Zdieľaj

Decolen Forte recenzia a skúsenosti – Túžba žien po krásnych prsiach je veľká. S pribúdajúcimi rokmi, v závislosti od počtu rokov dojčenia alebo pri výkyvoch váhy – naše prsia zmenia svoj tvar aj objem. Ich pevnosť a pružnosť stráca na kvalite. Skúšame rôzne triky a nové postupy. Kupujeme kvalitné “podporné” podprsenky, sme ochotné ľahnúť na operačný stôl a za veľké peniaze podstúpiť bolesť. Prečo? Možno si poviete – je to malicherné takto lipnúť na fyzickej kráse. Ale práve ten vonkajší zovňajšok utvára celkovú našu spokojnosť, dopĺňa sebavedomie a naše vyžarovanie. Prsia vždy boli a budú výhradnou ženskou zbraňou a našim symbolom.

Zamerať sa na ich vonkajšie “prevedenie” je fajn, ale trošku povrchné a nedostačujúce. Podporiť vnútornú štruktúru, zdravie prsných tkanív, ktoré sa navonok prejaví v plnšom a pevnejšom dekolte je tým lepším prístupom.

Na slovenskom trhu je momentálne viacero výživových doplnkov, ktoré sľubujú bujnenie prsného tkaniva, zlepšenie pevnosti a tvaru. Nakoľko sa jedná o doplnky výživy, najčastejšie v sebe obsahujú prírodné látky, ktoré dokážu stimulovať produkciu takých hormónov, ktoré majú priaznivý vplyv na ženské prsníky. Viac o nich si môžete prečítať v našom článku:

Zoznam najúčinnejších rastlín pre zväčšenie poprsia. Ako a prečo fungujú?

Jedným z takýchto výživových je aj Decolen Forte novšia, silnejšia a účinnejšia verzia jeho predchodcu Decolen.

 

Decolen Forte – Aké je jeho zloženie?

Oficiálne informácie o ňom uvádzajú, že sa jedná o prípravok na prírodnej báze, ktorého zložky sú starostlivo vybrané a zostavené pre všetky ženy, ktoré sa chcú komplexne starať o svoje prsia bez chirurgických zákrokov.

Rastlinné extrakty z hroznových jadierok, chmeľu otáčavého, krídlatky japonskej, sóji a extrakt z ľanu siateho (zdroj lignanov) chránia a podporujú zdravie tkanív pŕs.

Má pozitívny vplyv na plnosť, pevnosť a celkové zdravie pŕs. Zároveň pozitívne ovplyvňuje vzhľad a kvalitu ich pokožky.

Fytoestrogény z chmeľu otáčavého pomáhajú znížiť negatívne účinky hormonálnej nerovnováhy.

Decolen Forte je obohatený tiež o beta-sitosterol a vitamíny D2 a D3. Obsiahnuté antioxidanty pomáhajú chrániť bunky tkanív a podporujú dlhodobé zdravie tkanív organizmu.

Zloženie v 1 tablete:

Množstvo Zložka Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
100 mg Chmeľ otáčavý (Humulus lupulus, extrakt) Antioxidant
Normálna hladina cholesterolu v krvi
Normálne trávenie
Menopauzálny komfort
Normálnu činnosť nervovej sústavy
Upokojujúci účinok, dobrý spánok
100 mg Beta-sitosterol
50 mg Viniče (Vitis vinifera, extrakt zo semien) Normálne funkcie obehovej sústavy
Antioxidant
50 mg Krídlatka japonská (Polygonum cuspidatum, extrakt) Antioxidant
Menopauzálny komfort
30 mg Sója (extrakt z plodov)
30 mg Ľan siaty (Linum usitatissimum, extrakt) Normálne trávenie
Kontrola telesnej hmotnosti
Normálnej funkcie črevného traktu (pravidelnosť)
Komfort pri menopauze
Normálna funkcia pŕs
Normálne funkcie prostaty
0.005 mg Vitamín D2 Je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí
Prispieva k normálnemu vstrebávaniu / využitiu vápnika a fosforu
Prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi
Prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí
Prispieva k udržaniu normálnej činnosti svalov
Prispieva k udržaniu normálneho stavu zubov
Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
Podieľa sa na procese delenia buniek
0.005 mg Vitamín D3 (cholekalciferol) Je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí
Prispieva k normálnemu vstrebávaniu / využitiu vápnika a fosforu
Prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi
Prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí
Prispieva k udržaniu normálnej činnosti svalov
Prispieva k udržaniu normálneho stavu zubov
Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
Podieľa sa na procese delenia buniek

