Naturhouse recenzia a skúsenosti

Naturhouse recenzia a skúsenosti

0
Zdieľaj

Naturhouse recenzia

Som nespokojná/ý so svojou váhou ! Kilá sa ma držia ako kliešť a nie a nie sa ich zbaviť. Chýba mi odhodlanie a výdrž. Každú diétu vzdám skôr, ako sa dostavia výsledky. Asi ani žiadna diéta nefunguje, na mňa určite nie…”

Našli ste sa v tomto krátkom úvode? Ak chcete schudnúť a neviete, ako začať a ako si udržať nadšenie, určite potrebujete pri sebe ľudí, ktorí vás naštartujú, motivujú a vďaka ich záujmu, pomoci a radám bude vaše chudnutie úspešné. Takto výstižne by sa dalo charakterizovať chudnutie s odborníkmi s NaturHouse.

Čo je Naturhouse

Výživové poradenstvo NaturHouse pomohlo už miliónom spokojných ľudí, ktorí sa rozhodli ísť za svojím snom o krajšom a zdravšom tele. V 32 krajinách sveta odovzdávajú už 25 rokov svoje skúsenosti certifikovaní odborníci, ktorí dôkladne zhodnotia váš zdravotný stav, stravovacie zvyky, fyzické možnosti a na mieru uspôsobia váš nový jedálniček.

NaturHouse vám prináša

 • Výživové poradenstvo zadarmo
 • Pestré jedálničky na mieru
 • Exkluzívne produkty na báze bylín
 • Profesionálny a motivujúci prístup

Iba postupné chudnutie je zdravé a trvalé!

Ako začať s NaturHouse

 • Potrebujete mať odhodlanie schudnúť, vôľu upraviť jedálniček alebo jednoducho chuť začať žiť zdravší život.
 • Vyberte si jednu z pobočiek NaturHouse, ktorá je vám najbližšie. Zoznam pobočiek nájdete TU. Dohodnite si stretnutie.
 • Na prvej úvodnej a bezplatnej 30 minútovej konzultácii s výživovou poradkyňou si prejdete vaše doterajšie stravovacie a pohybové návyky. Na špeciálnej váhe zistíte nielen svoju hmotnosť, ale aj množstvo vody a tuku v tele. Dôležité je informovať poradkyňu o svojich zdravotných ťažkostiach a prípadnej liečbe liekmi.
 • Stanovíte si ciele v úbytku kilogramov, samozrejme prihliadnuc na váš zdravotný stavy a fyzické možnosti. Odborne vyškolený personál vám zostaví jedálniček na mieru, zahrňujúci chutné a výživné jedlá z bežne dostupných potravín.
 • Jedálniček je doplnený o exkluzívne produkty NaturHouse, ktoré sú vyrábané z výťažkov z bylín, ovocia a zeleniny vo vlastných európskych laboratóriách. Pri dodržaní jedálnička, užívaní produktov NaturHouse a miernom pohybe sa očakáva váhový úbytok 0,5-1 kg týždenne. Tento úbytok je pre telo úplne prirodzený, nejde o žiadne rapídne zhadzovanie kíl.
 • Ak sa nevrátite k starým stravovacím návykom (veľa cukru, mastné a ťažké jedlá,…) nemôže sa dostaviť ani žiadny jojo efekt. V záverečnej fáze stabilizácie vás výživová poradkyňa naučí ako si udržať novú hmotnosť.

naturhouse

Konkrétne riešenie s NaturHouse

V aktuálnej ponuke Naturhouse nájdete „balíčky“ s rôznymi riešeniami na vaše problémy. Ich názvy jasne naznačujú na čo sú zamerané:

 • Zbohom celulitída,
 • Vianoce bez kíl navyše,
 • Ľahké nohy
 • Už nemaškrtím
 • Chcem ploché bruško
 • Chudnutie a detoxikácia

Každý balíček okrem cieľových a vhodne zvolených produktov NaturHouse obsahuje aj výživový plán na 3 týždne, účinné rady na konkrétny problém a exkluzívne recepty.

Pridajte si k tomu pravidelnú konzultáciu so svojou výživovou poradkyňou a získate tak skutočnú podporu a starostlivosť od profesionálov. Hoci to najťažšie je na vás – vydržať a ísť za svojim cieľom.

Produkty Naturhouse

Čisto prírodné patentované výživové produkty schválené aj ministerstvom zdravotníctva sú pilierom výživového poradenstva NaturHouse.

