Domů Detoxikácia Young Phorever – CHloropheal 30 caps – Detoxikácia

Young Phorever – CHloropheal 30 caps – Detoxikácia

43 

YOUNG pHOREVER – CHLOROPHEAL 30 caps

Ide o výživový doplnok s chlorofylom extrahovaným z Alfalfa. Young pHOrever – ChloropHeal – názov chlorofylu pochádza z kombinácie dvoch gréckych slov → chloros (zelená) a phyllon (listy). Ide o zlúčeninu, ktorá je zodpovedná za zelenú farbu listov v procese fotosyntézy. Nazýva sa niekedy aj krv rastlín.

Úloha zeleniny v našej každodennej strave je nenahraditeľná. Zelenina by mala mať najdôležitejšiu úlohu. V zelenine je najviac low – kalórii. Okrem toho obsahuje nespočetné množstvo vitamínov, minerálnych látok, vlákniny, chlorofylu a enzýmov.

Chlorofyl je zelené farbivo, ktoré sa nachádza v chloroplastoch – malých organelách rastlinnej bunky. V rastline sa glukóza hromadí a vytvára škrob, výsledkom čoho s energeticky bohaté plody, ako napríklad zemiak. Vedľajší produkt tejto komplikovanej chemickej reakcie, fotosyntézy, je kyslík. Chlorofyl nám sprostredkúva teda energiu z rastlín, ktoré jeme a aj kyslík, ktorý dýchame – chlorofylu teda vďačíme za život.

Toto zelené farbivo nie je však len neodmysliteľnou súčasťou fotosyntézy, ale takisto zázračnou zložkou, ktorá v ľudskom organizme naštartuje všetky vitálne funkcie.

Chlorofyl vie ľudské telo detoxikovať, pretože na seba viaže jedy, zlepšuje prekrvenie organizmu, hojenie rán a v neposlednom rade je obrovským zdrojom horčíka, ktorý telo potrebuje neustále pri svalovej činnosti. Zelenina obdarováva naše telo aktívnymi výživnými látkami, horčíkom, trieslovinami, bielkovinami a dokonca aj omega 3 mastnými kyselinami.

Horčík je nenahraditeľnou súčasťou v cca 300 metabolických reakciách v našom tele. Viaže na seba enzýmy podieľajúce sa na metabolizme energie. Dôležitý je pre vstrebávanie vápnika a draslíka.

Nedostatok horčíka sa v tele prejavuje :

rýchly nástup únavy pri záťaži,
problémy s koncentráciou,
nespavosť,
väčšia náchylnosť k stresu a depresiám,
časté bolesti hlavy a búšenie srdca,
svalové kŕče, l
ámanie nechtov, vypadávanie vlasov…

Nedostatok horčíka je typickým symptómom civilizačných chorôb → vysokého tlaku, liečebná diuretika, diabetes. Ohrozenou skupinou sú predovšetkým starší ľudia.

Vplyv horčíka:

proti stresu,
proti únave a bolesti hlavy,
na sústredenie a činnosť nervovej sústavy,
na regeneráciu buniek,
na podporu srdcovej činnosti,
diabetes,
šport – potrebný na tvorbu energie,
pôsobí relaxačne na svaly a pomáha predchádzať kŕčom;
pomáha pri udržaní pevných kostí, zdravých zubov, nechtov a vlasov.

Zloženie:

protihrudkové látky,
mikrokryštalická celulóza,
magnézium,
koloidný oxid kremičitý,
chlorofylín z lucerny.

Obsah balenia: 30 tabliet.

Produkt nie je určený na prevenciu, liečbu, dávkovanie konzultujte s lekárom alebo lekárnikom. Nenahrádza pestrú stravu.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.Viac info

Jít do obchodu

Popis

Výrobca: Dr.Young
Viac info