Zdieľaj

KetoFit recenzia - Ak ste žena, tak táto recenzia je určená pre vás. Snažíte sa schudnúť a chýba vám disciplína? Už je to raz tak, že čím viac sa snažíme vyradiť zo stravy pokušenia, o to viac ich všade vidíme. Nelámte si hlavu prepočítavaním kalórií, nehnevajte sa na seba, že ste zase raz “zlyhali”. Rada by som vám predstavila spôsob stravovania - diétny režim, pri ktorom nebudete musieť myslieť na jedlo, nebudete trpieť hladom ani podvýživou a skutočne sa zbavíte 5 kg,9 kg i 15 kilogramov za veľmi krátku dobu.

Recenzia Ketofit - ako schudnúť ľahko a bez stresu

Moje kolegyne, kamarátky a samozrejme i ja z času na čas podľahneme novému diétnemu objavu a popravde - vždy sa nájde pár kilogramov, ktoré nie sú naše a chceme ich čo najrýchlejšie poslať preč. Tak to bolo aj pri objavení Ketofit ketodiéty, ktorú tri z mojich kolegýň podstúpili. Ja som sa na tento krok neodhodlala, v tom čase som dojčila, takže som bola iba pozorovateľ ich zmien v stravovaní, zmien na postave a občas i výkyvov na nálade - najmä zo začiatku diétovania.

V tomto článku, by som vám rada predstavila, čo je to Ketofit diéta, na akej myšlienke funguje, prečo je ideálna pre ženy, čo musíte urobiť, aby ste sa zbavili prebytočných kilogramov a samozrejme nezabudnem ani na priebeh chudnutia kolegýň, celkové zhodnotenie a recenzie pre Ketofit.

Čo je to Ketofit diéta

Ako je už z názvu pravdepodobne zrejmé, Ketofit diéta je ketodiéta, alebo aj ketónová diéta. Jej základom je navodenie stavu ketózy, ktoré môžete dosiahnuť iba pri minimálnom príjme sacharidov zo stravy. Keďže telo nebude mať energiu zo sacharidov, musí prejsť na využívanie iného zdroja energie a teda na efektívne využívanie tukov. V pečeni z tuku vznikajú ketóny, ktoré sú novými nosičmi energie. Pri ketodiéte prijímate vyšší obsah zdravých tukov a kvalitných bielkovín, aby ste si udržali zdravú svalovú hmotu a pritom naštartovali aktívne spaľovanie prebytočných tukových zásob.

Aktuálne je na trhu niekoľko ketodiét s vlastnými produktami. Niektoré dokážu obhájiť svoje výsledky so zástupom spokojných zákazníkov, iné skúšajú napodobniť dlhoročné výskumy a patentované produkty aspoň pútavými obalmi.

Ketofit je pre ženy

KetoFit je výhradne zameraná iba na potreby žien a fungovania ich tela. Predsa len, od prírody máme menej svalov a viac tuku, iné zastúpenie živín v tele, mávajú s nami hormóny a častejšie podliehame chuti na sladké ako muži.

Čo by vás na na KetoFit diéte mohlo upútať?

 • Nebudete trpieť hladom – jete 5-6 x denne.
 • Špeciálna strava je prírodného zloženia a obsahuje všetky dôležité živiny, látky a minerály pre správne fungovanie ženského tela.
 • Reálne začnete chudnúť už od prvých dní – efektívne a rýchlo.
 • Spaľujete tuky, nestrácate svalstvo.
 • Ketodiéta Ketofit spĺňa legislatívne podmienky plnohodnotnej náhrady stravy (výrobky sú schválené pre EÚ).
 • Diéta vznikla v ČR a vytvorili ju odborníci na stravu vrcholových športovcov.  Vy však pri tejto ketodiéte nemusíte cvičiť vôbec.
 • V ideálnom prípade nemusíte variť – šetríte svoj čas, peniaze a nepodliehate pokušeniam v obchode a kuchyni.
 • V prípade nespokojnosti máte garanciu vrátenia peňazí.

Mnoho diét, na ktoré sa odhodláte, stroskotá práve na tom, že musíte nakupovať suroviny a variť - ako pre seba, tak aj pre rodinu. Hoci si možno zo začiatku dokážete odopierať pečivo a prílohy, nejesť mastné a sladké jedlá, prirodzený úbytok kilogramov je však pomalší a tak časom strácate motiváciu. Vyvážená strava a dostatok pohybu sú základom zdravého životného štýlu, no pokúsiť sa “nakopnúť” metabolizmus a spaľovanie v priebehu pár týždňov, schudnúť 10 kilogramov a mať zo seba dobrý pocit - práve to sú dôvody, pre ktoré už tak veľa žien vyskúšalo produkty a redukčné plány Ketofit.

