Domů Prípravky proti obezite Tabletky na CHUDNUTIE Extra Slim Fat Burner 120 (60+60) – zelené potraviny

Tabletky na CHUDNUTIE Extra Slim Fat Burner 120 (60+60) – zelené potraviny

51 

Tabletky na CHUDNUTIE – Extra Slim Fat Burner

Balenie: 60+60

Intenzívne pomáha odbúravať podkožný tuk

Pôsobí v rizikových partiách

Výrazne pôsobí na blovanie vznik nových tukových buniek

Pomáha urýchľovať metabolizmus

Pomáha znižovať pocit hladu a chuť na sladké

Extra Slim je prírodný prípravok s mimoriadne rýchlym a silným pôsobením na odbúravanie podkožného tuku. Vďaka účinnému zloženiu a novej technológii výroby pôsobí skutočne do hĺbky a vplýva na odbúravanie tuku aj v najspodnejších vrstvách rizikových partií (stehná, boky, zadok, bruško a paže).

Extra Slim je mimoriadne intenzívnym spaľovačom tukov. Obsahuje kombináciu látok so silným účinkom. Užíva sa 2x denne – ráno a napoludnie, pred jedlom, vždy dostatočne zapiť vodou. Neužívajte pred spaním.

Upozornenie: V prípade rýchleho úbytku hmotnosti užívanie Extra Slim prerušte a Váš zdravotný stav konzultujte s lekárom.

CLA – Konjugovaná kyselina linolová – odbúrava tuky tým, že je odplavuje do krvného riečišťa a do svalov, kde sa spaľujú, pomáha potlačiť jo-jo efekt. Účinok sa zvyšuje aktívnym pohybom.

Zelený čaj
Extrakt pôsobí stimuláciu termogenézy, ktorá je sprevádzaná aktiváciou metabolizmu a zvýšeným spaľovaním tukov.

Citrium aurantium – Extrakt horkých pomarančov – zvyšuje bazálny metabolizmus, má termoregulačný efekt.

Chróm
Podieľa sa na rade metabolických reakcií, reguluje hladinu krvného cukru, potláča chuť na sladké.

Zloženie
Citrium aurantium 6% extr. (80 mg), zelený čaj extr. (500mg), CLA – konjugovaná kyselina linolová (500mg), chromium polynikotinát – (100 mikrogramov), pomocné látky: mastenec E553b, stearan horečnatý E470b, mikrokryštalická celulóza E460.

Dávkovanie

2 tablety denne. Prvú tabletu ráno pred raňajkami, druhú tabletu pred obedom. Vždy dostatočne zapiť vodou. Neužívajte pred spaním.

Upozornenie
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ:
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Jít do obchodu

Popis

Výrobca: Dr.Egrt
Viac info