Domů Detoxikácia Raspberry Ketones Star – Detoxikácia

Raspberry Ketones Star – Detoxikácia

57 

RASPBERRY KETONES STAR

Výživový doplnok

Raspberry ketones Star výživový doplnok so sladidlom – sirup, ktorý zvyšuje obranyschopnosť organizmu a pomáha pri úprave váhy.

Raspberry Ketones Star pomáha pri zdravotných problémoch:

Naštartuje a urýchľuje metabolizmus
Účinne pomáha pri spaľovaní tukov
Podporuje imunitu organizmu
Pôsobí ako antioxidant
Zlepšuje antioxidačnú kapacitu
Urýchľuje metabolizmus tukov

​Účinné látky Raspberry Ketones Star

1. Euterpe

Palmy, ktoré pochádzajú z Južnej Ameriky a Antíl. Sú vysoké so štíhlym kmeňom. Z plodov – z dužiny sa pripravujú chutné nápoje. Najpoužívanejším druhom tohto ovocia je palma Acai. Pôvodný obyvatelia pijú tento nápoj pre posilnenie psychickej a fyzickej aktivity. Palma Acai je vysoká 25 m, no ktorej vyrastie aj 20 kg plodov, ktoré vyzerajú ako čučoriedky. Ovocie acai obsahuje prírodnú látku anthokyanínu, vďaka ktorej majú tmavo modrú farbu, kakaovú vôňu aj chuť.
Antioxidant – pri testovaní antioxidačnej aktivity – schopnosť pohltiť voľné kyslíkové radikály, zistili u ovocia acai, jedno z najvyšších čísel ORAC (oxygen radical absorbance capacity)
Ovocie acai obsahuje esenciálne nenasýtené mastné kyseliny – omega 6 a omega 9 esenciálne mastné kyseliny, kyselinu linonolovú a kyselinu olejovú
Pomáha udržiavať zdravé ph v organizme

​2. Malina

Pre zdravé fungovanie trávenia
Pomáha vylučovať vodu z organizmu
Zmierňuje príznaky v predmenštruačnom období, aj počas menopauzy

3. Nopál

Je mexický kaktus je bohatý na vitamíny a minerály ako vápnik, železo, draslík, horčík, mangán, kremík, pektín, vitamín B a C. Nopál má nízku kalorickú hodnotu.
Podporuje a urýchľuje metabolizmus tukov a glukózy
Pomáha kontrolovať telesnú hmotnosť
Proti úzkosti a stresu
Znižuje hladinu cholesterolu
Antioxidant
Dodáva organizmu energiu, zabraňuje úbytku svalov

​4. Zelený čaj

Účinný antioxidant, detoxikačný čaj
Zelený čaj podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu
Priaznivo ovplyvňuje duševný výkon
Zelený čaj na chudnutie – zlepšuje metabolizmus tukov
Zelený čaj podporuje pružnosť ciev
Pre normálnu činnosť srdca

Obsah balenia: 500 ml

Odporúčané dávkovanie: 30 ml – 2 polievkové lyžice denne.

Zloženie:

Zloženie (30 ml): Pyré z Açaí (Euterpe oleracea) 7.270 mg, prášok z plodov čiernej maliny 4.290 mg, prášok z plodov opuncie (Opuntia ficus indica) 1.430 mg, extrakt zo zeleného čaju (Camelia sinensis) 280 mg, čistená voda, prášok z plodov baobabu (Adansonia) 280 mg, malinové ketóny 99 % 250 mg, pektín z citrusovej vlákniny 140 mg, zahusťovadlo: guarová guma, rastlinný glycerín, sladidlo: steviol-glykosidy, africké divoké mango (Irvingia gabonensis) 100 mg, L-karnitín 100 mg, antioxidant: kyselina citrónová, prírodná malinová aróma, antioxidant: kyselina askorbová, konzervačná látka: sorban draselný. V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.Viac info

Popis

Výrobca: Starlife
Viac info