Dajú sa rozdeliť do troch hlavných kategórií:

 1. výživové doplnky, špeciálne určené na váš problém – je možné zakúpiť ich iba po konzultácii s výživovým poradcom. Sú vo forme ampuliek, kapslí a koncentrátov z bylín, ovocia a zeleniny.
 2. voľnopredajné doplnky stravy – potraviny, nápoje, čaje a zelená káva, ktorá udržia váš kalorický príjem pod kontrolou a dodajú dôležité živiny.
 3. kozmetika a produkty pre starostlivosť o telo – pre spevnenie pokožky, eliminovanie príznakov celulitídy a zjemnenie vrások a strií.

Nemusíte sa obávať, personál NaturHouse vás nebude do ničoho tlačiť. Nákup produktov NaturHouse je vždy na vašom uvážení, nezaväzujete sa žiadnymi zmluvami k pravidelnému odberu.

Naturhouse recenzia

Nesmiete sa báť nového začiatku!

Máte pochybnosti?

Najčastejšou úvahou pochybovačov je, že pri zmene jedálničku na zdravšiu alternatívu a pridaním pohybu schudne každý. Áno, je to pravda. Navyše vraj prírodné produkty NaturHouse sú iba vyhodené peniaze. Koľkí z vás už absolvovali neúspešné chudnutie z vlastného rozhodnutia a boli na to sami? Aký to malo dopad na vašu psychickú pohodu, motiváciu, splnené ciele? Dostavila sa nespokojnosť s vlastným telom aj sklamanie kvôli slabej vôli.

Práve tieto psychologické aspekty sú veľmi dobrým spôsobom eliminované za podpory výživového poradenstva NaturHouse. Milý, vyškolený personál je vám k dispozícii so svojimi radami a odporúčaniami. V krízových situáciach vášho chudnutia a pri strate odhodlania vás určite správne motivujú a nenechajú vás v tom samých.

Ľudia, ktorí vyskúšali takúto formu asistovaného poradenstva si pochvaľujú aj to, že sa im podarilo prekonať hanbu z kíl navyše. Dokázali sa o tom rozprávať aj s druhými ľuďmi, uvedomili si, čo je príčinou ich nadváhy a mali tak možnosť zmeniť svoj spôsob života. Tešili sa na váženie, meranie, na svoje úspechy, o ktorých už nemuseli mlčať. A pri neúspechoch na to nezostali sami, ale vždy sa našlo nejaké vhodné nové riešenie.

NaturHouse recenzia – PLUSY

Všetko to, čo od Naturhouse dostanete zadarmo:

 • úvodnú 30 minútovú konzultáciu
 • osobný výživový plán, vždy na tri týždne
 • jedálniček na mieru s chutnými a zdravými receptami,
 • pravidelné kontroly – každý týždeň 15 minútová osobná konzultácia (Ak sa nemôžete dostaviť, je možné sa poradiť aj telefonicky. Pre maximálnu efektivitu sa však odporúča najmä osobné stretnutie)
 • podporu a motiváciu od osobného výživového poradcu po celú dobu chudnutia.

NaturHouse recenzia – MÍNUSY

 • Mali by ste dochádzať k poradcovi každý týždeň (nie je podmienkou).

 

NaturHouse recenzia – zhrnutie

Za výživovým poradenstvom NaturHouse stoji mnoho spokojných klientov. Ich reálnymi príbehmi sa môžete inšpirovať i na oficiálnej stránke.

Nie vždy to pôjde ľahko a nebude to možno také jednoduché ako očakávate, ale už na to nebudete sami. Môžete získať veľa nových informácií o stravovaní, ktoré vám bude prospievať, o štýle života, ktorý bude lepší a zdravší ako ten doteraz. Podelíte sa o svoju radosť z chudnutia, ale aj s obavami, ak to nepôjde podľa plánu. Každý z nás potrebuje individuálny prístup. V Naturhouse vám tento prístup venujú.

Nebojte sa urobiť prvý krok k vášmu novému JA, po ktorom väčšina z nás túži. NATURHOUSE vám bude veľmi nápomocný.

 

Objednať ku konzultácii zadarmo sa môžete i TU.

Naturhouse

8.4

Naturhouse

8.4/10

Plusy

 • Výživové poradenstvo zadarmo
 • Pestré jedálničky na mieru

Mínusy

 • Nutnosť návštevy pobočky

Žiadne komentáre