Ketofit diéta - zloženie jedál

Základom keto stravovania je znížiť príjem sacharidov, čím sa zníži glykemický index potravy, klesne hladina inzulínu a s ňou aj chuť do jedla. Telo prepne z režimu ukladania tukov na spaľovanie tukov, čo znamená, že práve tuky budú novým zdrojom energie. Ketofit produkty obsahujú biologicky aktívne prírodné bielkoviny RAW FOOD, ktoré prispievajú k udržaniu zdravej stavby tela - pre ochranu kostí, svalov, tkanív, ale i pokožky, vlasov a nechtov.

Obsah sacharidov v produktoch Ketofit je prísne strážený, aby neprekročil hodnotu 6 g/ 100 g, v opačnom prípade by nedošlo k navodeniu stavu ketózy.

Viaceré diéty spôsobujú v dlhodobom časovom horizonte nutričnú podvýživu - ženám slabnú kosti, strácajú svalovú hmotu a slabnú, lámu sa im nechty, začnú vypadávať vlasy a ich imunita slabne. V KetoFit je okrem základného zastúpenia makroživín aj celý rad dôležitých minerálov a vitamínov + obsiahnutá dôležitá vláknina. Medzi minerálmi je najmä meď, horčík, zinok, selén, draslík, niacín, mangán a jód.

Pre koho je KetoFit diéta určená?

 • Jednoznačne pre ženy, ktoré chcú rýchlo a účinne schudnúť, vo veku 18-66 rokov bez vážnych zdravotných ťažkostí a porúch. Už za pár týždňov môžete mať menej o 5, 9 či až 15 kg bez straty energie a výkonnosti.
 • Vhodná je i pre všetky pracovne alebo rodinne vyťažené ženy, ktoré sa nestíhajú zaoberať počítaním kalórií a na športové aktivity nemajú dostatok času.
 • Pre ženy, ktoré chcú/potrebujú rýchlo schudnúť a zlepšiť svoju disciplinovanosť v stravovaní

Základné KetoFit produkty

Ide o instantné jedlá v sáčkoch, obaloch alebo dózach, ktoré sú hotové už za pár minút. Presné dávkovanie, gramáže a odporúčané kombinácie jedál od raňajok až po večeru nájdete na Ketofit.sk (prelink)

 • Proteínový koktail KetoFit s možnosťou výberu z 20 rôznych príchutí
 • Proteínová omeleta KetoFit v 3 rôznych príchutiach
 • KetoFit polievka v 4 príchutiach
 • Proteínová kaša Ketofit - čokoládová a krupičná kaša s 20 príchuťami

A mnoho ďalších chuťoviek - proteínové tyčinky, puding, proteínové pečivo, omáčky, ... 

Ketofit - redukčné plány

Základom redukčných plánov je konzumácia pokrmov zo špeciálnej stravy KetoFit v 2 základných fázach:

 • Fáza chudnutia: 5 jedál KetoFit, jete každé 3 hodiny, môžete jesť akékoľvek jedlo z ponuky s výnimkou chuťoviek.
 • Stabilizačná fáza: 3 jedlá Ketofit + 2 bielkovinové jedlá, jete každé tri hodiny, do stravy postupne zaraďujete potraviny povolené pre ketónovú diétu a na záver už aj isté množstvo sacharidov.

Ideálny pre miernu zmenu hmotnosti

Váhový úbytok 5 kg

98 jedál Ketofit


1 týždeň základná fáza + 3 týždne stabilizačná fáza

Pre strednú redukciu hmotnosti

Váhový úbytok 9 kg

154 jedál KetoFit


2 týždne základná fáza + 4 týždne stabilizačná fáza

Pre veľkú redukciu hmotnosti

Váhový úbytok 15 kg

245 jedál KetoFit


4 týždne základná fáza + 5 týždňov stabilizačná fáza

Extra vysoká redukcia hmotnosti

Váhový úbytok viac ako 24 kg

245 + 154 jedál KetoFit (Maxi + Optimal)

4 týždne základná fáza + 5 týždňov stabilizačná fáza

+

2 týždne základná fáza + 4 týždne stabilizačná fáza

Ketofit  - Recenzie a zhodnotenie

Aby som nezostala len pri informáciách, ktoré nájdete na oficiálnej stránke, nesmiem zabudnúť na skúsenosti a priebeh chudnutia u mojich kolegýň:

