prodetox recenzia a skúsenosti – O čo ide?

Poďme sa na tento prípravok podívať podrobnej. Prodetox je detoxikačný nápoj, ktorý obsahuje 25 zdraví prospešných látok, ktoré sa bežne vyskytujú v potrave, ale jen v minimálnom až stopovom množstve. Môžeme tak s istotou povedať, že Prodetox je prípravkom na prírodnej bázy a nezaťažuje telo žiadnymi ďalšími škodlivinami, ako iné komerčne ponúkané produkty.

Detoxikačná kúra trvá dva týždne a mala by sa užívať minimálne raz za deň, ideálne však je užívať dve vrecka denne. Už jedno balenie je dostačujúce k navodenie prirodzeného stavu vášho organizmu a jeho celkovej detoxikácii. Následne môžete užiť Prodetox preventívne pokiaľ by sa problémy vrátili. Šetrnosť tohto výrobku preukazuje aj skutočnosť, že výrobok vhodný aj pre deti od 6 let.

Prodetox obsahuje prírodnú rozpustnú vlákninu, zmes bylín, probiotika, detoxikačné látky a zmes antioxidantov.

 

Ako konkrétne účinkuje tento produkt?

Môžeme sa stretnúť s tvrdenými, že sa jedná len o dobre ochutené preháňadlo. Avšak to je prvým účinkom tohto produktu, pretože to sa vám zobudili vaše čreva a žalúdok. Každá detoxikácia prebehá formou vylučovaní odpadných látok, ktorá sa usadili vo vašom tele. Je pravda že nutkanie na toaletu pocítite už po prvom užití tohto prípravku, to je samozrejme v poriadku. To však nie je detoxikáciou v pravom zmyslu slova, to sa len začína tráviaci trakt fungovať ako má. Ďalej je nutné stále premýšľať, že je nutne dostatočne doplňovať tekutiny.

 

Ako poznám, že je moje telo znečistené?

Zanesenie tela odpadnými látkami má mnoho príznakov, niže sú uvedené len ty najčastejšie:

Problematické trávenie ako sú hnačky, zápchy a striedanie týchto stavov. Ďalej plynatosť, kŕče, bolesti žalúdka a tlak pod srdcom. Za ďalšie príznaky sú považované vyčerpanosť a únava. Medzi príznaky radíme také nepríjemný dych, unavenú pleť, slabé vlasy, lámavé nechty.

 

Prodetox recenzia a skúsenosti – Hodnotenie užívateľov

Tento produkt už je nejakú dobu dostupný na trhu a za túto dobu má mnoho spokojných klientov. Samozrejme, nie každému tento výrobok sadol.

Užívateľa hodnotí túto kúru ako úspešnú avšak sú tu určité dôvody, prečo nie je výrobok vhodný pre všetkých nemusí účinkovať nebo môže zhoršiť zdravotný stav. Zdraví užívatelia hodnotí výrobok kladne, oceňujú jednoduché užívanie, chuť nápoja. Na druhú stranu nie výrobok vhodný pro dojčiace ženy, pre osoby, ktoré musí pravidelne užívať viacero druhov liekov.

 

Prodetox recenzia a skúsenosti – Plusy a mínusy tohto výrobku

+ pomôže s nepravidelnosťami trávení

+ dodá vám energiu pre každodenne fungovanie

+ vhodnosť pre zdravé deti od 6 let

+ kratší trvanie očistne kúry

+ mnoho dostupných hodnotení od spokojných klientov

 

– prípravok len pomôže, a veľa ľudí uvádza, že pri veľkej zmene životosprávy

– vyššia cena (ale môžete uplatniť zľavu 10% tu, po zadaní kódu: 10SLEVA)

– výskyt problémov so znášaním mliečnych výrobkov

– nevhodnosť pre všetkých, problémové interakcie s liekmi

– nevhodnosť pre dojčiace ženy

 

Pomer ceny a kvality

Aj keď je obstarávacia cena tohto výrobku pomerne vysoká je dôležité si uvedomiť, že sa jedná o celkom kvalitný a veľmi koncentrovaný výrobok, ktorý stačí užívať len veľmi krátko. Ak ale chcete lepšie prípravok za lepšiu cenu, potom odporúčam jednoznačne siahnuť po prípravku Blendea.

Prodetox

8.2

Kvalita-Cena

6.5/10

Rýchlosť účinku

8.5/10

Nežiaduce účinky

9.5/10

Plusy

  • Osviežite svoj vzhľad
  • Zbavíte sa až 3 kg odpadu z tela
  • Obmedzíte svoje ťažkosti a nepríjemné pocity na bruchu

Mínusy

  • Zvýšenie pitného režimu aspoň o polovicu

Žiadne komentáre