Domů Detoxikácia Star Women – Detoxikácia

Star Women – Detoxikácia

24 

STAR WOMEN

Výživové doplnky pre ženy

Star Women je špeciálny prípravok pre ženy, ktorý má viacero účinkov pozitívne vplývajúcich na ženské telo a celkový organizmus

STAR WOMEN účinky:

zmierňuje bolesti prsníkov a kŕče pri menštruácii
optimalizuje ovulačný a menštruačný cyklus
bojuje proti hormonálnej nerovnováhe
zmierňuje príznaky menopauzy
bráni vzniku kvasinkových infekcií
eliminuje psychické napätie
pomáha pri bolestiach hlavy, vaječníkov, bolestivej ovulácii
optimalizuje vplyv ženských hormónov

​​Látky obsiahnuté v Star Women pôsobia stimulačne a protizápalovo. Majú hojivé, revitalizujúce a posilňujúce účinky. Tiež pomáha pri poruchách trávenia a depresiách.

Star women obsahuje

Lotos indický má široké použitie v čínskej medicíne. Čistí a vyživuje pleť, detoxikuje organizmus, vyživuje pečeň a čistí zrak. Pridáva sa do zelených čajov, čím zvyšuje obranyschopnosť organizmu. Pre hinduistov a budhistov je symbolom čistoty, svätosti, dobra a krásy. Lotosovým kvetom pripisovali zvýšenie plodnosti, prehĺbenie vnútornej krásy a vnímavosti k vyšším energiám. Boli u neho objavené látky, ktoré napomáhajú metabolizmus tukov a tak je rastlinou číslo jeden podporujúcou chudnutie. Podľa bylinkárov ovplyvňuje impotenciu, zmierňuje silné menštruačné krvácanie, výtok z pošvy, neurasténiu, nespavosť, hnačky, zastavuje krvácanie, používa sa ako tonikum, afrodiziakum.
Slež pižmový vyniká svojimi upokojujúcimi a hojivými účinkami. Výrazne ovplyvňuje liečbu kašľa a dýchacích ciest vplyvom slizovitých látok. Ako masť využíva pri liečbe popálenín, pomliaždenín, bodnutí hmyzom či hojení rezných rán.
Rozmarín lekársky sa v minulosti pestoval pri každom dome, pretože bol považovaný z symbol lásky a vernosti. Od stredoveku je tiež znakom panenstva. Čerstvé výhonky sú ozdobou svadobčanov. Pomenovanie v preklade znamená morská rosa a v strednej Európe sa pestuje od 15. storočia. V tom období sa používal ako kadidlo a vyrábal sa z neho olej a voňavky. Pre svoje chuťové vlastnosti je obľúbeným korením v domácnosti. Ako jedna z mála rastlín zvyšuje krvný tlak, odstraňuje nervové vyčerpanie a zlepšuje krvný obeh. Veľmi dobré účinky vykazuje aj pri liečbe reumy, astmy, kašľa, nespavosti a migréne. Odstraňuje pocit fyzickej únavy a vyčerpanosti. Zlepšuje prekrvenie malej panvy, čím podporuje otehotnenie.
Rumanček pravý pomáha pri gynekologických zápaloch, nepravidelnej menštruácii, zápaloch močových ciest, a to zvonka aj zvnútra. Už pre staré Egypťanky nebol rumanček žiadnou neznámou. Používali ju na umývanie tváre – liečili si ňou akné, keďže rumanček zabraňuje tvorbe jaziev, umývali sa však s rumančekom aj v prípade, že mali tvár čistú. Vďaka tomuto záparu ju mali sviežu. So ženami sa rumanček spája aj preto, že dokáže zosvetliť a zvýrazniť farbu vlasov. Pre Egypťanov to bola posvätná bylina.
Kotvičník zemný zvyšuje hladinu ženských pohlavných hormónov estrogénov, čo je možné využiť hlavne v období menopauzy na utlmenie nepríjemných stavov súvisiacich s týmto životným obdobím ženy.
Púpava lekárska zlepšuje trávenie a používa sa pri ťažkostiach so žlčníkom a pečeňou. Má mierne močopudné účinky a taktiež pôsobí na zníženie krvnej hladiny cukru, preto sa odporúča aj pri cukrovke. Prečisťuje krv a odstraňuje akné a svrbenie kože. Už v minulosti ženy využívali túto rastlinku v kozmetike. Z byliny a koreňa si pripravovali zápar na skrášľovanie pleti. Starostlivo si s ním umývali oči a tvár, pretože vedeli, že púpava pomáha rozjasňovať tvár.

Dávkovanie: 2 kapsuly denne

Obsah balenia: 60 kapsúl

Cena: Závisí od spôsobu pestovania a spracovania jednotlivých rastlinných zložiek.

Zloženie: Nelumbo nucifera (lotos indický, stonka) 90 mg, Malva sylvestris (slez pižmový, vňať) 80 mg, Rosmarinus officinalis (rozmarín lekársky, vňať) 50 mg, Matricaria chamomilla (rumanček pravý, kvet) 35 mg, (kotvičník pozemný, koreň) 35 mg, Taraxacum officinale (púpava lekárska, koreň) 20 mg, vápnik 10 mg, zinok 7 mg (70% RDA). RDA – odporúčaná denná dávka

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.Viac info

Popis

Výrobca: Starlife
Viac info