Zdieľaj

Ketomix Recenzia - Keď chudnutie nejde tak, ako chcete, začnete hľadať riešenie, ktoré by mohlo fungovať. Zdravá vyvážená strava a dostatok pohybu je základ každej úspešnej redukcie váhy, no i malé prehrešky môžu prekaziť úspech. Ak chcete mať krajšie a štíhlejšie telo, bude to chcieť režim, pravidlá a silnú vôľu. Všetkým, ktorí sa s vždy s novým odhodlaním vrhnú na diétu, chceme predstaviť proteínovú diétu KetoMIX.

Ako funguje chudnutie s KetoMIX?

"Ketónová diéta (alebo proteínová diéta) je postavená na príjme bielkovín a minimálnom príjme sacharidov. Vďaka tomuto sa dostanete do stavu ketózy a vaše telo začne spaľovať energiu uloženú v prebytočných tukoch. Preto nie je potreba žiadnej fyzickej aktivity - vaše telo bude chudnúť za vás. A to všetko rýchlo, bez hladovania a námahy."

Základný princíp KETÓZY

Ketóza je stav, pri ktorom telo využíva ako hlavný zdroj energie tuky. Aby došlo k spaľovaniu energie uloženej v tukoch, musí sa najskôr docieliť nízka hladina cukru v krvi. Zdroje glukózy sú však takmer všade prítomné a v našej bežnej strave veľmi obľúbené. Keďže ich v rôznej forme pravidelne počas dňa prijímame, všetky bunky nášho tela fungujú práve na energii z glukózy a teda nedokážeme spáliť ani žiadny prebytočný tuk.

Ak chcete, aby vaše telo preplo do stavu ketózy, musíte prijať denne menej ako 50 gramov sacharidov. Čo znamená, že sa vzdáte nielen pečiva, cukru, sladkostí a sladených nápojov, ale i sacharidových príloh (zemiaky, ryža, cestoviny,...), všetkých kupovaných polotovarov a ovocia. Nízkosacharidová diéta vedie k nižšej produkcii inzulínu, a telo vtedy začne uvoľňovať mastné kyseliny z tukových zásob. Tieto mastné kyseliny potom putujú do pečene, kde sa zmenia na ketóny, ktoré dokáže telo využívať ako zdroj energie.

Aj v prípade, že sa stravujete zdravo, stav ketózy dosiahnete iba vtedy, ak sa rozhodnete pre hladovku, alebo niekoľkodňový detox. Práve pre zvýšený príjem ovocia a zdravých sacharidov, je ketóza i pri zdravej strave ťažšie dosiahnuteľný stav a vy chudnete pomalšie, alebo máte po čase ťažkosti so stagnáciou váhy. Ketóza vyžaduje odborný prístup, dôkladne vypracovaný jedálniček a postupy stravovania. A to pravdepodobne za jeden večer strávený nad článkami o ketóze nezvládnete.

www.pixabay.com

zdroj:pixabay.com

Ako začať s Ketomix?

Proteínová diéta KetoMIX bola vytvorená v spolupráci s výživovými poradcami a špecialistami v oblasti bielkovín. Prepnúť do stavu ketózy a vylúčiť sacharidy môže byť na začiatku psychicky dosť náročné (telo si bude dožadovať svoju dávku cukru a vás budú ovládať rôzne nálady), preto veľkým bonusom takejto vopred nastavenej a premyslenej diéty je to, že o jedle nemusíte premýšľať. Od KetoMIX dostanete na niekoľko týždňov vopred jedlá pripravené. A nielen to...


Balíček ketónovej diéty KetoMix – zloženie jedál

KetoMIX potraviny obsahujú:

 • vysokokvalitné sójové a srvátkové proteíny
 • vitamíny a minerály - A, B1, B3, B5, B6 a B12, E a K, železo, horčík, mangán, selén, chróm, zínok, jód, molybdén a probiotické baktérie
 • kyselina fenolová - antioxidačné účinky
 • ľanové semienko - prispieva k správnej činnosti mozgu
 • glukomanán pre dobré trávenie a dlhší pocit sýtosti

Kvalitné bielkoviny obsiahnuté v potravinách KetoMix vás ochránia pred neželaným úbytkom svalovej hmoty. Niektoré zle nastavené diéty bez dostatočného množstva proteínov (bielkovín) spôsobujú, že miesto tuku, strácate z objemu svaloviny. Opticky síce chudnete a na váhe je nižšie číslo, ale jadro vašej telesnej konštrukcie – svalstvo – chradne. Čím menej svalov máte, tým menej energie spotrebujú, a tým viac energie sa ukladá do tukových zásob. Iba pri udržaní svalstva dokážete predísť jojo efektu a zachovať si svoju výkonnosť a silu.

