Zdieľaj

Vláknina Fibroki – Pre tých, ktorý chcú schudnúť a jesť normálne a zdravo, je najlepším riešením značka NATURHOUSE. Pomôže, poradí a nenechá vás v tom až po uši.

 

Charakteristika NATURHOUSE

 • Všetky výrobky majú certifikáty Štátneho zdravotného ústavu a sú schválene Ministerstvom zdravotníctva. Sú vyrobené vo vlastných laboratóriách, ktoré sú potom predajné len dietických centrách NATURHOUSE
 • Vyrobené z výťažku bylín, ovocie a zeleniny, ktoré maximalizujú redukční efekt úspešného chudnutia
 • Diétne plány zostavuje skúsená výživová poradkyňa na základe individuálne štúdie stravovacích návykov klienta a doplňuje ich o ponuku exkluzívnych produktov. Tím je zaručené, že klient dosiahne svojho cieľa – schudnúť a novou váhu si udržať
 • Ako najúčinnejší pri znižovaní a udržovaní váhy sa ukázala byť kombinácia pestré diéty vychádzajúca zo zásad stredomorské kuchyne, exkluzívnych produktov HOUSEDIET a KILUVA, každodenní i nenáročný pohyb napr. stúpaní do schodov, prechádzky, jazda na kole apod.
 • Vláknina vo výrobkoch Fibroki je jednoznačne pre chudnutie a pre nasýtenie

Čo je to vláknina?

Je to vlastne zložitým spôsobom stráviteľná zložka stravy, ktorá sa delí na rozpustnú a nerozpustnú. Rozpustná vláknina je dobrým zdrojom energie, viaže vodu a nabobtnáva, čo zvyšuje pocit sýtosti. Naviac reguluje trávenie tukov a sacharidov.

Nerozpustná vláknina podporuje vyprázdňovanie stolice z tlstého čreva a podporuje tak odvod odpadných látok z organizmu.

Doporučená hodnota pre konzumáciu vlákniny je v rozmedzí od 12 do 30g denne pre dospelého človeka. Ktoré potraviny obsahujú vlákniny najviac?

 • luštěniny (fazole, hrách, sója)
 • ovoce (zejména jablka a banány)
 • ovesné vločky
 • kořenová zelenina (mrkev, petržel, celer apod.)
 • ořechy
 • a jiné

 

Vláknina Fibroki

Vláknina Fibroki je špeciálne vyrobená a distribuovaná dietologickým centrom NATURHOUSE pre podporu chudnutia. Vláknina sa dá zaobstarať samostatne, alebo ako súčasť doplnku stravy.

Napr.

Sušienky Fibroki Tost

Sú to chrumkavé a chutne sušienky, ktoré neobsahujú glukózu ani sacharózu, ale fruktózu. Ideálne sú pre ľudí, ktorí môžu jesť potraviny s vysokým obsahom vlákniny a chcú znížiť spotrebu cukru behom diéty. Majú aróma vanilky a maslovú krehkosť.

 

Vláknina Fibroki s príchutí jablka

Vláknina je obohatená o srvátku za účelom ľahšia detoxikácia ľudského tela. Nájdeme v nej dôležité minerály: vápnik, horčík a železo.

Hlavným vplyvom je zamedzenie chuti na sladké a dodá vám pocit sýtosti. A to je veľmi dôležite pri chudnutí.

Užívanie: 2 polievkové lyžice po jedle ráno a večer.

Vláknina – Sezamové sucháre Fibroki

Vzhľadom k vysokému obsahu vlákniny vás sezamové sucháre Fibroki na dlho zasýti. Zachutnajú Vám a dovolí po raňajkách zostať aktívny.

  Najlacnejšie kúpiť môžete tu

Vláknina – Fibroki tablety

Fibroki tablety sú vhodné pre optimalizáciu príjmu vlákniny alebo jej zvýšenie. Odporúčame používať hlavne pri zápche nebo zvýšené hladine tukov v krvi.

Veľa ľudí sa pýta ešte pred začiatkom tejto cesty, či vláknina Fibroki skutočne funguje. Lenže odpoveď v tomto prípade nemôže byť jednoznačne ANO alebo NIE. Pri chudnutí s Fibroki je dôležité si uvedomiť, že nič nepôjde len tak. Pokiaľ budete dodržiavať pokyny vášho poradca, bude všetko v poriadku. A pokiaľ ani toto nepresvedčilo tak by ste mali vedieť, že:

 • Vlákninu Fibroki odporúča vo svojom výživovom poradenstvu dietologické centrum NATURHOUSE, ktoré vzniklo už v roku 1992 vo Španielsku a teraz úspešne pôsobí v 40 zemiach po celom svete
 • Samozrejme u nás na Slovensku a tiež v Českej republike
 • V našej zemi má už 25 pobočiek, kde si môžete vlákninu Fibroki zakúpiť a také vám zostaví jedálniček na mieru
 • Jej presvedčivé účinky využilo viacej ako 4 milióny klientov NATURHOUSE po celom svete ktorým sa podarilo znížiť telesnou váhu
 • V NATURHOUSE sú k vám veľmi milí a nápomocní

Ako vidíte, vláknina na chudnutí Fibroki je veľmi vhodným doplnkom stravy, naviac je chutná a je vo forme obľúbených sušienok, čo je skvelé pre tých, ktorý sa bez podobných sladkostí vo svojom živote nezaobídu.

Žiadne komentáre