Domů Detoxikácia Probiosan (Energy) – Detoxikácia

Probiosan (Energy) – Detoxikácia

18 

Probiosan (Energy)

Obsah: 90 kapsúl

Originálna kombinácia sladkovodnej riasy chlorela, inulínu a probiotickej kultúry

Probiosan – bioinformačný prípravok obsahujúci sladkovodnú riasu Chlorella pyrenedoisa, obohatenú o inulín a účinný probiotický komplex baktérií Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium.

Použitie:

prípravok blahodárne pôsobí najmä na zažívanie

pomáha regenerácii črevnej mikroflórypo liečbe antibiotikami, steroidmi alebo po užívaní hormonálnej antikoncepcie

obmedzuje množenie patogénnych baktérií spôsobujúcich zápaly čriev, zápchu alebo naopak hnačku

má silné detoxikační účinky

prospieva aj v prípadoch, keď treba vzdorovať alergiám a únave.

na všeobecné zlepšenie funkcie čriev, stimuláciu rastu aeróbnych (prospešných) baktérií

na absorpciu jedov obsiahnutých v črevách

na podporu normálnej peristaltiky.

Odporúča sa ako doplnok stravy tým, ktorí majú vyšší nárok na príjem aminokyselín (bielkovín) a vlákniny, najmä pri diétach, v období rastu, pri zvýšenej fyzickej záťaži alebo ako dodatok k vegetariánskej strave.

Probiotický komplex je monokultúra alebo zmiešaná kultúra mikroorganizmov, ktoré priaznivo ovplyvňujú organizmus človeka a podporujú funkciu prirodzenej mikroflóry v tele. V tomto prípade predstavuje pol miliardy baktérií Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium v pomere 50:50. Táto dávka zaisťuje účinnú kolonizáciu črevného traktu, pomáha správnemu vstrebávaniu živín v čreve a zaisťuje pravidelnosť stolice.

Chlorella pyrenedoisa obsahuje biologicky viazané vitamíny (B, C a E), minerály (fosfor, draslík, horčík, vápnik, železo, mangán a zinok), stopové prvky, aminokyseliny, vlákninu a chlorofyl. Priaznivo stimuluje imunitný systém, znižuje cholesterol v krvi a pečeni, zlepšuje funkciu čriev a črevné vylučovanie.

Inulín funguje pre probiotický komplex ako nosič účinných látok, zdroj živín a správca prostredia. Okrem iného pomáha predchádzať infekčnej hnačke a prispieva k odolnosti nášho tela voči banálnym a nebezpečným infekciám. Chráni črevo pred zápalovým a dokonca aj nádorovým ochorením.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces. Prítomnosť bioinformácií v produktoch Energy je významná – v porovnaní s inými výrobkami podobného charakteru vykazujú práve prípravky Energy niekoľkonásobne vyšší účinok.

Odporúčané dávkovanie:

1 kapsula 1–3x denne
Uchovávajte na chladnom a tmavom mieste, najlepšie v chladničke.
Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

Obsah balenia: 90 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.Viac info

Jít do obchodu

Popis

Výrobca: ENERGY
Viac info