Primulus recenzia – energia a testosterón

Primulus recenzia – energia a testosterón

0
Zdieľaj

Primulus recenzia a skúsenosti – Máte po tridsiatke a nestíhate sa čudovať, čo sa to s vami deje? Ubúda fyzická sila, každý prehrešok v strave sa ukladá do brucha, so sezónnymi vírusmi si tykáte, ste podráždený a nič vás nebaví a ešte aj v posteli nevládzete, nemôžete… Chcete sa naspäť dostať do svojej formy? Čítajte ďalej.

S pribúdajúcimi rokmi klesá v tele muža hladina dôležitého hormónu – testosterónu. Každoročný úbytok prispieva k zhoršeniu vášho celkového fyzického zdravia a psychickej pohody. Ak nechcete po 50tke skončiť ako mrzutý starší pán s pupkom , navyše bez chuti na sex, nedovoľte aby s vami jeho úbytok zamával. Ako zvýšiť testosterón?

Všetko dôležité o testosteróne, o tom, aký je jeho vplyv a čo môžete pre seba urobiť, nájdete v našom obsiahlom článku TU. (Spolu s testom, ktorý vám možno dá odpoveď na vaše pochybnosti.)

Teraz však pristúpme k jednoduchému a účinnému riešeniu. Na trhu je viacero výživových doplnkov sľubujúcich zvýšenie testosterónu, ale len za jedným sú tisícky spokojných mužov, ktorým sa zlepšil štandard ich života. Naviac, ide o kvalitný český výrobok čisto prírodného zloženia. Predstavme si Primulus.

Primulus recenzia – multivitamín moderného muža

Český výrobca si na jeho zložení dal skutočne záležať. Nájdete v ňom všetko to, čo pre prirodzenú podporu hladiny testosterónu potrebujete ( Tribulus terrestris, Senovka grécka ) a navyše aj široké zastúpenie vitamínov a minerálov, ktoré dokážu podporiť váš imunitný systém, rast a funkčnosť svalov, silnejšie kosti, stimulovať tvorbu červených krviniek a i.

Zloženie Primulus

 • vitamín C – ako jeden z najdôležitejších antioxidantov zabraňuje starnutiu organizmu, dôležitý pre podporu fungovania imunitného systému a stimuláciu tvorby bielych a červených krviniek.
 • vitamín D3 – jeho najväčším plusom je, že pomáha telu lepšie vstrebávať prijatý vápnik, jeho pravidelným príjmom zamedzíte nepriaznivým prejavom nedostatku vápnika ako je osteoporóza, oslabené zuby, vlasy, pokožka a prispieva k normálnej činnosti svalov.
 • vitamín B6 – napomáha pri udržiavaní optimálnej hladiny hormónov, má pozitívny účinok pri tvorbe svalových buniek, je dôležitý pri vstrebávaní zinku a horčíka. Pôsobí preventívne proti nervovým ochoreniam, zlepšuje náladu.
 • zinok nesmierne dôležitý minerál, ktorý v mužskom tele zvyšuje produkciu testosterónu, aktivitu spermií, priaznivo pôsobí na potenciu.
 • Selén – príjmom tohto prvku zabezpečíte svojmu telu ochranu pred starnutím buniek a pred srdcovo cievnymi ochoreniami. Navyše podporuje obranyschopnosť, odbúrava únavu, svalovú slabosť a podráždenosť.
 • horčík – jednoznačne prospešný prvok pre prostatu muža, pomáha udržiavať normálnu funkčnosť svalov a nervov, zdravý imunitný a kardiovaskulárny systém a taktiež zdravé kosti a zuby.
 • extrakt zo Senovky gréckej – výnimočná rastlina s výnimočnými účinkami: upokojuje tráviaci systém, znižuje hladinu cukru v krvi a tiež škodlivého cholesterolu, celkovo zlepšuje látkový metabolizmus tela. Je známou afrodiziakálnou látkou.
 • extrakt z Kotvičníka zemného – alebo aj zelená „viagra“, najčastejšia zložka prípravkov na podporu sexuálnych funkcií, prirodzená podpora tvorby testosterónu, má pozitívny vplyv na potenciu a využíva sa dokonca pri mužskej neplodnosti.
 • extrakt z Čierneho korenia – silný antioxidant, ktorý podporuje imunitu, hlavná účinná látka piperín doslova rozprúdi krv v tele. Urýchľuje vstrebávanie ostatných zložiek.

V akých oblastiach môžete očakávať zlepšenie?