Prídavné látky:

fosforečnan vápenatý, rastlinné steroly, mikrokryštalická celulóza, karboxymetylcelulóza, hydroxypropylmetylcelulóza, kyselina stearová (látka protihrudkujúca), stearát horečnatý (látka protihrudkujúca), titánová beloba (farbivo), glycerol

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ° C.

Pre prirodzenú podporu poprsia sú dôležité fytoestrogény (látky prírodného rastlinného pôvodu podobné ženskému estrogénu), ktoré majú priaznivý účinok na sformovanie pŕs a podporu rastu tkaniva pŕs a v Decolene Forte majú svoje zastúpenie vo viacerých jeho zložkách.

Jedzte týchto 7 potravín pre väčšie poprsie

Decolen Forte – cena a užívanie

Jedno balenie Decolen Forte obsahuje 60 tabliet v orientačnej cene 25 – 30 €. Užíva sa jedna tableta denne. Toto balenie vám teda vystačí na dva mesiace a odporúčaná dĺžka užívania, pri ktorej už môžete na sebe spozorovať zmeny, je práve tie 2 mesiace. Musíte byť trpezlivá a nečakať zázrak z večera do rána a zároveň systematická a dôsledná v užívaní.

 

Decolen Forte – naozaj funguje?

Ako to už pri prírodných extraktoch býva – nie všetkým zaberajú rovnako. Veď ani bylinkový čaj pri prechladnutí nelieči každého. Ako je to možné? Naše telá v základe fungujú rovnako, ale hodnoty hormónov, metabolické procesy, stav imunitného systému a taktiež aj množstvo škodlivín v tele spôsobujú, že naše organizmy reagujú odlišne.

Z tohto dôvodu sú aj recenzie a skúsenosti s Decolen Forte z dvoch protipólových skupín, kde jedna skupina žien je maximálne spokojná, zatiaľ čo tá druhá skupina nepostrehla na kvalite poprsia žiadne pozitívne zmeny, za to ich neminuli „zmeny“ v iných oblastiach.

Pozitívne reakcie:

prsia sa po užívaní Decolen Forte spevnili, v objeme sa stali plnšie, niektoré ženy dokonca zaznamenali nárast aj o dve čísla. Tie, ktoré v období pre užívaním tohto prípravku dojčili, sú veľmi spokojné, lebo i napriek obdobiu dojčenia, sa ich prsia vrátili do pôvodného tvaru a plnosti a ony nadobudli svoje stratené sebavedomie.

 

Negatívne reakcie:

žiadny očakávaný účinok = žiadny výsledok v zlepšení kvality pŕs. Objavili sa však sprievodné javy ako prírastok váhy a zhoršenie kvality pleti.

Výrobca neuvádza žiadne nežiaduce vedľajšie účinky. Je teda možné, že tieto javy sú spôsobené konkrétnou hladinou hormónov v tele ženy, ktoré boli užívaním Decolen Forte ovplyvnené a pozmenené a došlo teda k zmene váhy a aj nežiaducim kožným prejavom. Je dôležité poznamenať, že hormonálne zmeny v ženskom tele sa prejavujú práve takýmto spôsobom (napr. obdobie puberty, menopauza, … ).

