Zdieľaj

Hairplus recenzia – Ak chcete schudnúť – zmeníte stravu. Ak túžite po dlhých vlasoch – necháte ich narásť. Čo však robiť v prípade, že by ste chceli mať krásne husté mihalnice? Veľa žien nie je spokojných s kvalitou a množstvom rias. Skúšajú maskary, ktoré dokážu pridať na objeme a riasy predĺžiť. Ale povedzme si úprimne – ak máte riasy slabé, krátke a tenké, tak nepomôže ani trojnásobný reklamovaný nárast objemu.

Ženskej túžby po krásnych riasach sa chytili výskumné tímy a výsledkom sú rôzne séra a roztoky, prírodného alebo chemického pôvodu, ktoré dokážu aktivovať prirodzený rast vašich mihalníc.

Jedným z nich je aj Hairplus FacEvolution od spoločnosti Facederma.

Čo je Hairplus

Hairplus je rastový fluid – podporuje rast mihalníc a obočia. Pri dodržaní odporúčanej doby používania (8 týždňov) budú výsledkom riasy silnejšie, dlhšie a hrubšie. Súčasne pôsobí ako stimulant aj výživa rias. Vizuálne ide o príťažlivé čierno zlaté balenie podobné riasenke, s objemom 4,5ml.

Hairplus recenzia – zloženie Hairplus

“HairPLUS je unikátny prípravok obsahujúci komplex vysoko účinných biopeptidov, ktoré dokážu riasy predĺžiť, zhustiť a zlepšiť ich kvalitu. Vitamíny A, C, E, panthenol a výťažky z kvetov zaistia prenos aktívnych látok a výživu očného okolia a obočia.”

Hairplus je preto veľmi dobre znášaný a pri dodržaní základného pravidla – fluid nanášať opatrne ku korienkom mihalníc, nie do oka – sa môže iba vo výnimočných prípadoch, hlavne v začiatkoch používania, vyskytnúť slabé svrbenie alebo začervenanie očí.

Zloženie je úplne bezpečné, prírodné – bez akýchkoľvek nežiaducich reakcií.

Výrobca uvádza:

 • Biopeptidy v prípravku Hairplus posilňujú vlasovú štruktúru vašich mihalníc a obočia a redukujú vypadávanie vláskov a chĺpkov.
 • Vitamíny A, C a E pokožku okolo vašich mihalníc a obočia vyživujú a ona sa tak stáva odolnejšia pred škodlivými vplyvmi okolia.
 • Ženšenový extrakt obsiahnutý v prípravku Hairplus podporuje prekrvenie vlasových folikulov a okolitej pokožky. Ďalej je tak umožnené lepšie zásobovanie výživnými látkami, takže rastový potenciál vašich vlasových folikulov sa vybičuje na maximum a vitamíny sa lepšie vstrebajú.
 • Pantenol, kvetinové a ovocné výťažky folikuly oživujú,  robia mihalnice a obočie hebkými a upokojujú pokožku v prípade podráždenia.

Ako nanášať Hairplus

Večer pred spaním, po dôkladnom očistení okolia očí a rias od akéhokoľvek make-upu, aplikujte fluid Hairplus štetinkou na korienky mihalníc v jednej línii, ako pri nanášaní očnej linky. Pre podporu rastu obočia potierajte tie miesta, kde chcete naštartovať jeho opätovný rast.

Vyhýbajte sa kontaktu s okom – eliminujete riziko podráždenia očí. V prípade nešikovnej ruky sa oko musí vypláchnuť dostatočným množstvom vody. Roztok sa nanáša 1 x denne, pravidelne po dobu niekoľkých týždňov.

Prvé výsledky vs. celkové výsledky

Ako uvádza výrobca (a potvrdzujú to aj skúsenosti užívateliek), prvé pozitívne zmeny v dĺžke, hustote a hrúbke rias a chĺpkov obočia môžete na sebe zaznamenať po 3-4 týždňoch pravidelného denného používania. Všimnete si, že niektoré trsy rias výrazne podrástli.

Optimálna doba pre maximálne výsledky je 7-8 týždňov. V tomto čase už budú vaše mihalnice rovnomerne dorastené, zahustené, silnejšie a tmavšie.

Po tomto období sa odporúča aplikovať rastové sérum v udržiavacom režime 1-2 krát týždenne.

Jedno balenie s objemom 4,5 ml vystačí minimálne na 10 – 12 týždňov.

Cena Hairplus

Takmer všetko by bolo dokonalé, nebyť ceny tohto produktu. Cena 85€ za „malú ampulku“ ho robí pre mnohé ženy nedostupným. Je to však na vašom zvážení. Pravidelným používaním narastú vlastné silné, dlhé riasy. V kozmetických salónoch za túto cenu získate umelé, ktoré vám raz určite odpadnú a so sebou strhnú aj vaše pôvodné. Preto – ak pravidelne podstupujete takúto kozmetickú procedúru , jeden mesiac skúste miesto toho investovať do Hairplus.

Pozitíva Hairplus

 • balenie, ktoré vydrží na 3 mesiace
 • bezpečné prírodné zloženie
 • spokojné užívateľky
 • vlastné dlhé riasy, väčšia hustota, tmavosť a hrúbka
 • výrazné oči aj bez použitia dekoratívnej kozmetiky, čo oceňujú hlavne ženy s alergiami na riasenky a očné linky
 • použitie na mihalnice aj na chĺpky obočia.

TIP !
najlacnejšie sa dá kúpiť – TU

Negatíva Hairplus

 • vyššia cena – 80€
 • potreba zvýšenej opatrnosti pri aplikovaní, nesmie sa zasiahnuť oko.

Na záver – všetko dôležité a aj viac v super videorecenzii:

Hairplus

9.3

Hairplus

9.3/10

Plusy

 • balenie, ktoré vydrží na 3 mesiace
 • spokojné užívateľky
 • vlastné dlhé riasy, väčšia hustota, tmavosť a hrúbka

Mínusy

 • vyššia cena
...

Žiadne komentáre