Chcem schudnúť s diétnymi plánmi Ketomix!

Podľa toho, koľko kilogramov by ste chceli schudnúť, si zvolíte svoj diétny plán. Od KetoMIX dostanete predpripravené jedlá v práškovej forme, ktoré sú hotové už pár minút a počas niekoľkých týždňov budete v prvej fáze výhradne konzumovať iba KetoMIX potraviny. V druhej fáze sa k nim pridajú odporúčané bielkovinové jedlá a v poslednej – stabilizačnej – fáze vám pre udržanie hmotnosti skvelo pomôže vzorový jedálniček a KetoMIX on-line poradňa.

Najlacnejšie môžete vyskúšať

1. FÁZA

Začiatok chudnutia s KetoMIX preverí vaše odhodlanie. Už po prvých dňoch dokáže vaše telo prejsť do stavu ketózy. Vaša strava však bude úplne iná, ako dovtedy a je zrejmé, že sa budete cítiť neisto, „trochu“ hladne a z dôvodu nedostatku sacharidov možno aj podráždene. Ak nechcete nastupujúci stav ketózy prerušiť, nesmiete konzumovať žiadne bežné jedlá. 


Päť krát denne jete hotové KetoMIX potraviny, ktoré môžete rozšíriť o povolenú zeleninu a to konkrétne: ľadový šalát, hlávkový šalát, čínsku kapustu, pekingskú kapustu, biela paprika, špenát, čakanka, kapusta, kel, uhorka, baklažán, cuketa, zeler, petržel, brokolica, karfiol, huby, výhonky, pór, reďkovky, zelené fazuľky, kyslá kapusta, patizón, fenikel, cibuľa, cesnak, kaleráb, avokádo (1/4 denne), špargľa


Z nápojov je povolené piť kávu (bez cukru a mlieka), čaj (bez cukru, bez sušeného ovocia) a pri veľkej chuti na sladké – menšie množstvo nápojov s umelými sladidlami. Ideálne však aspoň 2-3 litre čistej vody.

2. FÁZA

Po prejdení cez prvú fázu, sa dostanete do druhej, miernejšej, ktorá je akýsi medzistupeň medzi diétnym režimom a zdravou stravou. Podľa predpísaného diétneho plánu jete denne 3 KetoMix jedlá a 2 bielkovinové jedlá s väčším množstvom povolenej zeleniny.

3. FÁZA

Základom stabilizačnej fázy je naučiť sa správne a zdravo stravovať a zabrániť jojo efektu. S tým vám pomôže priložený jedálniček, rady a tipy od odborníkov, sprievodca chudnutím a výživová poradňa on-line zdarma a vždy, keď budete potrebovať.

KetoMIX jedlá

 • KetoMIX kokteily/nápoje – môžete si vybrať 3 zo 7 príchutí (banán, čokoláda, lesná zmes, kokos, káva, vanilka, jahoda)
 • KetoMIX polievky – zeleninová, gulášová, syrová
 • KetoMIX omelety – zeleninová, syrová
 • KetoMIX kaše – čokoládová, banánovo-jablková

Viete, že s KetoMIX začnete chudnúť už po prvých 3 dňoch? Jedinou podmienkou však je, že nesmiete prerušiť ketózu.

Ak potrebujete schudnúť iba pár kíl, napríklad po sviatkoch alebo pred rodinnou oslavou, odporúčame tento najkratší diétny plán s balíčkom jedál KetoMix.

Prvá fáza trvá iba 1 týždeň, v 2. fáze zotrváte 3 týždne a 5 kíl tuku je po mesiaci preč akoby lusknutím prsta. Nezabudnite na stabilizačnú fázu, aby sa vám stratené kilá po návrate k bežnej strave nevrátili aj s „prídavkom“.

Výraznejšiu zmenu tela a aj zmenu šatníka isto zaznamenáte pri úbytku 10 kilogramov. Nové šaty, nový kabát,...krivky to plaviek – motivácií by sa našlo.

Stačí ak vydržíte 2 týždne v prvej fáze a 4 týždne v druhej fáze.