Užívateľmi overený kvalitný český produkt Primulus si už získal svoje meno medzi mužmi rôznych vekových kategórií. Veľkú zásluhu na tom má vysoký obsah účinných látok, vďaka ktorým:

 • zvyšuje hladinu prirodzeného testosterónu
 • podporuje imunitu a buduje obranyschopnosť
 • dodáva viac energie a vitality
 • urýchľuje naberanie svalovej hmoty
 • zlepšuje vašu náladu
 • priaznivo pôsobí na libido a sexuálnu túžbu, zlepšuje kvalitu sexuálneho života

TIP !
Objednajte priamo u distribútora za najlepšiu cenu – Prejsť na web distribútora

Primulus recenzia – balenie, dávkovanie a cena

V jednom balení nájdete 60 tabliet, ktoré pri odporúčanom dávkovaní 2 tablety/denne pokrývajú 1 celomesačnú kúru.

Prvé pozitívne účinky môžete na sebe spozorovať po 2 týždňoch pravidelného užívania. Záleží však od toho, v akých hladinách bola hodnota vášho testosterónu pôvodne. Preto sa zlepšenie môže dostaviť aj o niečo neskôr. Ak sa pre Primulus rozhodnete, nezabúdajte na pravidelnosť. Muži si najviac pochvaľujú trojmesačnú kúru, ktorá vám vám akokeby vleje novú krv do žíl.

Cena jedného balenia od oficiálneho predajcu je 21€ . Aj keď si možno poviete, že táto suma za výživový doplnok je vyššia, v skutočnosti získate za 70 centov denne svoju dávku prírodného multivitamínu vytvoreného špeciálne po potreby muža – pre zvýšenie testosterónu, prílev energie, lepšia imunita.

10%zľava na váš nákup – kód:  TST0217 ⇒ uplatniť zľavu môžete tu

Čo na Primulus hovorí vyše 8000 spokojných mužov? (recenzie a skúsenosti)

Začnem sebou Primulus užívam zatiaľ dva mesiace a skutočne napĺňa moje očakávania. Je pravdou, že ešte prednedávnom som býval dosť často mrzutý a niekedy aj celkom nepríjemný na svoju partnerku. Toto možno pripisovať nižšej hladine testosterónu a u mňa ako čerstvého štyridsiatnika o to viac. Andropauza ako vyšitá. Len bolo dôležité si to priznať. Momentálne sa však cítim oveľa lepšie a komfortnejšie a aj partnerka sa teší – skoro každý večer. Tablety Primulus som začal užívať podľa pokynov výrobcu a to 2 denne – jednu ráno a jednu večer. Na začiatok som si objednal 3 balenia (180 ks), ktoré mi vystačia na 3 mesiace intenzívnej kúry.

Čo si pochvaľujú ostatní? Zhrniem to hlavné

 • Prílev energie na zvládanie každodenných povinností
 • Prekonanie únavy z práce, stresových situácií, pocit vitálnosti a chuť skúšať nové aktivity
 • Väčšia výkonnosť v športových aktivitách, s čím súvisí aj nárast svalovej hmoty
 • Všetky dôležité vitamíny pre muža v jednom výživovom prípravku
 • Skvalitnenie sexuálneho života (dlhšie aj častejšie)
 • Navodenie duševnej pohody, vymiznutie náladovosti a podráždenosti, lepšia kvalita spánku.
 • Lepšia imunita, žiadne sezónne prechladnutia, rýchlejšia regenerácia tela.

Čo by Vás ešte mohlo zaujímať?

Primulus je nenávykový, bez vedľajších účinkov a vhodný pre mužov od veku 20 rokov a viac.

Primulus zvyšuje hladinu testosterónu len na hodnotu, ktorá je prirodzená vášmu telu – je teda bezpečný. Nespôsobuje žiadne negatívne metabolické efekty – po ukončení kúry, klesne hladina testosterónu vo vašom tele na takú, aká bola pred užívaním Primulusu. Na rozdiel od anabolických steroidov, tento prírodný doplnok podporuje a stimuluje telu vlastný testosterón.

Prečo si Primulus kúpiť?

Normálna hladina testosterónu dokáže ovplyvniť fungovanie vášho tela a priniesť viaceré výhody. Môžete získať naspäť kvalitu svojho života a tešiť sa z každého dňa. Opäť byť mužom energickým, silným a výkonným. Nenechajte sa obmedzovať a skúste nanovo naštartovať aj to, čo už nefungovalo. Ja a tisícky ďalších mužov Primulus odporúčame a hodnotíme veľmi pozitívne.

PRIMULUS

9.5

Kvalita-Cena

9.7/10

Rýchlosť účinku

9.2/10

Nežiaduce účinky

9.7/10

Plusy

 • TOP Produkt
 • podporuje a stimuluje telu vlastný testosterón
 • bez vedľajších účinkov
...

Žiadne komentáre