Zdieľaj

Aj keď si to mnohí vôbec neuvedomujú a na základe toho ani neprikladajú tejto problematike význam, sex a problémy v ňom môžu do značnej miery ovplyvniť fungovanie vášho vzťahu. Ak je dlhodobou súčasťou partnerského spolunažívania nechuť alebo neschopnosť dosiahnuť orgazmus, určite sa to časom prejaví aj na (ne)spokojnosti. Pokiaľ vás trápia problémy s erekciou alebo iné, nemali by ste ich riešenie a nápravu do pôvodného stavu dlho odkladať.

  1. Erektilná dysfunkcia

Neschopnosť mať orgazmus vedie k depresii alebo stresu, ktoré spolu v jednej kombinácií veľa dobrého určite nespôsobia. Riešením môžu byť konkrétne tabletky na erekciu, ktoré liečia tento symptóm spôsobený vyššie spomenutými príznakmi.

Ako sa všade inde dozviete, nepríjemná erektilná dysfunkcia je konštantná neschopnosť mužov dosiahnuť a zachovať erekciu, čo je nevyhnutné pre uspokojivú sexuálnu aktivitu a nakoniec aj plnohodnotný partnerský život.

Erekcia poskytuje realizáciu kopulačného cyklu a je jednou zo zložiek sexuálneho styku spolu so sexuálnou túžbou, ejakuláciou a pocitom potešenia. Veľmi dobrou správou pre vás je, že sa dá liečiť alebo aspoň zlepšiť.

  1. Keď neviete čo chce

Slabá sexuálna predstavivosť jedného z partnerov, ktorá nie je schopná uspokojiť predstavivosť iného, môže slúžiť ako ďalší faktor vzniku problémov a spôsobiť emocionálnu poruchu. A práve táto kombinácia môže  vznikajúce problémy s erekciou ešte viac zhoršiť.

  1. Stereotyp

Ak človek nemá dostatočnú rozmanitosť v intímnom živote, môže v dôsledku stereotypu vznikať odpor k sexu. Skúste trochu viac experimentovať a objavovať nové veci. Iná poloha, masáž, vôňa alebo špeciálne osvetlenie, ktoré navodí tú správnu atmosféru.

  1. Negativizmus

Hlavným dôvodom nepriateľstva partnera a problémov v intímnom živote sú najčastejšie negatívne emócie. Vyvarujte sa im a skúste si užívať spoločné chvíle naplno. Uvedomte si, že sme tu len krátku dobu.

  1. Ochorenie

Áno, môže to byť aj bolesť hlavy. Niektoré migrenózne stavy sú tak silné, že človek nie je schopný normálne fungovať a nepomáha naozaj nič a niekedy ani sex. Každé jedno ochorenie, signalizuje, že telo nie je v poriadku a potrebuje sa s tým vysporiadať, preto je niekedy normálne, že nechuť k intimite odkladáme. V prípade chronických stavov by ste to ale mali riešiť s lekárom. Ide predsa o váš vzťah, v ktorom ste vždy dvaja.

...

Žiadne komentáre