Zdieľaj

Breast EXTRA+ recenzia

Breast EXTRA+ slúži primárne ku zväčšeniu vášho dekoltu prirodzenou cestou. Sú to prášky, ktoré napomáhajú vrátiť vašim prsiam tvar, pevnosť a vzhľad ktorý sa bude páčiť.

Už tak nebudete musieť chodiť na plastiky, ktoré by vás vyšli na veľa peňazí. Naviac je to rýchle, bezbolestné, zvýši vám to sebavedomí a to je fajn, nie?

Tieto prášky sa skladajú z látok, ktoré prirodzene nahradzujú hormónyestrogény. Tie stimulujú organizmus ženy, a tak sa vytvorí tkaniva prsných žliaz a ty majú za následok rast pŕs. Také pôsobí ako prevencia výskytu nádorov (nádory pŕs, vaječníkov).

2 pilulka sa užívajú 2x denne a je dôležité, aby to bolo zhruba 10 dní potom, ako sa skončí poslední menštruácia. Tieto prášky musíte dávkovať pravidelne a odporúča sa tiež ľahké masírovanie pŕs 2x denne zhruba 5 minút. Pre trvalý efekt užívajte 9-11 týždňov.Breast EXTRA+ recenzia

Lenže pre kvalitne výsledky musíte dodržovať viac, než toto.

Aby sa začala transformácia, potrebuje telo stavebné látky. Mali by ste jesť hodnotnú stravu. Ovocie, zeleninu, obilniny, bielkoviny a proteíny (mlieko, mäso). Ďalej sa nebráňte odpočinku a relaxácii.

✅Breast EXTRA+ recenzia – Plusy

 • Keďže sú ženy zvyknuté na antikoncepciu, po ktorej sa priberá, u tejto pilulky nepriberáte. Nemusíte sa preto báť, že o vaše krásne, štíhle krivky prídete.
 • Výsledky sú veľmi rýchle. Po desiati dňoch užívania sa dostaví malé, ale viditeľné výsledky. Prsia budú pevnejšia a plnšia. Po pár týždňoch uvidí výsledky viac ľudí, ktorý vás obklopujú. Budete si musieť kúpiť aj väčšiu podprsenku!
 • Ženy, ktoré chcú začať používať tuto pilulku sa často pýtajú, či to môžu kombinovať s antikoncepciou. Keďže je to prírodný prípravok, tak to vôbec nevadí.
 • Pri objednávke sa môžete spoľahnúť na odoslaní diskrétneho balíčka, ktorý vám doručí poštár alebo sa pre nej môžete staviť na pošte. Diskrétne balení bude produkt chrániť pred poškodením.
 • Garancia vrátenia peňazí. Pokiaľ nebudete spokojný s produktom, vráťte ho naspäť.
 • Lepšia kvalita pokožky.
 • Výsledky sa dostaví i u žien nad 50 rokov.

✅Breast EXTRA+ recenzia – Mínusy

Nič nie je perfektné, aj keď by sme chceli. Aj pri tomto výrobku je pár vecí, ktoré vám nemusí vyhovovať.

 • Neodporúča sa užívať počas tehotenstva a dojčenia.
 • Minimálny vek pre to, aby ste mohli tieto prášky brať, je 18 rokov. V tomto období nie je totižto ukončený vývoj ženy a prsia stále môžu rásť.
 • Nutnosť brať tablety denne.

 

✅Breast EXTRA+ recenzia – Cena

Cena sa pohybuje od 13,99 eur do 75,99 eur.

 

 • Balíček s 30 kapsľami je za tých 13,99 eur, čo je veľmi dobrá cena. Toto menšie balenie je dobre pokiaľ chcete prípravok len skúsiť. Balenie vám vydrží približne na týždeň. Hodí sa vám aj keď si chcete udržať dosiahnutých výsledkov.
 • Ďalšie balenie obsahuje 2x 30 tablet. Je vhodný pre odskúšanie sily piluliek. Toto množstvo vám vydrží až na dva týždne. Ideálne dávkovanie je ráno a večer po dvoch kapsulách. Cena je 23,99 eur.
 • 34,99 eur a 90 piluliek. Vydrží vám na jeden mesiac, čo je dosť na väčšie výsledky. Je to ideálne pokiaľ ste už začali tuto kúru a vaše prsia prejdú transformáciou.
 • Najväčšie balenie stojí 75,99 eur. Pokiaľ chcete mať najlepšie výsledky, je to voľba číslo jedna. Je cenovo výhodný lebo obsahuje 210 tabliet (2 balenie s 90 pilulkami a jedno balenie s 30).

Vydrží viac ako 7 týždňov. Dodanie Slovenskou Poštou je úplne zadarmo!

✅Breast EXTRA+ recenzia – Hodnotenie

Mnoho žien, ktoré odskúšali tento výrobok je spokojných s výsledkami, ktoré sa u nich prejavilo behom mesiaca aj behom prvých týždňoch. Pozitívne hodnotenie účinkov sa orientuje kolem 95%, čo je dostatočná odpoveď na otázky typu: „A bude to naozaj fungovať? Ja tomu moc neverím.“

Vyskúšali to ženy aj po tehotenstve a boli výsledkami nadšené. Prsia bola pevnejšia, väčšia a tuhšia.

Partneri sú vraj radi, keď sa ich priateľka rozhodne užívať tento výrobok, lebo sú presvedčený o výsledku.

Pokiaľ si chcete prečítať referencie, choďte na stránky distributora. Nie len, že sa dozviete skúsenosti ostatných, ale i informácie o tomto produkte.

FAQ – BreastEXTRA+ 

Existuje minimálny vek na nákup BreastEXTRA+?

Áno, minimálny vek na užívanie je 18 rokov. Do tohto obdobia totiž ešte nie je ukončený vývoj mladej ženy a prsia ešte rastú.

Funguje prípravok BreastEXTRA+ rýchlo?

Áno. Výsledky sú výnimočne rýchle. Už po desiatich dňoch užívania budú viditeľné výsledky. Prsia budú pevnejšie a plnšie. Po niekoľkých týždňoch už budú zmeny skutočne významné. Prejaví sa napríklad aj na veľkosti podprsenky, ktorú budete nosiť.

Mám prípravok používať aj počas menštruácie?

Áno, ako už ste začali s užívaním, nikdy ho neprerušujte. A to ani pri menštruácii. Pre výrazné výsledky je dôležité dodržať pravidelné dávkovanie.

Priberiem tuk, ak budem tabletky užívať?

Nie, tento prípravok na zväčšenie poprsia nefunguje na báze zvyšovania podielu telesného tuku. Nemusíte sa preto báť o vaše štíhle krivky.

 

Breast EXTRA+

9.7

Kvalita-Cena

9.8/10

Rýchlosť účinku

9.3/10

Nežiaduce účinky

10.0/10

Plusy

 • Pozitívne hodnotenie účinkov sa orientuje kolem 98%
 • Garancia vrátenia peňazí

Mínusy

 • Nutnosť brať tablety denne
...

Žiadne komentáre