Zdieľaj

Vláknina Fibroki – Pre tých, ktorý chcú schudnúť a jesť normálne a zdravo, je najlepším riešením značka NATURHOUSE. Pomôže, poradí a nenechá vás v tom až po uši.

 

Charakteristika NATURHOUSE

 • Všetky výrobky majú certifikáty Štátneho zdravotného ústavu a sú schválene Ministerstvom zdravotníctva. Sú vyrobené vo vlastných laboratóriách, ktoré sú potom predajné len dietických centrách NATURHOUSE
 • Vyrobené z výťažku bylín, ovocie a zeleniny, ktoré maximalizujú redukční efekt úspešného chudnutia
 • Diétne plány zostavuje skúsená výživová poradkyňa na základe individuálne štúdie stravovacích návykov klienta a doplňuje ich o ponuku exkluzívnych produktov. Tím je zaručené, že klient dosiahne svojho cieľa – schudnúť a novou váhu si udržať
 • Ako najúčinnejší pri znižovaní a udržovaní váhy sa ukázala byť kombinácia pestré diéty vychádzajúca zo zásad stredomorské kuchyne, exkluzívnych produktov HOUSEDIET a KILUVA, každodenní i nenáročný pohyb napr. stúpaní do schodov, prechádzky, jazda na kole apod.
 • Vláknina vo výrobkoch Fibroki je jednoznačne pre chudnutie a pre nasýtenie

Čo je to vláknina?

Je to vlastne zložitým spôsobom stráviteľná zložka stravy, ktorá sa delí na rozpustnú a nerozpustnú. Rozpustná vláknina je dobrým zdrojom energie, viaže vodu a nabobtnáva, čo zvyšuje pocit sýtosti. Naviac reguluje trávenie tukov a sacharidov.

Nerozpustná vláknina podporuje vyprázdňovanie stolice z tlstého čreva a podporuje tak odvod odpadných látok z organizmu.

Doporučená hodnota pre konzumáciu vlákniny je v rozmedzí od 12 do 30g denne pre dospelého človeka. Ktoré potraviny obsahujú vlákniny najviac?

 • luštěniny (fazole, hrách, sója)
 • ovoce (zejména jablka a banány)
 • ovesné vločky
 • kořenová zelenina (mrkev, petržel, celer apod.)
 • ořechy
 • a jiné

 

Vláknina Fibroki

Vláknina Fibroki je špeciálne vyrobená a distribuovaná dietologickým centrom NATURHOUSE pre podporu chudnutia. Vláknina sa dá zaobstarať samostatne, alebo ako súčasť doplnku stravy.

Napr.

Sušienky Fibroki Tost

Sú to chrumkavé a chutne sušienky, ktoré neobsahujú glukózu ani sacharózu, ale fruktózu. Ideálne sú pre ľudí, ktorí môžu jesť potraviny s vysokým obsahom vlákniny a chcú znížiť spotrebu cukru behom diéty. Majú aróma vanilky a maslovú krehkosť.

 

Vláknina Fibroki s príchutí jablka

Vláknina je obohatená o srvátku za účelom ľahšia detoxikácia ľudského tela. Nájdeme v nej dôležité minerály: vápnik, horčík a železo.

Hlavným vplyvom je zamedzenie chuti na sladké a dodá vám pocit sýtosti. A to je veľmi dôležite pri chudnutí.

Užívanie: 2 polievkové lyžice po jedle ráno a večer.

Vláknina – Sezamové sucháre Fibroki

Vzhľadom k vysokému obsahu vlákniny vás sezamové sucháre Fibroki na dlho zasýti. Zachutnajú Vám a dovolí po raňajkách zostať aktívny.

  Najlacnejšie kúpiť môžete tu

Vláknina – Fibroki tablety

Fibroki tablety sú vhodné pre optimalizáciu príjmu vlákniny alebo jej zvýšenie. Odporúčame používať hlavne pri zápche nebo zvýšené hladine tukov v krvi.

Veľa ľudí sa pýta ešte pred začiatkom tejto cesty, či vláknina Fibroki skutočne funguje. Lenže odpoveď v tomto prípade nemôže byť jednoznačne ANO alebo NIE. Pri chudnutí s Fibroki je dôležité si uvedomiť, že nič nepôjde len tak. Pokiaľ budete dodržiavať pokyny vášho poradca, bude všetko v poriadku. A pokiaľ ani toto nepresvedčilo tak by ste mali vedieť, že:

 • Vlákninu Fibroki odporúča vo svojom výživovom poradenstvu dietologické centrum NATURHOUSE, ktoré vzniklo už v roku 1992 vo Španielsku a teraz úspešne pôsobí v 40 zemiach po celom svete
 • Samozrejme u nás na Slovensku a tiež v Českej republike
 • V našej zemi má už 25 pobočiek, kde si môžete vlákninu Fibroki zakúpiť a také vám zostaví jedálniček na mieru
 • Jej presvedčivé účinky využilo viacej ako 4 milióny klientov NATURHOUSE po celom svete ktorým sa podarilo znížiť telesnou váhu
 • V NATURHOUSE sú k vám veľmi milí a nápomocní

Ako vidíte, vláknina na chudnutí Fibroki je veľmi vhodným doplnkom stravy, naviac je chutná a je vo forme obľúbených sušienok, čo je skvelé pre tých, ktorý sa bez podobných sladkostí vo svojom živote nezaobídu.

...
Zdieľaj
PredchádzajúcaPaleo nie je diéta na chudnutie, len sa zdravo kŕmite
DalšieTlakové hrnce a podľa čoho ich vyberať?
Hanka
Fascinuje ma fakt, ako taká nevinná vec ako jedlo, dokáže ovplyvniť naše zdravie! Výživa sa stala mojou ,,ever lasting“ vášňou aj vysnívaným povolaním. Relaxovať ma nájdeš v kuchyni, pri behu či v prírodě...

Žiadne komentáre