Daniela - 40 rokov, viac ako 25 kilogramov nadváha

Danka výborne pečie a aj jej vlastné zákusky chutia. Ona sama priznáva, že je to jej obrovská slabosť a keďže sa začínali ozývať boľavé kĺby a chrbtica, rozhodla sa pre zmenu. Radikálnu zmenu. Veľmi sme jej držali palce, aby táto diéta konečne vyšla. Prvé dni boli dosť problematické. Snažila sa držať “nad vodou”, no z veselej kopy sa stala tichá trochu podráždená osôbka, ktorá diétovanie chcela skončiť. Ešteže túto diétu s ňou v rovnakom termíne držali aj ostatné. Ona sama však musela vydržať celé 4 týždne základnej fázy chudnutia a následne prejsť na 5 týždňov stabilizačnej fázy (redukčný plán Ketofit MAXI). Videli sme, aké je to pre ňu náročné. Ale ona to zvládla, síce zo začiatku bojovala s hladom, únavou a horšou náladou, no za 2,5 mesiaca mala o 16 kg menej a to nám dokonca každý pondelok doniesla nedeľné zákusky, ktoré napiekla. Všetkým ženám, ktoré sa na KetoFit diétu odhodlávajú odporúča, aby na bežnú stravu prechádzali postupne a nepodľahli opäť lákavým pokušeniam. V priebehu mesiaca sa jej totiž necelé 3 kilá vrátili ako bumerang naspäť, no sama priznáva, že to bolo najmä pre jej nedisciplinovanosť.

Eva - 35 rokov, nadváha 10 kilogramov

Naša Evička si nevedela nájsť na pohyb čas, celé dni pracuje za počítačom a od tridsiatky sa na ňu postupne nabalilo 10 kg. Nie že by jej nepristali, ženské krivky, plné prsia a boky nie sú na škodu, ale necítila sa vo svojej koži a čakala ju po vyše 6 rokoch dovolenka pri mori. Pre krásnu postavu v plavkách sa rozhodla pre 6 týždňov s KetoFit (redukčný plán Ketofit OPTIMAL) a začala pravidelne cvičiť. Jej úlohou bolo absolvovať 2 týždne v základnej fáze chudnutie a 4 týždne v stabilizačnej fáze. Keď skončila základná fáza, ktorú zvládla bez problémov, vrhla sa aj na aeróbne cvičenie a oprášila bicykel. Za necelé dva mesiace bolo výsledkom mínus 10 kilogramov, pevnejšie telo a spokojná usmiata kolegyňa.

Nikola 27 rokov - plus 6 kilogramov navyše

Nikolina východzia pozícia bola najlepšia, po pôrode jej zostalo iba pár kg navyše v oblasti brucha a stehien. Kúpila si redukčný plán SOFT a za mesiac už nadšená kupovala menšie rifle. V základnej fáze chudnutia bola iba jeden týždeň, zvyšné tri týždne už udržiavala stabilizačnú fázu a postupne prešla na bežnú stravu, v ktorej znížila konzumáciu pečiva a zemiakových príloh. Popri práci a malom dieťati ocenila, že netreba myslieť na jedlo a všetko mala vždy po ruke.

Ketofit: Plusy a Mínusy

Čo sa vám bude páčiť:

 • Účinná a rýchla diéta - chudnete už od prvých dní bez úbytku svalovej hmoty
 • Vytvorená výživovými odborníkmi v ČR
 • 5-6 jednoducho pripraviteľných jedál denne = bez hladovania
 • Prejdete z režimu ukladania tuku na režim spaľovania tuku
 • Rozmanité príchute -žiadne stereotypy
 • Pokrmy obohatené o dôležité výťažky, živiny a vlákninu udržujú zdravie ženy
 • Nemusíte športovať, aby ste schudli
 • Webová stránka s online podporou, poradňou, jedálničkom, receptami a e-bookom zdarma
 • Doprava nad 60€ zdarma, doručenie do 48 hodín
 • Možnosť vrátenia peňazí pri nespokojnosti do 14 dní

Čo by ste mali zvážiť:

 • Vyššia cena (zodpovedá však výživovej kvalite KetoFit pokrmov)
 • Možné dočasné ťažkosti počas prechodu do stavu ketózy (únava, bolesť hlavy, zápach z dychu, zápcha)
 • Možný jo-jo efekt po návrate k bežnej strave (dôležitá je celková úprava stravovacích návykov)
 • Diéta je uspôsobená špeciálne pre ženy, nevhodná pre mužov

KetoFit - čo by vás ešte mohlo zaujímať?