Rozhodli ste sa, že sa nedáte spomaľovať žiadnymi kilami navyše, že tých 15 kíl nadváhy k vám nikdy nepatrilo a ani ich už nechcete na sebe nosiť? Tak sa pustite do zmeny s KetoMIX.

Prvá fáza je dlhšia - 4 týždne a na ňu plynulo nadviaže 5 týždňov druhej fázy. Za 9 týždňov si stav ketózy obľúbite a možno zistíte, že sa cítite omnoho lepšie.

Ak chcete úplne zmeniť svoj život a ukázať svetu svoje chudé „JA“, bude to chcieť veľa odhodlania.

Pripravte sa na 6 týždňov v prvej fáze a 8 týždňov v druhej fáze. Nezabudnite ani na stabilizačnú fázu, aby ste sa z nového tela mohli tešiť natrvalo.

Ak chcete podstúpiť veľkú hmotnostnú zmenu, odporúčame, aby ste si diétny jedálniček KetoMIX najskôr vyskúšali. Výhodné je kúpiť si jedálniček na kratšie obdobie a ak zistíte, že zotrvanie v prvej fáze pre vás nie je vôbec náročné, doplňte zásoby KetoMIX jedál. Urobte tak však včas, aby nedošlo k prerušeniu ketózy. Doba dodania ďalšieho balíčku je približne 3-4 dni.

Určite vás bude zaujímať, že…

Jedlá KetoMIX sú prekvapivo chutné a plné dôležitých živín.

Keď si prezriete ponuku KetoMIX jedál, možno nadobudnete pocit, že sa budete stravovať instatne, práškovo, bez chuti a umelo. Recenzie zákazníkov to však nepotvrdia. KetoMIX kokteily, kaše, polievky a omelety majú veľmi dobrú chuť a vyvážené množstvo proteínov a všetkých dôležitých vitamínov a minerálov.Nemusíte sa obávať, že prídete o svalovú hmotu. Nehrozí vám ani nutričná podvýživa. Diéta je navrhnutá tak, aby plne nahradila bežné jedlo a tiež aj - aby chutila a navodila pocit sýtosti. Okrem syntetických vitamínov, produkty neobsahujú žiadne chemikálie (syntetické vitamíny sa vyskytujú bežne vo vitamínových doplnkoch).

Príprava KetoMIX jedla vám nezaberie viac ako 5 minút.

Budete presne vedieť, čo máte a čo môžete jesť a navyše sa nemusíte rozptyľovať ani zdĺhavým pobytom v kuchyni. Krátky čas prípravy oceníte nielen v práci, ale i vtedy, ak pripravujete klasické jedlo ostatným členom rodiny. Nemusíte variť na dvakrát.

Stav ketózy prináša pre telo viac benefitov, ako len chudnutie.

V stave ketózy za zmierňujú viaceré zdravotné ťažkosti, telo sa uzdravuje a naučí sa využívať rôzne druhy energie (nielen zo sacharidov). Výskumy poukazujú na to, že ketóza má svoj význam pri srdcovo-cievnych ochoreniach, cukrovke, pri podpore liečby mozgových ochorení, autoimunitných zápalových ochorení a dokonca aj pri rakovine (rakovinotvorné bunky sa "vyhladujú").

Nesmiete zhrešiť, inak začínate odznova.

Toto majte vždy na pamäti, keď vás bude lákať chuť na sladké alebo akékoľvek sacharidové jedlo.

Váš mozog nebude o nič ukrátený.

Mozgové bunky používajú ako prioritný zdroj energie glukózu. Mozog je však veľmi prispôsobivý a už po pár dňoch sa sa prenastaví na využívanie energie z ketónov. Pri Ketomix diéte prijmete denne do 50 gramov sacharidov, a koniec koncov, toto množstvo je pre mozgovú činnosť dostačujúce.

Nemusíte cvičiť. Ale prečo nevyužiť prílev energie?

Ak sa telo dostane do ketózy, začne spaľovať tuky a čerpať zo zásob na svoj bežný chod. Možno sa prvé dni budete cítiť malátne a unavene, dokonca sa môže objaviť aj bolesť hlavy a nevoľnosť – to všetko by mali byť znamenia, že telo prechádza na iný režim využívania energie. U mnohých ľudí, ktorí schudli v ketóze, sa následne po prvých kritických dňoch udeje opak a zrazu majú energie na rozdávanie. Vtedy sa samozrejme môžete venovať nenáročnej prirodzenej pohybovej aktivite, vylepšovať svalstvo a svoju kondíciu.

