Zdieľaj

Miralash – recenzia – Dokonca aj ženy, ktoré nepoužívajú dekoratívnu kozmetiku denne, príležitostne siahajú po dvoch základných produktoch – po riasenke a lesku na pery. Zvýraznený pohľad s vejárom hustých, dlhých a pevných mihalníc rozžiari celú tvár a pridá na sebavedomí.

Čo však robiť, ak sú vaše mihalnice slabé, vypadávajúce a žiadna riasenka nespĺňa sľubovaný účinok? Už pár krát ste navštívili kozmetičku, ktorá vám riasy efektne predĺžila a zahustila, ale po pár týždňoch opadali nielen umelé mihalnice, ale vytrhli aj vaše vlastné?

Na trhu je niekoľko prípravkov, ktoré sľubujú zosilnenie, zahustenie a predĺženie rias. Väčšinou ide o malé balenia vo forme séra, ktoré sa šetrne aplikujú ku korienkom mihalníc. Nemá význam riasy potierať po celej dĺžke, lebo rovnako ako pri vlasoch, je dôležité stimulovať ich rast priamo z pokožky.

Miralash

Jedným z nich je aj Miralash – sérum podporujúce rast mihalníc.

Výrobca udáva, že

 • riasy predlžuje a zahusťuje,
 • spôsobuje prirodzené stmavnutie rias;
 • prvé výsledky sa dostavia už po krátkej dobe používania (po 2 týždňoch),
 • 67% testovaných žien si všimlo zlepšenie v hustote rias, 80% zaznamenalo silnejšie riasy a 87% z nich potvrdilo celkové zlepšenie stavu rias.
 • vďaka svojmu prírodnému zloženiu nespôsobuje podráždenie, začervenanie ani alergie. Testy boli vykonané radom dermatológov a alergológov.

Princíp jeho fungovania spočíva v tom, že predlžuje rastovú fázu rias, výsledkom čoho sú riasy hustejšie a silnejšie. Pri používaní tohto prípravku je veľmi dôležitá systematickosť a pravidelnosť.

Miralash – ako sa používa a koľko vydrží jedno balenie?

Po večernom odlíčení aplikujte sérum špeciálnym aplikátorom ku korienkom rias horného viečka (podobne ako pri aplikácii tekutej očnej linky) a nechajte cez noc pôsobiť . Prvé výsledky na sebe môžete spozorovať po 2 týždňoch používania, najvýraznejšie sa účinky Miralash prejavia po 3 mesiacoch pravidelnej aplikácie.

Jedno balenie (3ml) vystačí na 4-5 mesiacov. V udržovacej fáze – po získaní ideálnych výsledkov – výrobca odporúča dodatočne aplikovať Miralash 2 krát týždenne.

Jeho použitie sa neodporúča ženám tehotným a dojčiacim, osobám mladším ako 18 rokov a pacientom podstupujúcim chemoterapiu.

Miralash – skúsenosti a postrehy

Posnažím sa byť maximálne objektívna a zhrniem všetko to, čo som na internete o Miralash čítala a čo po mojom vyhodnotení považujem za reálne skúsenosti. Sama s týmto prípravkom osobnú skúsenosť nemám, moje mihalnice takýto zásah zatiaľ nepotrebujú.

 • Skupina užívateliek si pochvaľuje účinky Miralash – riasy sa stali pevnejšie, podrástli a stmavli. Dôležité však bolo jeho pravidelné dlhodobé používanie a dôkladné očistenie rias pred aplikáciou séra.
 • V ďalších skúsenostiach však opisujú minimálne až žiadne zmeny. Zaregistrovali, že ich vlastné pôvodné riasy menej vypadávali, ale výrazný prírastok nových sa nekonal.
 • Miralash nie je dostupný v drogériách, ani v lekárňach, je možné ho zakúpiť iba od oficiálneho predajcu na internete, kde cena za jedno balenie je 39€, pri kúpe dvoch balení je cena výhodnejšia – 65€ a doručenie zadarmo. Pri kúpe iba jedného balenia je suma za doručenie skutočne vysoká – 10 alebo 12€ v závislosti od výberu spôsobu platby, čo cenu za jedno balenie výrazne predražuje.
 • V prípade nespokojnosti je ponúknutá garancia vrátenia peňazí, ale iba na nerozbalené balenia. Pri celkovom zhrnutí teda vychádza – viac sa oplatí investovať do kúpy dvoch balení (2 x 3 ml sérum). Neplatíte za drahé poštovné a navyše máte možnosť druhé balenie vrátiť.

 

Prečo sa rozhodnúť pre sérum Miralash?

Toto sérum je vhodné pre ženy so slabými a riedkymi riasami. Svojím zložením dokáže podporiť ich rast a spevniť štruktúru. Pravdepodobne ste už investovali nemálo financií do kvalitných riaseniek – ale bez výsledku. Alebo ste si dali urobiť umelé mihalnice – približne 40€ za nové na 4-6 týždňov, však? Po čase opadli a preriedili aj vaše vlastné. Prírodným prípravkom Miralash môžete dodať svojim riasam kvalitnú výživu a v dlhodobom horizonte zlepšiť ich zloženie a vzhľad.

Miralash

8.3

Miralash

8.3/10

Plusy

 • garancia vrátenia peňazí
 • spôsobuje prirodzené stmavnutie rias
...

Žiadne komentáre