Zdieľaj

Povaha a charakterové vlastnosti sú jednou z hlavných vecí, na základe ktorej si o konkrétnom človeku môžete veľmi jednoducho urobiť svoj názor. Samozrejme, že svoj podiel na celkovom úsudku má samozrejme aj odev. Okrem svojej ochrannej funkcie plní aj tú estetickú, vďaka ktorej si ho vyberáme primárne asi všetci bez rozdielu veku, pohlavia a iných hodnôt. Ako je to ale s doplnkami a časťami oblečenia, ktoré nikto nevidí? Aj tu je dôležité, aby ste si ich vyberali správne, povieme si prečo?

Keď rozhodujúce slovo vhodná príležitosť?

Pre každú životnú situáciu by ste mali mať samostatné súpravy spodnej bielizne: na denné nosenie, nočné a pri zvláštnych príležitostiach napríklad moderné push up podprsenky, ktoré podporia prirodzený tvar vašich prsníkov. Preto je veľmi dôležité, aby ste si spodné prádlo podľa účelu nosenia aj vyberali.

Pravidlá pre výber nohavičiek

Tu, rovnako ako v prípade podprsenky, je veľmi dôležité urobiť správnu voľbu už pri výbere, aby ste sa počas dňa necítili nepríjemné. Postupujte podľa niekoľkých jednoduchých odporúčaní a úspešnosť nákupu štýlových tango nohavičiek bude veľká!

  • neponáhľajte sa
  • zvoľte si správnu veľkosť
  • vyberte si materiál, v ktorom bude môcť vaše telo “dýchať”

A to je vlastne všetko. Veľmi jednoduché, nie? Tak smelo do online nakupovania.

Určite si svoju skutočnú veľkosť

Veľmi často si ženy vyberajú nohavičky, ktoré len približne reprezentujú ich skutočnú veľkosť. Ak sa potom k tomu pridá aj nesprávne pranie a starostlivosť o takýto kúsok malého odevu, môžete si spôsobiť aj nemalé zdravotné problémy, nehovoriac o tom, že sa budete cítiť dosť nepríjemne. Malé spodné prádlo dokonca dokáže obmedziť prirodzenosť krvného obehu v oblasti intímnych partií, takže nič naozaj nepodceňujte.

Aké materiály by ste mali uprednostniť?

Najlepšou možnosťou je prirodzená bavlna s nízkym percentom syntetických vlákien. Tie sú potrebné na dosiahnutie pružnosti a trvanlivosti produktu. Ak si dáte na tieto vlastnosti materiálov pozor aj pri kúpe podväzkových pásov, určite bude vaša spokojnosť z ich nosenia maximálna.

Nenechajte sa uniesť čisto len “syntetikami”. Prispievajú k nadmernému poteniu a vytvárajú vynikajúce podmienky na šírenie nebezpečných baktérií, čo zvyčajne vedie k vážnym a nielen kožným  ochoreniam.

 

...

Žiadne komentáre