KetoMIX je česká značka – český výrobca

Dali si záležať na kvalite svojich produktov a výbornom poradenskom servise. Máte istotu odborných rád, ktorým porozumiete.

KetoMIX: Zhodnotenie – Skúsenosti – Recenzia - Plusy – Mínusy

Nízkosacharidová diéta KetoMIX má v sebe dobrý potenciál. Pracuje totiž s odbornými poznatkami o využívaní a spaľovaní energie v ľudskom tele. Navyše, má i jasné zameranie - nízky príjem sacharidov a zvýšený príjem proteínov.

Pre koho je KetoMIX určená:

 • pre tých, ktorí už vyskúšali veľa diét, ale bez výsledku
 • pre tých, ktorí túžia po krajšom a štíhlejšom tele a nevedia, ako na to
 • pre tých, ktorí nechcú tráviť čas rozmýšľaním o vhodnom diétnom jedle a jeho varení
 • pre mužov aj ženy, bez rozdielu váhy a veku*

(*Ak máte dlhodobé zdravotné ťažkosti alebo viac ako 65 rokov, odporúčame pre zahájením diéty konzultáciu s lekárom.)

Pravdepodobne vám hlavou preletela myšlienka, že takéto stravovanie nezvládnete. Veríme, že vás inšpiruje množstvo spokojných zákazníkov, ktorým sa v chudnutí s KetoMIX viac ako darilo (ich recenzie sú na internete dostupné). Kritické sú zvyčajne iba prvé dni. Po tom, ako vaše telo prejde do ketózy, prestanú vás ovládať sacharidy a návaly hladu. Zbavíte sa chuti na sladké. Naučíte sa, ako sa stravovať v menšom množstve viac krát za deň. 

Na to, aby ste s KetoMIX schudli, nemusíte cvičiť. Akákoľvek ľahká športová aktivita je vítaná, ale do náročných fyzických tréningov sa nepúšťajte. Nemali by ste dostatok energie.

Na rozdiel od konkurencie, sú KetoMIX jedlá príjemnej chuti a keďže sa pohrali s rôznymi príchuťami, neobjete sa ich a nebudete postrádať na rozmanitosti. Od KetoMIX dostanete pri objednávke „balíčka“všetko, čo k chudnutiu potrebujete – jedlá, jedálniček, popis redukčných plánov, jednoduché aj zložitejšie recepty pre 2.fázu chudnutia a navyše služby výživovej poradne zdarma.

Ak vás zaujímajú otázky na najrôznejšie odpovede – viac info nájdete TU.

Najlacnejšie môžete vyskúšať

Plusy

 • Chudnutie začína už na tretí deň
 • Kompletné menu, jedálniček, rady a tipy ako sa stravovať, online poradňa
 • 4 stupne chudnutia – individuálne diétne plány pre rôzny váhový úbytok
 • Vhodné pre mužov aj pre ženy
 • Jedlo je hotové za 5 minút – žiadne zdĺhavé varenie a nakupovanie potravín
 • Chutné jedlá s množstvom rôznych príchutí
 • Reálne výsledky za určité časové obdobie
 • Nechudnete len doma, ale i v práci a na cestách – Ketomix jedlo si jednoducho vezmete so sebou
 • Bez jojo efektu
 • Bez škodlivých chemických prísad
 • Vyrobené v ČR

Mínusy

 • Prvé 2-3 dni sa môžete cítiť „nepohodlne“ – bolesť hlavy, nevoľnosť, únava
 • Stav ketózy nesmiete narušiť príjmom sacharidov
 • Okrem KetoMIX jedál by ste sa mali zásobiť aj množstvom rôznorodej zeleniny
 • Nevhodné pre ľudí s alergiou na laktózu, mlieko, sóju, vajce alebo horčicu

KETOMIX

9.7

KETOMIX

9.7/10

Plusy

 • Vhodné pre mužov aj pre ženy
 • Jedlo je hotové za 5 minút
 • Chudnutie začína už na tretí deň
 • Bez jojo efektu
 • Chutné jedlá s množstvom rôznych príchutí

Mínusy

 • Prvé 2-3 dni sa môžete cítiť „nepohodlne“ – bolesť hlavy, nevoľnosť, únava
 • Nevhodné pre ľudí s alergiou na laktózu
...

Žiadne komentáre