Domů Detoxikácia Imunosan (Energy) – Detoxikácia

Imunosan (Energy) – Detoxikácia

24 

Imunosan, 90 kapsúl

– bioinformačný prípravok obsahujúci unikátnu kombináciu najúčinnejších prírodných látok na podporu celkovej (nešpecifickej aj špecifickej) obranyschopnosti organizmu. Predchádza infekčným ochoreniam, podporuje ich liečbu, urýchľuje rekonvalescenciu po chorobe a predchádza opakovanej nákaze. Pôsobí preventívne a liečebne pri množstve civilizačných ochorení a je perspektívnym prípravkom v boji proti rakovine. Zlepšuje psychickú a fyzickú kondíciu, odolnosť tela pri stresovej záťaži a pôsobí efektívne na odstraňovanie únavy. Dodáva potrebnú životnú energiu a spomaľuje starnutie organizmu.

Imunosan harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu sleziny, hrubého čreva, pľúc, obličiek, močového mechúra, pečene, žlčníka, osrdcovníka a troch žiaričov.

Použitie Imunosan-u:

posilňuje imunitu pri akútnom aj chronickom zápalovom ochorení (vírusy, baktérie)

vhodný pri opakovaných infekciách

má dobrý vplyv na liečbu respiračných ochorení a ochorení tráviaceho systému

urýchľuje hojenie, regeneráciu a rekonvalescenciu po chorobe alebo chirurgickej liečbe

pôsobí pri rakovine a znižuje nežiadúce vedľajšie účinky chemoterapie a ožarovania

posilňuje činnosť pečene a obličiek, detoxikuje organizmus vystavený účinkom chemických látok a žiarenia – vhodný pri toxickom zaťažení, dlhodobom užívaní liekov, žltačke a mononukleóze

pôsobí proti alergii, najmä u ťažkých stavov astmy a kožných prejavov

podporuje hojenie kože a pôsobí proti kožným ochoreniam – ekzémy, vyrážky, lupienka

podporuje prirodzenú mikroflóru hrubého čreva, pôsobí proti zápalom čriev a nadúvaniu – vhodný pri opakovanom užívaní antibiotík a črevnom ochorení

znižuje hladinu cukru v krvi – vhodný na zlepšenie stavu diabetikov

znižuje hladinu cholesterolu a tukov v krvi – znižuje riziko kardiovaskulárnych chorôb (artérioskleróza, infarkt myokardu, mozgová mŕtvica)

normalizuje krvný tlak

zlepšuje kondíciu, dodáva energiu pri celkovej slabosti, fyzickom alebo psychickom vyčerpaní – vhodný pre osoby vystavené stresu a záťaži

má pozitívny vplyv na plodnosť a libido

Zloženie Imunosan-u:

Kozinec blanitý – posilňuje imunitu, ochraňuje srdce a cievy, urýchľuje hojenie, čistí pečeň a obličky, dodáva životnú energiu a odstraňuje únavu.

Lesklokôrkovka obyčajná – posilňuje imunitu a pôsobí proti nádorovému bujneniu, detoxikuje a obnovuje pečeňové bunky, pôsobí proti zápalom a alergiám, ochraňuje srdce a cievy, pôsobí proti starnutiu.

Atraktylový koreň – posilňuje činnosť sleziny a žalúdka, zvyšuje energiu organizmu, pôsobí proti opuchom a zadržiavaniu vody v organizme, zabraňuje nadmernému poteniu.

Všehojivec štetinatý – tonizuje organizmus a zvyšuje jeho kondíciu (silný adaptogén), stimuluje činnosť pohlavných žliaz, ochraňuje srdce a cievy, odstraňuje únavu a zlepšuje psychickú kondíciu.

Vtáčí zob -má protizápalové a dezinfekčné účinky, pôsobí proti voľným radikálom, posilňuje činnosť žalúdka.

Ďatelina lúčna – pôsobí proti nádorovému bujneniu, odstraňuje toxické látky z tela, ochraňuje srdce a cievy, upravuje hladinu ženských hormónov.

Pečiarka mandľová – výrazne posilňuje imunitu, predchádza civilizačným ochoreniam a pôsobí proti nádorovému bujneniu, znižuje alergiu, ochraňuje pečeň, srdce a cievy.

Zelený čaj – má antioxidačné a protinádorové pôsobenie, posilňuje imunitu, chráni srdce a cievy, zlepšuje trávenie a odstraňuje únavu.

Dangšen – podporuje imunitu a vitalitu, zlepšuje odolnosť proti stresu, odstraňuje únavu, pôsobí proti nespavosti a zlepšuje chuť do jedla.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

Dávkovanie Imunosan-u:

1 kapsula 2–3x denne, najlepšie po jedle.

Po troch týždňoch užívania odporúčame jeden týždeň prestávku.

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

Upozornenie:

Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín.

Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy ani osoby precitlivené na sójové produkty.

Doplnky stravy nie sú určené na požívanie ako náhrada pestrej stravy.

Ukladajte mimo dosahu detí!

Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na viečku obalu.

Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10–25 °C.

Bioinformačný prípravok obsahujúci unikátnu kombináciu najúčinnejších prírodných látok.

Obsah balenia: 90 kapsúlViac info

Jít do obchodu

Popis

Výrobca: ENERGY
Viac info