Domů Detoxikácia Sonya Aloe Eye MakeUp Remover – Detoxikácia

Sonya Aloe Eye MakeUp Remover – Detoxikácia

12 

Cena pri bezplatnej registrácií

Aloe Eye Makeup Remover je veľmi šetrný a účinný odstraňovač očného make-upu. Patrí do radu prípravkov starostlivosti o pleť na báze aloe vera. Aloe vera účinky sú známe odnepamäti, aloe blahodarne pôsobí na pleť, vyživuje ju, hydratuje a zanecháva sviežu, mladistvú a pružnú. Aloe Eye Makeup Remover obsahuje aloe vera gél, ktorý ošetrovanej pleti dodá komplexnú starostlivosť. Neobsahuje oleje, okrem aloe vera gélu sú hlavnými zložkami ďalšie pre pleť osožné ingrediencie: ovsené aminokyseliny, ktorých úlohou je práve šetrné odstránenie očného make-upu a sacharózový kokoát. Ten pleť chráni pred vysušením, hydratuje ju a zanecháva sviežu.

Očné partie sú citlivé na akékoľvek nešetrné zaobchádzanie, preto Aloe Eye Makeup Remover je vyrobený nielen na odstránenie očného make-upu, ale aj na udržanie zdravej, hydratovanej a pružnej pokožky očného okolia. Odstraňuje očné make-upy bezolejnaté, ale aj tie na báze oleja.

Účinky aloe vera:

protizápalové a antibakteriálne účinky
boj proti ekzémom a kožným ochoreniam
pomáha pri liečbe ekzémov
pomáha liečiť lupienku
obsahuje účinné zložky bojujúce proti plesniam a oparommá silné hydratačné vlastnostiproti
celulitídne, detoxikačné účinky
na celý organizmus pôsobí ako elixír mladosti
upravuje činnosť tráviaceho traktu
tlmí potravinové alergie

Okrem vyššie spomenutých využiteľných účinkov v kozmetickom priemysle má aloe vera rastlina nespočetné množstvo ďalších zázračných účinkov:

tlmí potravinové alergie
urýchľuje hojenie rán najmä po popáleninách
optimalizuje žalúdočné kyseliny
pomáha pri problémoch so slinivkou brušnou
bojuje proti paradentóze
má protirakovinové účinky
sa pri liečbe omrzlín
pomáha liečiť odreniny

Aloe vera nemá žiadne negatívne či vedľajšie účinky, možno ju používať vo forme nápojov, v kozmetickom priemysle, v lekárstve. Využíva sa dužina, ktorá sa nachádza vo vnútri listov. Ak chceme aloe vera použiť na konkrétne miesto, rozlomený list s tekutinou prikladáme priamo na postihnuté miesto.

Využíva sa na hydratáciu a regeneráciu buniek, odstraňuje začervenanie pleti.

Aloe Eye Makeup Remover v sebe spája zložky vyživujúce zároveň riasy.

Sacharózový kokoát je sacharóza kokosového oleja, nazývaný aj prírodné zmäkčovadlo. Zdokonaľuje čistenie pleti. Pri príliš častom odličovaní hrozí riziko vysušenia pokožky, čo zachraňuje práve sacharózový kokoát. Svojimi vlastnosťami bráni vysýchaniu pokožky, zjemňuje ju a hydratuje.

Suchá pleť je častým problémom pri opakovanom čistení pleti. Sacharózový kokoát z kokosového oleja pleti poskytuje dostatočnú vlhkosť a ochranu.

Kokosový olej má antibakteriálne, protiplesňové, antioxidačné vlastnosti. Tieto vlastnosti ho predurčujú k tomu, aby pleti pomáhal bojovať proti infekciám a pomáhal liečiť kožné ochorenia. Má upokojujúce účinky na pokožku, obsahuje totiž množstvo vitamínov a iných zložiek, ktoré tlmia svrbenie a pôsobia jemne na citlivú pleť. Kokosový olej možno používať v krémoch, ale aj samostatne, nanáša sa na postihnuté miesta na pokožke. Zmierňuje ekzémy a ostatné kožné ochorenia.

Ovsené aminokyseliny – ovsené vločky sa nepoužívajú len v potravinárskom, ale aj v kozmetickom priemysle – kvôli ich pozitívnym účinkom na pleť. Účinné sú najmä v boji proti ekzémom a iným kožným ochoreniam. Veľmi populárny je kúpeľ z ovsených vločiek, ktorý bezpečne pomáha pri ekzémoch.

Spojením týchto zázračných zložiek budete mať pleť spoľahlivo čistú a zdravú. Ba čo viac, bez podráždenia a dokonale hydratovanú.

Návod: na vatový tampón naneste malé množstvo Aloe Eye Makeup Remover a jemne tampónom prechádzajte po zatvorených očiach a očnom okolí. Odstráňte make-up aj z rias, aby boli zároveň vyživené. Pri zasiahnutí očí ich stačí vypláchnuť vodou.

Obsah: 118 mlViac info

Jít do obchodu

Popis

Výrobca: Forever
Viac info