Prečo je cena taká vysoká?

Pri prvom pohľade na ceny balíčkov sa bežnému smrteľníkovi môže zdať cena za “prášky” vysoká. Tieto instantné pokrmy však obsahujú výživné látky z množstva kvalitných prírodných surovín, pre zachovanie maximálnej čerstvosti nie sú konzervované a ich trvanlivosť preto nie je dlhšia ako 12 mesiacov. Ak vezmete do úvahy fakt, že pre seba nemusíte počas diétovania nakupovať potraviny a prepočítate si cenu za porciu, dostanete sa na celkom primeranú a tolerovateľnú sumu, len to hneď nie je zrejmé. Zo skúseností mnohých žien je jasné, že diéta funguje a konečne sa zbavíte prebytočných kilogramov

Obľúbený redukčný plán Optimal - 6 týždňov - 154 jedál - cena približne 250€

Cena za porciu:

 • Proteínový koktejl Ketofit - 1,40 €
 • Proteínová omeleta KetoFit - 1,90 €
 • KetoFit polievka - 1,90 €
 • Proteínová krupičná kaša KetoFit - 1,90 €

Aké nežiadúce účinky sa môžu objaviť?

Pri ketónových diétach sa môžete v istých prípadoch stretnúť s miernymi ťažkosťami, najmä počas prvých dní. Môžu sa objaviť bolesti hlavy a únava, dočasné zníženie výkonnosti, horšie sústredenie, tráviace ťažkosti a zápcha. Všetko pominie s nástupom ketózy, vaše telo si počas prvých dní musí odvyknúť od príjmu sacharidov a začať spracovávať energiu z tukov. Dostatočný pitný režim pomáha pri bolestiach hlavy i ako prevencie pred zápchou.

Chcem schudnúť viac ako 15 kilogramov - ako mám postupovať?

Odborníci neodporúčajú, aby ste základnú fázu chudnutia podstupovali dlhšie ako 3-4 týždne. Ak chcete schudnúť napríklad 20-30 kilogramov, je potrebné spojiť dva redukčné plány. Začnete s redukčným plánom MAXI (4 týždne fáza chudnutia, 5 týždňov stabilizačná fáza) a naň nadviaže redukčný plán OPTIMAL (2 týždne fáza chudnutia, 4 týždňa stabilizačná fáza) Dôležité je, dopriať telu dostatok povolených potravín počas stabilizačnej fázy, aby ste si neprivodili zdravotné problémy.

Pre koho nie je KetoFit diéta vhodná?

 • Pre tehotné a dojčiace ženy
 • Ak máte tráviace ťažkosti, ochorenia pečene a obličiek, srdcovocievne ochorenia, metabolické poruchy, cukrovku - vždy sa o vhodnosti ketónovej diéty poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom
 • Ak ste alergická na mlieko, ryby, sóju, vajcia, lepok, orechy

Neviem, či mi tento typ stravy bude vyhovovať. Môžem Ketofit produkty najskôr vyskúšať?

V ponuke KetoFit e-shopu nájdete i skúšobný balíček produktov za veľmi priaznivú cenu. Alebo si môžete objednať produkty z hlavných kategórii v takej príchuti, ako si želáte. Oplatí sa sledovať Ketofit Akcie, v ktorých ušetríte až desiatky EUR.

Na záver

Ak uvažujete nad tým, že sa odhodláte KetoFit diétu vyskúšať, no možno vás ešte niektoré informácie odrádzajú, tak vedzte, že kilogramy, ktoré máte navyše, sú pre vaše telo v dlhodobom horizonte škodlivejšie ako jedna účinná pártýždňová diéta. Nadváhu ste si pravdepodobne neprivodili výhradne zdravou stravou a za pomoci KetoFit diéty máte možnosť získať krajšie telo - teda akýsi impulz nevrátiť sa k starým stravovacím návykom a radšej si osvojiť lepší a zdravší životný štýl.

KetoFit

8.4

KetoFit

8.4/10

Plusy

 • Účinná a rýchla diéta
 • Prejdete z režimu ukladania tuku na režim spaľovania tuku
 • Nemusíte športovať, aby ste schudli
 • Doprava nad 60€ zdarma, doručenie do 48 hodín
 • Možnosť vrátenia peňazí pri nespokojnosti

Mínusy

 • Diéta je uspôsobená špeciálne pre ženy, nevhodná pre mužov
...

Žiadne komentáre