Domů Detoxikácia Yucca Star – Detoxikácia

Yucca Star – Detoxikácia

27 

YUCCA STAR

Výživový doplnok

Yucca Star je prípravok z koreňa juky, ktorý detoxikuje organizmus. Človek každodenne prijíma do tela množstvo škodlivín, či už potravinami, vodou, vzduchom alebo inou formou. Všetky tieto škodliviny sa čiastočne vyplavia, ale isté množstvo ostáva a ukladá sa v orgánoch a bunkách, čo nepriaznivo vplýva na naše zdravie. Takéto prostredie prajem rôznym parazitom. Mnohí sa pýtajú ako detoxikovať telo, pritom skúšajú rôzne detoxikačné kúry, no po čase sa ich telo znova zanesie odpadom. Yucca Star je prospešnejšia ako rôzne detoxikačné čaje. Juka predstavuje prírodnú očistu. Očista čreva je najvhodnejšou pri nedostatočnom fungovaní hrubého čreva. Obsahuje saponíny, ktoré sa v tele premieňajú na sapogenín, ktoré predstavuje účinné prírodné mydlo.

Jej účinky priaznivo pôsobia na:

očistu žalúdka a čreva
zníženie hladiny cholesterolu
zvýšenie obranyschopnosti organizmu
zlepšenie vstrebávania vitamínov a minerálov

Juka obsahuje enzýmy, chlorofyl, antioxidanty, ale predovšetkým steroidné saponíny, ktoré sa v čreve viažu s cholesterolom, s ktorým tvoria nerozpustnú zlúčeninu, čím sa znižuje celková hladina cholesterolu. Juka čistí a regeneruje tráviacu sústavu, cievy a reguluje vylučovacie pochody, uvoľňuje stuhnuté kĺby (má určitý protizápalový účinok) a detoxikuje organizmus. Je oceňovaná pre vysoký obsah saponínov, ktoré nachádzajú stále väčšie uplatnenie pri liečbe ochoreniach srdca a cievneho obehového systému. Saponíny pomáhajú pri ochoreniach súvisiacich so srdcovými ochoreniami, bránia vzniku peroxidovaných lipidov v srdcovom svale aj v pečeni. Juka znižuje krvnú zrážanlivosť, hladinu cholesterolu a cukru v krvi, stimuluje imunitný systém, má močopudné a upokojujúce účinky. Priaznivo ovplyvňuje metabolizmus buniek vylučujúcich tráviace enzýmy a tak zlepšuje trávenie, zlepšuje využitie a vstrebávanie potravy, čistí vývody žlčníka a pankreasu. U športovcov zrýchľuje vyplavenie a odbúravanie kyseliny mliečnej z tela a tým odstraňuje pocit únavy.

Juka je stále zelená rastlina, ktorá pochádza zo Spojených štátov, Mexika a karibských ostrovov. Vzhľadom pripomína palmu s hrubým a krátkym kmeňom a listami v tvare meča. Má kvety v tvare zvona, ktoré po rozkvitnutí rastú v tvare pyramídy a v noci vydávajú sladkú vôňu. Indiáni ju považovali za najkrajší strom púšte. Po celé stáročia jej prejavovali úctu a pokladali ju za strom života pre jej obdivuhodnú liečivú moc. Aplikuje sa širokopásmovo, no najmä pri ochoreniach hrubého čreva a reumatických ťažkostiach ako artritída, artróza a dna. Tieto ochorenia sa zaraďujú k chronickým metabolickým ochoreniam. Pomáha pri dokonalom vstrebávaní živín, podporuje trávenie a posilňuje a reguluje proces vylučovania. Zlepšuje celkovú fyzickú a psychickú rovnováhu. Prirodzený účinok saponínu je vhodný aj pri úľave kĺbov od bolestí.

Dávkovanie: 1 kapsula 2 x denne

Obsah balenia: 60 kapsúl

Cena: Závisí od spôsobu pestovania rastlinnej zložky

Zloženie: Yucca schidigera (juka, koreň) 450 mg.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.Viac info

Popis

Výrobca: Starlife
Viac info