Domů Detoxikácia TIENS Prikrývka pre zdravý spánok – Detoxikácia

TIENS Prikrývka pre zdravý spánok – Detoxikácia

432 

TIENS Prikrývka pre zdravý spánok

Spánok, činnosť, ktorou trávime až jednu tretinu svojho života. Činnosť, ktorá naše telo regeneruje. Zdravý spánok je nevyhnutný pre naše fungovanie a pre pohodu. Spánok uvoľňuje a zlepšuje náladu. Nespavosť, naopak, vedie k podráždenosti, k strate aktivity, k únave a dlhodobý nedostatok spánku vedie k mnohým ťažkostiam až ochoreniam.

Mozog počas spánku nielen odpočíva, ale aj robí rozhodnutia. Spracováva informácie získané počas dňa do kompletnej štruktúry a následne ich v bdelom stave používa na rozhodovanie. Poruchy spánku môžu negatívne ovplyvňovať hipokampus – je to časť mozgu, ktorá nám ukladá informácie z krátkodobej pamäte do dlhodobej. Znížením funkcie hipokampusu znamená značné obmedzenie priestorovej orientácie a zhoršenie dlhodobej pamäte.

Nedostatok spánku môže spôsobiť i vznik mnohých ochorení, napríklad Alzheimerovej či Parkinsonovej choroby, pri ktorých bol preukázaný súvis s ich vznikom a nedostatkom spánku. Je to preto, lebo mozog nemá čas na to, aby sa zbavoval toxínov a tie môžu spôsobiť dané ochorenia.

TIENS Prikrývka pre zdravý spánok je vytvorená na základe princípov tradičnej čínskej medicíny a v súlade s energetickými tokmi v telesných meridiánoch. Prikrývka pre zdravý spánok môže s využitím týchto princípov ovplyvňovať našu vitalitu a zaručiť dobrý spánok. Počas spánku vďaka využitej technológii a poznatkom podporuje detoxikačný proces, čo napomáha i mozgu, aby sa zbavoval škodlivín. Prikrývka na posteľ rešpektuje prúdenie energetických tokov a je zložená z materiálov, ktoré zaručia, že lieky na spanie nebudete potrebovať.

Z čoho sa skladá:

Vlákno Lukens – je polyesterové vlákno, jeho výhodou oproti klasickému je vyššia priedušnosť a nadýchanosť. Vlákno Lukens prispieva k lepšiemu krvnému obehu človeka.
Bavlna s ďalekým infračerveným žiarením a aniónmi – základom je turmalín, z ktorého je vyrobená bavlna s aniónmi a ďalekým infračerveným žiarením. Práve turmalín má na starosti uvoľňovanie aniónov a infračerveného žiarenia. Táto kombinácia zaručuje dobrý spánok.
Anióny – takzvané vzdušné vitamíny, ktoré vo vzduchu pohlcujú baktérie či plesne, uvoľňované počas spánku dokážu zvýšiť množstvo kyslíka v telových bunkách
Ďaleké infračervené žiarenie – elektromagnetické vlnenie slnečného svetla, ktoré je naším okom neviditeľné. Jeho účinky sú ale hmatateľné – prispieva k lepšiemu metabolizmu, odstraňuje zápaly a zmierňuje opuchy.

TIENS Prikrývka pre zdravý spánok môže byť používaná i počas užívania liekov. Pred prvým použitím si dôsledne prečítajte návod na použitie.

Upozornenie: zamedzte styku povrchu výrobku s ostrými predmetmi.

Údržba: pri čistení používajte jemnú handričku navlhčenú vodou alebo len jemným čistiacim prípravkom. Výrobok zľahka pretrite a nechajte ho prirodzene vyschnúť. Nie je vhodný na pranie v pračke, ani na chemické čistenie.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:

Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.Viac info

Jít do obchodu

Popis

Výrobca: Tianshi
Viac info