Domů Detoxikácia PD Mix – 5 balení (5×120 kps) – Detoxikácia

PD Mix – 5 balení (5×120 kps) – Detoxikácia

460 

PD MIX – 5 balenia (5×120 kapsul)

Imunita

Účinné vitamínové preparáty sú už dnes obohatené aj o prospešné výťažky z liečivých húb pre lepšiu vitalitu a obranyschopnosť organizmu. Stopercentný hubový extrakt v jedinečnej kombinácií účinných látok poskytuje pomoc aj pri tých najzávažnejších zdravotných problémoch. Päť významných druhov výťažkov z húb prospešne vplývajú na ľudský organizmus aj pri liečbe cukrovky, cholesterolu alebo pri úspešnej rekonvalescencii po operáciách.

Výživné hubové extrakty napomáhajú oslabenému organizmu po chemoterapiách a ožarovaniach. Zoslabená imunita v dôsledku onkologického ochorenia môže teda načerpať energiu z kvalitných výťažkov liečivých húb vo forme vitamínových preparátov.

Výťažky z húb poskytujú pre ľudský organizmus významný komplex bielkovín, aminokyselín, vitamínov skupiny A až E. Sú silnými antioxidantmi, a tak sa vo zvýšenej miere využívajú pri rôznych infekčných a zápalových ochoreniach. Stávajú sa aj súčasťou stravovacieho plánu pri redukčných diétach. Zabezpečujú dokonalé podmienky pre úspešnú doplnkovú terapiu pri cukrovke, srdcovo-cievnych ochoreniach a rôznych príznakoch alergie.

Chaga

Tieto a mnohé ďalšie účinné vlastnosti dokazuje vo vitamínovom komplexe výťažkov z húb aj Ryšavec obyčajný (Chaga). Už po stáročia sa využíva v ľudovom ruskom liečiteľstve. Jeho najväčší výskyt je práve v oblastiach ruskej tajgy. Ide o čistý prírodný produkt, ktorý sa získava veľmi ťažko. Parazituje prevažne na brezách. Je známy vysokou koncentráciou prírodného melatonínu.

Ryšavec má silné protirakovinové účinky. Využíva sa aj pri liečbe porúch tráviaceho traktu, obehového systému a na posilnenie srdca. Účinne detoxikuje organizmus. Znižuje hladinu krvného tlaku a cukru. Je dôležitou doplnkovou terapiou pre zabránenie vzniku nádorov a pre celkové posilnenie imunity.

Reishi – Ganoderma Lucidum

Podobné zdraviu prospešné účinky na ľudský organizmus poskytujú aj hubové extrakty z lesklokôrovky obyčajnej, známej ako pečiatkový hríb:

Pre podporu zdravia sú známe jej blahodarné účinky na činnosť srdca
Zabraňuje rozvoju ischemickej choroby srdca
Podporuje účinný obehový systém
Využíva sa pri liečbe hepatitídy a HIV
Zabraňuje vzniku nádorov na prsných žľazách a močových cestách
Pomáha pri problémoch so zväčšením prostaty
Má blahodarné účinky aj na dýchacie orgány
Je prezývaná aj ako huba nesmrteľnosti či božská liečivá bylina

Maitake

Bohaté zastúpenie vo vitamínových hubových preparátoch patrí aj trsovnice lupeňovitej (kriakový hríb). Pomáha predchádzať rôznym druhom rakoviny. Vyznačuje sa zvýšeným zastúpením beta-glukánov, vápnika, draslíka a horčíka.

Agaricus blazei muril

Z japonskej alternatívnej medicíny sú známe účinné vlastnosti aj pečiarky blazeovej (mandľový hríb). Je zdrojom vitamínov skupiny B. Má silné antioxidačné a protirakovinové účinky.

Shiitake

Na podpore prirodzených obranných mechanizmov sa podieľajú aj účinné látky húževnatca obyčajného (lentinus edodes). Obsahuje vysoké zastúpenie draslíka a fosforu. Má silné protizápalové vlastnosti a významnú funkciu pri liečbe nádorov žalúdka, konečníka a pečene. Napomáha predchádzať príznakom arteriosklerózy, stimuluje tvorbu inzulínu a účinne pôsobí aj pri rôznych infekčných ochoreniach.

Balenie: 5 x120 kapsúl

Zloženie / 1 kapsula

140 mg výťažok (Lentinus edodec – Shiitake -Húževnatec jedlý)
140 mg výťažok (Grifola frondosa – Maitake – Trsovnica lupeňovitá – Kriakový hríb)
140 mg výťažok (Agaricus Blazei muril – Himematsutake – Pečiarka blazeová- Mandľový hríb)
50 mg výťažok (Ganoderma lucidum – Reishi – Lesklokôrovka obyčajná – Pečiatkový hríb)
30 mg výťažok (Inonotus obliquus – Chaga – Ryšavec obyčajný)

Dávkovanie:

Na posilnenie imunity a pri vysokom cholesterole alebo pred operáciou 2×1 kps denne alebo 2×2 kps denne
Pri onkologických problémoch začač s nižsími dávkami: prvé 3 dni 3×1 kps, 4 – 6 deň 3×2 kps a pod týždni 3×3 kps,
Maximálná denná dávka 4×3 kps

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.Viac info

Popis

Výrobca: Provitex
Viac info