Domů Detoxikácia KLAS Osteoklas – Detoxikácia

KLAS Osteoklas – Detoxikácia

27 

Osteo klas

“Pohyb bez bolesti”

Uspokojivo regeneruje a vyživuje chrupavky

Chcete si udržať výborný stav kĺbov a kostí, alebo už mate s nimi problémy?

Tak pre Vás je určený Osteofix Klas inovovaný – nový názov OSTEO KLAS. Výrazne sa zvýšil obsah aktívnych látok a niekoľko zložiek pribudlo. Jeho zloženie je navrhnuté tak, aby obsah tzv. pomocných látok bol čo najnižší a aby tak organizmus dostával čo najvyšší podiel aktívnych látok prípravku. Zloženie Osteoklasu je komplexné, čo veľa prípravkom chýba.

Osteo klas – hlavné pôsobenie:

pomáha regenerovať a vyživovať chrupavky

aktívna podpora liečby osteoporózy

pomáha zvládať rôzne bolesti pohybového systému

pomáha liečiť zápalové ochorenie kĺbov

pomáha liečiť dnu

podpora u všetkých traumatických stavov

pomáha osobám s nadváhou

pomáha detoxikovať kĺby

pozitívne vplýva na rast a kvalitu nechtov, kože a vlasov

je užitočný v športovej medicíne

pomáha pri deficite vápnika, horčíka a fosforu

Čo obsahuje OsteoKlas?

Glukosamin:
je jednoduchá molekula obsahujúca glukózu, je obsiahnutá v kĺboch a väzivových tkanivách priaznivo ovplyvňuje hojenie akútnych poškodení, napr. výronu v členku apod. pomáha vytvárať chrupavku a pôsobí aj protizápalovo a analgeticky, pomáha zmierňovať bolesti, stuhnutosť a opuchy kĺbov postihnutých artrózou a reumatoidnou artritídou

Chondroitin:
je jednou z hlavných súčastí medzibunkovej hmoty chrupaviek, doplnenie chondroitinu v strave vedie k obnoveniu správnej funkcie chrupaviek a k obnoveniu funkcie kĺbov, znižovaním jeho obsahu pôsobením lytických enzýmov dochádza k postupnej artritickej degenerácii chrupavky a zhoršeniu funkcie kĺbu. Chondroitin zo žraločích chrupaviek sa zdá byť najvhodnejším a je najlepšie znášaný, na rozdiel od hovädzieho chondroitinu nemôže obsahovať priony (pôvodca BSE – "chorobu šialených kráv").

Omega 3 mastné kyseliny a kadidlovník pilovitý:
pomáhajú odstraňovať zápaly a pôsobia proti bolestiam.

Omega 3 mastné kyseliny majú mnoho zdraviu prospešných účinkov. Znižujú riziko kardiovaskulárnych ochorení alebo zvýšeného cholesterolu, prospievajú mozgu a sú dôležité pre zdravý rast a vývoj našich detí. Pomáhajú odstraňovať príznaky zápalu kĺbov či artrózy a tiež chránia pred rozvojom osteoporózy.
Kadidlovník pilovitý: pomáha pri zápalovej reakcii u reumatických ochoreniach, pomáha odstraňovať opuch, znižovať bolestivosť kĺbov a priľahlého mäkkého tkaniva, podporuje prekrvenie a výživu postihnutých kĺbov, odstraňuje typickú stuhnutosť a tak zlepšuje ich pohyblivosť

Vápnik a horčík:
sú známe súčastí kostí a zubov, majú však aj okrem pôsobenia proti osteoporóze (riednutie kostí, nastávajúce hlavne vo vyššom veku) mnoho ďalších dôležitých funkcií. Podporujú činnosť srdečného svalu, sú značne adekvátne pre udržanie správnej funkcie nervových ciest (vzruchy), priaznivo ovplyvňujú krvnú zrážanlivosť a snáď tiež krvný tlak hypertonikov.

Vitamín C (kyselina askorbová):
antioxidant pôsobiaci mimo iného aj pri tvorbe kolagénu (bielkoviny nachádzajúcej sa v spojivových tkanivách), čím urýchľuje tvorbu a udržuje dobrý stav väzivových tkanív.

Fosfor:
je absolútne nepostrádateľný pre zdravé kosti a funkciu vápnika.

Dávkovanie:

– pri prevencii 1 kapsula 1-3x denne, zapiť dostatočným množstvom vody

– pri liečbe 1 kapsula 3x denne, zapiť dostatočným množstvom vody

– pri tehotenstve a dojčení nemá negatívne účinky, avšak pred začatím užívanie je potrebná konzultácia s Vašim lekárom

– u deti nad 3 roky, upraviť dávkovanie proporčne podľa ich hmotnosti

Obsah balenia: 90 kapsúl

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.Viac info

Jít do obchodu

Popis

Výrobca: KLAS
Viac info