 

Decolen Forte – výsledok

Nie je možné prikloniť sa výrazne k jednej alebo druhej skupine. Tieto dva tábory sú vyrovnané. Veľmi záleží na tom, v akom stave boli vaše hormóny pred užívaním Decolen Forte. Je možné uvažovať, že ak u vás Decolen Forte neúčinkoval tak, ako sľuboval a namiesto toho ste na sebe spozorovali iné prejavy – zamerajte sa na svoju hormonálnu rovnováhu. Možno po lekárskom vyšetrení zistíte, že hladiny niektorých hormónov sú privysoké alebo príliš nízke.

Tento prípravok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy a taktiež, ak trpíte nejakým ochorením pŕs (napr. cysty), je dôležité užívanie akýchkoľvek prípravkov určených na zlepšenie kvality poprsia konzultovať so svojím ošetrujúcim lekárom.

Ide o cenovo dostupný výživový prípravok, kde už v jednom balení získate celú odporúčanú kúru a pritom nezaťažíte rodinný rozpočet.

Skombinujte zdravé stravovanie, aktívny spôsob života, masážne techniky poprsia a užívanie Decolen Forte a môžete jednoducho získať krajšie a zdravšie prsia.

 

Decolen Forte – kde kúpiť najlacnejšie

Decolen Forte – Záver:

Decolen Forte neuvádza a ani nesľubuje zväčšenie poprsia o 2 čísla. Chce sa komplexne zvnútra postarať o prsia, chrániť a podporiť zdravie tkanív pŕs prirodzenom prírodnou cestou. Ak je prsné tkanivo vyživované a správne stimulované, jeho vonkajším prejavom sú prsia objemnejšie a pevnejšie – krajšie v akomkoľvek veku. To vám môže priniesť nielen pocit spokojnosti so svojim vzhľadom, ale čo je nemenej dôležité – taktiež robíte niečo navyše aj pre zdravie svojich pŕs.

Najčastejšie otázky o DecolenForte – FAQ

Kto by nemal DecolenForte užívať?
DecolenForte by rozhodne nemali užívať tehotné a dojčiace ženy. U tých by som sa mohli objaviť možné vedľajšie účinky, alebo by to mohlo nejako negatívne ovplyvniť vaše bábätko.

Zároveň by DecolenForte nemali užívať deti.

Ako dlho budem musieť DecolenForte užívať, než uvidím prvé výsledky?
To je veľmi individuálne. Ma stačili tri týždne, kým som videla prvé výsledky. U niekoho je to ale dlhšie. Rozhodne treba DecolenForte užívať aspoň niekoľko týždňov.

Nebola by predsa len lacnejšia operácia ako DecolenForte?
Určite nie. Plastická operácia pŕs stojí zhruba 80 000 Sk. Kdežto DecolenForte vás vyjde len na nejakých 600 Sk. Jedna dávka vychádza v prepočte na zhruba 10 Sk. To by ste teda museli DecolenForte užívať necelých 22 rokov, aby ste sa s výdavkami na DecolenForte dostali na úroveň plastickej operácie.

Je DecolenForte bezpečný?
Áno, DecolenForte je 100% bezpečný. Nemá žiadne vedľajšie účinky. Obsahuje iba prírodné látky a extrakty z rastlín a nemôže vám spôsobiť žiadne život ohrozujúce komplikácie.

Musím sa pred užívaním DecolenForte poradiť s lekárom?
Nemusíte. DecolenForte môžete voľne užívať. Predáva sa bez lekárskeho predpisu. Iba v prípade nejakých zdravotných problémov je porada s lekárom vhodná.

Je nejaká lepšia alternatíva DecolenForte?
Ja o žiadnej neviem. Za mňa je DecolenForte najúčinnejší a najlepší. Vyskúšala som totiž aj Stimulen a VIESTE Breast Star a oproti nim mal DecolenForte najviditeľnejšie výsledky.

Decolen Forte

9

Kvalita-Cena

9.0/10

Rýchlosť účinku

8.4/10

Nežiaduce účinky

9.5/10

Plusy

  • prsia objemnejšie a pevnejšie
  • cenovo dostupný výživový prípravok
...

Žiadne komentáre