Domů Detoxikácia Gold Star – Detoxikácia

Gold Star – Detoxikácia

45 

GOLD STAR

Cordyceps a Ganoderma

Gold Star je prípravok obsahujúci výťažky z čínskych húb Cordyceps sinensis a Ganoderma lucidum. Je vhodný pre športovcov, pretože podporuje vyššiu svalovú aktivitu, vytrvalosť a energetickú rovnováhu.

Účinky týchto zložiek v prípravku napomáhajú:

posilňovať imunitný systém

zvyšovať odolnosť organizmu voči vírusovým infekciám

znižovať krvný tlak a hladinu cholesterolu

má pozitívne účinky na obehový systém, pečeň a obličky

podieľajú sa na zmiernení prejavov alergie a astmy

pôsobia proti únave

bojujú proti vplyvu stresových faktorov na organizmus

harmonizujú denný biorytmus

skvalitňujú spánok

Prípravok Gold Star využíva tieto účinky hubových zložiek, a tým prispieva k celkovej výkonnosti, povzbudzuje vitalitu a zvyšuje zdatnosť. Okrem toho sa jeho funkcia prejavila aj pri stimulácii aktivity bielych krviniek podieľajúcich sa na boji proti nádorovým bunkám a infekcii.

Tieto liečivé huby sú známe svojim napádaním iných druhov hmyzu. Výtrusy huby vyklíčia na povrchu tela hmyzu, podhubie podrastie ďalej do organizmu a stravuje ho. Hmyz pred uhynutím zalieza do pôdy a po smrti získava mumifikovaný vzhľad, jeho vnútro ovplyvňuje podhubie, ktoré v ňom prečká aj dlhšiu dobu. Dosahujú výšku 5 – 20 cm.

Cordyceps sinepsis

Cordyceps sinepsis je tradičným liekom čínskej medicíny. Cordyceps sa v Číne používa ako prostriedok pre upevňovanie zdravia a prevencia dlhšie ako 1300 rokov. Už pred mnohými storočiami Číňania nazývali cordyceps „zázračným božím dielom“. Cordyceps čínsky (Cordyceps sinensis) je ako živá bytosť. Jeho forma existencie je obdivuhodná, je ako dvojjediná bytosť, je to huba a aj hmyz, ako bolo povedané v starobylej čínskej knihe z roku 1757. Nachádza sa vo vysokohorskom prostredí Číny a Tibetu vo výške 3 500 m n. m. V lete sa podobá na nízku bylinu hnedej farby.

Účinky tejto huby sú široké:

choroby dýchacích orgánov: bronchitída, pneumónia, bronchiálna astma, emfyzém pľúc, tuberkulóza …
srdcovo-cievne ochorenia
choroby močopohlavných orgánov
ochorenie pečene
choroby krvi
anémia
autoimúnne ochorenia
hypoimúnne stavy
zhubné novotvary rôznych orgánov, dokonca aj v neskorších štádiách ochorenia, keď bola uskutočnená chemoterapia a rádioterapia
na dezintoxikáciu organizmu
predčasné starnutie, vädnutie kože
pri zvýšených fyzických záťažiach (zvýšená schopnosť odolávať únave)
pri akýchkoľvek stresových situáciách

Ganoderma lucidum

Ganoderma lucidum (reishi, lesklokorka lesklá) nazývaná iba huba reishi je v Japonsku používaná pri liečení vyše dvadsiatich ochorení a rôznych menších zdravotných problémov. Najčastejšou liekovou formou býva odvar alebo čaj, pretože je dobre rozpustná vo vode.

Huba ganoderma má horkú chuť a nenahraditeľné účinky:

spomaľuje starnutie
účinná v boji s nádorovými chorobami
účinná pri detoxikácii organizmu
pozitívne účinky pri neurasténii
pomáha pri vyrovnávaní krvného tlaku
vhodná na liečbu prieduškovej astmy
pomáha pri odbúravaní cholesterolu
tlmí bolesť
pomáha pri regenerácii organizmu
po chemoterapii
pozitívne vplýva na plodnosť
pomáha pri alergiách
pomáha pri poruchách spánku

Obsiahnuté zložky zázvora prispievajú k správnej funkcii tráviaceho ústrojenstva, žalúdka a dýchacích ciest. Sú vhodné ako zbraň proti nevoľnosti, najmä v tehotenstve v prvom trimestri. Tiež pomáha udržiavať správnu činnosť srdcového svalu a zdravé cievy. Dôležité sú aj jeho antioxidačné účinky a podpora imunity.

Dávkovanie: 1–3 kapsule 2× denne. Pri zvýšenej záťaži až 6–8 kapsul 2–3× denne.

Obsah balenia: 60 kapsúl

Cena: Závisí od pestovania a spôsobu spracovania jednotlivých zložiek v balení.

Zloženie

Cordyceps Mushroom (Cordyceps sinensis, húsenica čínska, mycelium) 1.440 mg, Reishi Mushroom (Ganoderma lucidum, lesklokôrovka obyčajná, plodnica drevokaznej huby) 400 mg, Pseudostellaria Mushroom (Pseudostellaria heterophylla, pseudostelária rôznolistá, koreň) 200 mg, Gymnostemma Pentaphyllum (gymnostema, vňať) 100 mg, Ginger (Zingiber officinale, zázvor obecný, koreň) 80 mg.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.Viac info

Popis

Výrobca: Starlife
Viac info