Domů Detoxikácia Water Pill Star – Detoxikácia

Water Pill Star – Detoxikácia

18 

WATER PILL STAR

Výživový doplnok

Water Pill Star je formula z liečivých bylín medvedice lekárskej, petržlena a borievky obyčajnej, ktoré priaznivo pôsobia na obličky a močové cesty. Zápaly močových ciest sú po zápaloch dýchacích ciest druhými najbežnejšie sa vyskytujúcimi bakteriálnymi infekčnými ochoreniami. Problémy sa môžu dostaviť aj pri nadmernom zaťažení obličiek, ktoré môžu potrápiť obličkové kamene. Prejavuje sa to častým močením, bolesťou v ľavom boku, prítomnosťou krvi v moči, bolesťami obličiek, opuchnutými členkami či očami. Nepríjemným býva aj zápal obličiek a močové kamene.

Water Pill Star svojim účinkom:

priaznivo vplýva na činnosť močových ciest
podporuje správnu funkčnosť močového mechúra a obličiek
prispieva k vylučovaniu škodlivých toxínov z tela, keďže má diuretické účinky
prispieva k upokojeniu močových ciest
posilňuje regeneráciu slizníc

Zloženie

Medvedica lekárska pôsobí dezinfekčne na močové ústrojenstvo, a preto je súčasťou urologických čajov a prípravkov učených na liečbu zápalov močových ciest a močového mechúra. Vhodná je aj pri ich dezinfekcii. Medvedica je vždyzelený ker podobný brusnici. Na Slovensku a v Českej republike je zákonom chránená, pretože je ohrozená. Nachádza najmä v Európe, Ázii a Severnej Amerike, kde rastie na horských lúkach a krovitých stráňach. Obsahuje množstvo vitamínov a minerálnych látok, okrem toho aj beta-karotén, beta-sitosterol, éterické oleje, živice, hyperozid, kvercetín, kvercitrín, myricitrín, kyselinu galová a egalová, fenolové glykozidy a triterménové saponíny.
Prvé zmienky o petržlene záhradnom sú známe už z 3. storočia pred našim letopočtom v rímskej kuchárskej knižke. Francúzsky panovník si ho veľmi vážil a považoval ho za symbol radosti a slávy. Účinnou látkou vo všetkých častiach rastliny je silica. Tá podporuje vylučovanie moču a má silný dezinfekčný účinok. Často sa používa ako zložka diuretických a urologických čajov pri liečbe zápalov močových ciest. Hlavná súčasť, apiol, rozširuje cievy. Podporuje prekrvenie močového ústrojenstva, a preto je považovaný za silné afrodiziakum. Významnou liečivou látkou sú flavonoidy, ktoré majú veľmi dobrý vplyv na fungovanie organizmu a cievy. Petržlen je tiež zdroj karotenoidov, ktoré majú schopnosť premeniť sa v tele na vitamín A. Okrem toho obsahuje aj vitamín C, E a komplex vitamínu B. Z minerálnych a stopových prvkov to je draslík, vápnik, horčík, mangán, železo a chlór. Užíva sa tiež pri poruchách trávenia a plynatosti, črevných kŕčoch. Je výborným prostriedkom na prečistenie pleti, pri udržovaní funkcie nadobličiek a štítnej žľazy i na vyvolanie menštruácie.
Liečebné účinky borievky sú známe od stredoveku, keď Arabi vyrábali borievkový lekvár, ktorého recept bol zachovaný dodnes. Plody majú taký silný dezinfekčný účinok, že v časoch, keď zúrila epidémia neochoreli tí, ktorí v priebehu dňa žuvali bobuľky borievky. Hlavné liečebné účinky borievky sú v súčasnosti pri močových chorobách, zvlášť pri bielkovinách v moči. Okrem toho zlepšuje látkovú výmenu v kĺboch, čím plní významnú úlohu pri liečbe kĺbového reumatizmu. Odporúča sa aj pri srdcovej slabosti, na odvodnenie organizmu a tiež pri kožných chorobách. Využíva sa jej dezinfekčný, diuretický účinok pri zápalových chorobách vylučovacích orgánov a pri žalúdočných ťažkostiach. Borievka sa podieľa na detoxikácii organizmu a podporuje činnosť pečene, urýchľuje regeneráciu pečene a využíva sa pri zotavovaní sa po ťažkostiach s pečeňou. Podporuje činnosť obličiek, rozpúšťa usadeniny aj piesok, ktoré sa v nich nachádzajú. Znižuje hladinu cholesterolu. Pomáha udržiavať čisté cievy bez usadenín. Posilňuje obranný systém organizmu.

Dávkovanie: 1 – 3 tablety denne

Obsah balenia: 60 tabliet

Cena: Závisí od spôsobu pestovania a spracovania jednotlivých rastlinných zložiek.

Zloženie: Barosma betulina (zápašnica brezová, list, extrakt 4:1) 50 mg, Arctostaphylos uva-ursi (medvedica lekárska, list, extrakt 3:1) 50 mg, Petroselinum crispum (petržlen záhradný, list) 50 mg, draslík (glukonát draselný) 20 mg, Juniperus communis (borievka obyčajná, plod) 10 mg.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.Viac info

Popis

Výrobca: Starlife
Viac info